PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 23/03/2020 23:17

20,000 Leke

  • PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 51

SE SHPEJTI !
Nisim ONLINE LIVE nje nga trajnimet me te kerkuara per ti nisur nga zero, PYTHON.
Beje akoma me te thjeshte duke u trajnuar me EKSPERTET tane !
Na kontakto + ose info@tct.al per te mesuar oferten per kurset tona.

Ne kete kurs e filloni gjuhen e programimit Python nga zero, por eshte shume e dobishme qe te keni koncepte themelore dhe njohuri te programimit. Kursi perqendrohet ne Data Processing! Kursi eshte pergatitur per te rinjte te cilet duan te mesojne gjuhen e programimit Python por zoterojne konceptet baze te programimit. Studentet do te vene re qe me udhezimin e duhur nga instruktoret tane, ekspert senior ne programim, vete programimi nuk eshte edhe aq i veshtire, por eshte i strukturuar mire dhe logjik. Trajnimi eshte 100% ne PRAKTIKE. Mesimi me i mire eshte praktika! Python eshte gjuha kryesore e perdorur ne Inteligjence Artificiale (AI).

Bashkengjitur gjeni linkun per te pare programin e plote kursit,
tct.edu.al/python-programming

Ju mirepresim ne TCT!

Vendndodhja: Rr. Durresit perballe gjimnazit Qemal Stafa, (siper Bankes BKT) Kati 5
Tel:
Website: tct.edu.al
Webmail: info@tct.al
Email: tirana.it.tct@gmail.com
Instagram: @tirana_center_of_technology
( https://www.instagram.com/tirana_center_of_technology )
Facebook: Tirana Center of Technology
(https://www.facebook.com/TCT.kurse.IT)