Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 24/03/2020 20:52

20,000 Leke

  • Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 48

GRUPI PO FORMOHET. REGJISTRIMET JANE TE HAPURA. CERTIFIKOHUNI DHE TREGOJINI BOTES SE JENI GATI TE PERFITONI NGA AFTESITE E VIRTUALIZIMIT, STORAGE, NETWORKING DHE MBROJTJES SE INFORMACIONIT TE WINDOWS SERVER PER TE OFRUAR SHERBIME CLOUD NE SHKALLE GLOBALE NE INFRASTRUKTUREN TUAJ.

Windows Server eshte nje sistem themelor operativ pjese e dhomes se serverave dhe cdo person duhet ta dije nese deshiron te futet ne IT. Pavaresisht se po filloni karrieren tuaj ose po avanconi ne profesionin tuaj ekzistuese te IT, gjithmone duhet te filloni me Windows dhe ky kurs do t’ju mesoje gjithcka qe ju duhet te dini per administrimin e Windows Server 2016.
Ne kete kurs ju do te mesoni instalimin e Windows 2016, konfigurimin, administrimin, zgjidhjen e problemeve, linjen e komandes, mjetet e OS dhe shume me teper . Pervec trajnimit te drejtperdrejte ne klase, do te kete edhe kuize, detyra shtepie dhe materiale te dorezimit .
80% te studenteve tane qe kane mare kete kurs, kane mundur te fitojne pune ne Windows brenda pak kohesh. Imagjinoni ata qe marrin kete kursin vetem per te ngritur nivelin e karrieres se tyre, sa produktiv mund te jete ky trajnim per ta.
Trajneri per kete Trajnim te Administrimit te Windows Server ka pervoje te gjere ne kete fushe, duke perfshire vite te pervojes dhe trainimit te profesionisteve.

Bashkengjitur gjeni linkun per te pare programin e plote kursit,
https://tct.edu.al/windows-server-administration-2016

tct.edu.al/windows-server-administration-2016
Ju mirepresim ne TCT!

Vendndodhja: Rr. Durresit perballe gjimnazit Qemal Stafa, (siper Bankes BKT) Kati 5
Tel:
Website: tct.edu.al
Webmail: info@tct.al
Email: tirana.it.tct@gmail.com
Instagram: @tirana_center_of_technology
( https://www.instagram.com/tirana_center_of_technology )
Facebook: Tirana Center of Technology
(https://www.facebook.com/TCT.kurse.IT)