Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 23/03/2020 09:08

150 Euro


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 117
Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro 16425935_1843215545920693_4093383856405394030_n.png (Format png) |

Trajnim per Agjent Udhetimi

Ofrojme kurse per programin Amadeus ose Galileo.
Kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 jave, cdo dite nga e hena ne te premte 1 ore


Gjate Trajnimit do te mesohet:

Nje hyrje e plote ne industrine e udhetimit
Sistemi i reservimit te biletave Amadeus ose Galileo
Trajnimi me pas vazhdon me pjesen e turizmit
2 jave praktike ne agjensi
Certifikate

Ju mundesojme kontakte me agjensit per tu punesuar.
Cmimi 150Euro

Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e meposhtme: