Kurse private Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 01/06/2019 14:09

250 Leke


Pagesa 250 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga E Dibres
Lexime 594

Ofroj kurse private. Kryesisht per matematike dhe fizik per cdo nivel nga fillorja deri ne shkollen e mesme. Gjithashtu edhe per provimet e matures.Kursi mund te realizohet edhe individual ne ambientin tuaj.
Vetem per 250 lek/ora.Per me shume informacion kontaktoni ne .