Kurse per Piano ,Kitare,Violine , Bateri , instrumenta te tjere dhe Solfezh. Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 29/06/2019 13:12

1,000 Leke


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Myslym Shyri
Lexime 3316

Ofrohen kurse per Instrumenta te c faredo lloji .

Stafi eshte i perzgjedhur per te ofruar nje nivel mesimdhenie te larte edhe me cilesi .

Kurset ofrohen ne ambjentet e studios muzikore " Piano Element"