Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 18/02/2020 17:40

2,500 Leke


Pagesa 2,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa
Lexime 2454

Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr + ose fb: Kurse Italisht dhe call center