Social Media Manager Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 21/09/2019 13:24

200 Dollar


Pagesa 200 Dollar
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 3432

Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? Jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? Doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? Doni te jeni pronari i vetvetes ? Me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar.