Kurse profesionale per berber Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 13/05/2020 10:36

7,000 Leke


Pagesa 7,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
Lexime 202

*Ofrojm kurse per berber*

Prej disa kohesh tashme ofrojm kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore.
Metoda bashkohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin. Mundesi punesimi te menjehershme ne baze te arritjeve tuaja.
Na kontaktoni ne numrin: , ne instagtam @the_Don_Salon ose mund te na vizitoni prane salonit tone, Rruga Riza Cerova, 100 metra siper gjimnazit Partizani.