Kurse Matematike Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 08/06/2019 19:23

100 Leke

  • Kurse Matematike


Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko
Lexime 1128

Zhvillojme kurse matematike,tek qendra e kursit apo ne shtepi te nxenesit(sipas kerkeses). kurset zhvillohen per nxenes te gjimnazit & 9-vjecares,per provime mature apo lirimi,si dhe per pergatitje ne matematike per gjithe vitin.kurset zhvillohen individuale ose deri ne dy nxenes ne grup. pagesa e arsyshe. Nr. Tel