Mesim i gjuhes frenge Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 09/11/2019 10:29

1,000 Leke


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Materniteti i Ri
Lexime 105

Ofroj mesim te gjuhes frenge per te gjitha moshat me metodat me bashkekohore. Nese jeni te interesuar te dini me shume mbi pervojen time akademike dhe profesionale si edhe mbi te dhena per kursin, ju lutem me kontaktoni.
Faleminderit!