Kurs professional Per Berber Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 16/09/2019 10:11

8,000 Leke


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1670

Ofrojme Kurse profesionale per Berber . 3 ose 6 mujore. Kushte shume te Mira dhe mundesi Punesimi. ... Per vetem 8000 leke ne muaj.