Kurse per agjensi turistike Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 04/03/2020 13:27

150 Euro


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 4781

Okazion !

Ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. Do te pajiseni me diplomen perkatese. Kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit.

Nje profesion i ri...mundesi me shume per punesim.
Oferta permban:
Trajnim per programet e Agjensive te udhetimit dhe turistike
Mesim i programeve te rezervimit te biletave, rezervimit te hoteleve dhe te gjitha programeve qe ju bejne te afte te punoni ne nje Agjensi Udhetimesh dhe Turistike

Cmimi 150 euro/total kursi
Cel. +