Kurse Fizike Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 15/05/2020 13:48

5,000 Leke


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 40

Ju ofrojme kurse individuale dhe ne grup per lenden e Fizikes per maturantet . Pergatitja permban kryesisht formatin e formimit te tezes per maturantet , pergatitjen e permbledhjes te teoris dhe ushtrimeve . Na kontaktoni !