KURSE PIANO Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 16/03/2020 09:48

1,000 Leke


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa RRUGA MUHAMET GJOLLESHA
Lexime 78

QENDRA E ARTIT DEAN OFRON KURSE TE NDRYSHME MUZIKE DHE PIKTURE.
TE GJITHE TE INTERESUARIT TE KONTEKTOJNE NE