Kurse programimi Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 14/05/2020 09:49

1,500 Leke


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Tirana, Albania
Lexime 109

Ofroj kurs individual dhe ne grup per gjuhen C.
Kursi zhvillohet online ne platforma te ndryshme.
Seancat jane te organizuara dhe ofrojne diversitet ushtrimesh dhe zgjidhjesh.
Seanca zgjat 2.5 ore dhe kushton 1500 L .
Per cdo informacion/pyetje dhe kontakt na shkruani ne email: kurseprogramimi@yahoo.com
Faleminderit!