picajol ne shkoder 

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs call center Anglisht

Kurs call center Anglisht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kurs intensiv 1 mujor per te mesuar gjuhen angleze per call center dhe trajnim intensiv per pune call center forex seanca e pare falas . pas perfundimit te kursit do jeni gati te punoni ne call center. ju mirepresim...

4,000 Leke

Tirane
800 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike, per gjimanze dhe universitete.

Kurse matematike, per gjimanze dhe universitete.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ofroj kurse per gjimnaziste si dhe studenta ne deget e inxhinierise ne upt, si: -analize a, b, c, komplekse -fizike 1,2 -matematike per te gjitha klasat kurset ofrohen ne grup ose privat. per me teper info me kontaktoni vetem ne whatsapp: 0677302995...

800 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per te mesuar gjuhen italiane te folur

Kurs per te mesuar gjuhen italiane te folur

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur (1mujore - 2 mujore- 3 mujore mujore ne baze te nevojave tuaja ) . metoda bashkohore. ne fund te kursit do jeni ne gjendje te komunikoni ne gjuhen italiane. tani dhe online....

3,000 Leke

Tirane
0 Oferta Kurse Profesionale Kurse online: fizike,matematike, arsim fillor

Kurse online: fizike,matematike, arsim fillor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj kurse online. matematike kl 1-ix fizike kl vi- xi dhe fillore deri ne klasen e 5 per ti ndihmuar per detyrat. cmimi i arsyeshem....

0

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse ne Graphic Design .

Ofroj Kurse ne Graphic Design .

Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse ne graphic design . : adobe photoshop , adobe ilustrator , indesing , corel draw corel paint shop pro etj ...

4,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte

Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Nga qendra per edukim kulinar vazhdojnë regjistrimet për kursin 3 month të [i]pastiçerise [/i]në qëndren për edukimin kulinar (qek). të duhen dije dhe praktikë e pastiçerisë poshpejt e shkurt? zgjidh kursin 3-mujor dhe përvetëso bazat dhe çelësat për t’uzhvilluar më tej fal...

20,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per call center per Italisht ose Spanjisht

Kurs per call center per Italisht ose Spanjisht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kurs intensiv 1 mujor per te mesuar gjuhen italjane ose spanjolle per call center dhe trajnim intensiv per pune call center forex seanca e pare falas . pas perfundimit te kursit do jeni gati te punoni ne call center. ju mirepresim...

4,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale kurse ekonomie per maturant

kurse ekonomie per maturant

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Ofrohen kurse ekonomie per maturant. kurset realizohen ne zyre dhe online.per me shume info kontakt: 0693655164...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale

Kurse profesionale

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Ofroj kurse profesionale te ndryshme: paketa office, word, excel, power point. program financa 5 programe specifike sipas kerkeses. pagesa e diskutueshme ...

5,000 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per femijet

Kurse matematike per femijet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.12 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike për ciklin 9-vjecar. cmimi shumë i leverdisshem dhe i perballueshem për të gjithë. 💥per vetem 300 lekë/ora per person. ne qofte se jeni grup edhe me lirë. dhe per te gjithe ata qe duan te provojne se si funksionon kane nje ore falas. fitoni dije dhe lehtesira ne...

300 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse profesionale lenda :MATEMATIKE

Ofroj kurse profesionale lenda :MATEMATIKE

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.28 Km nga qendra)

B Ofroj kurse ne lenden matematik, kurset ofrohen individuale dhe ne grupe. qendrakurseve ndodhet tek shkolla: "myslym keta" ,kombinat. cmimi i arsyeshem (ambienti ka marr masat ndaj covid -19 duke ofruar kushtet per perkujdesje) kontakt" +355697476424...

500 Leke

Tirane
800 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per shkollat nente vjecare dhe shkollat e mesme

Kurse matematike per shkollat nente vjecare dhe shkollat e mesme

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse matematike dhe fizike per shkollat nente vjecare dhe shkollat e mesme. pergatitje per maturat dhe minimaturat. cmimet me konkuruese ne treg. per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni! ...

800 Leke

Tirane
250 Leke Oferta Kurse Profesionale PERKTHIME DHE KURSE ITALISHT ANGLISHT GJERMANISHT

PERKTHIME DHE KURSE ITALISHT ANGLISHT GJERMANISHT

Qender | Shkoder

B Kurse te gjuheve te huaja online ose ne auditor te gjitha nivelet te gjitha moshat duke filluar nga 250 leke ...

250 Leke

Shkoder
350 Euro Oferta Kurse Profesionale Ofrohet kurs norvegjisht

Ofrohet kurs norvegjisht

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofrojme kurs gjuhe norvegjisht, per te gjithe ata qe duan te studiojne, punojne apo jetojne ne norvegji. kurset mund te jene ne grupe dhe/ose individuale, intensive dhe/ose kurse te specializuar per ata qe duan te studiojne dege mjekesie ose dege te tjera. "kontaktoni per te pershtatur kursin tuaj...

350 Euro

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Intensiv Online per call center italisht

Kurs Intensiv Online per call center italisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B kurs 1 mujor intensiv per call center dhe trajnim intensiv per call center. seanca e pare individuale falas . pas perfundimit te kursit do jeni gati te punoni ne call center. per cdo gje na kontaktoniju mirepresim...

4,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 49 mije te...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse matematike individuale

Ofroj Kurse matematike individuale

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Zhvilloj kurse matematike individuale nga klasa e v-ix (5-9) si dhe pergatitje per provimet e lirimit. kurset zhvillohen ne shtepine time ose ne shtepine e nxenesit. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te na shkruajne ne whatsapp....

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije

Kurse per femije

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse per femijet e vegjel nga klasa i-v me cmime me te mira ne te gjitha lendet mesimore ne shtepine tuaj ose ne qender kursesh. te interesuarit te kontakojne vetem ne whatup....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse anglishte per femije

Kurse anglishte per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse per femijet ne gjuhen angleze ne shtepi ose ne qender kursesh. te interesuarit te kontaktojne ne what up ...

1,000 Leke

Tirane
65 Euro Oferta Kurse Profesionale KURS GJERMANISHT ONLINE ME PROFESORE GJERMAN!!

KURS GJERMANISHT ONLINE ME PROFESORE GJERMAN!!

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Doni te punesoheni ne gjermani? keni veshtiresi ne mesimin e gjuhes gjermane? ditet e javes i keni te zena dhe pagesat e kurseve jane te larta? alxher services ofron kurse online te gjuhes gjermane me profesor gjerman te fakulteteve gjermane ne gjermani gjate fundjaves : e premte/e shtune/e diele...

65 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim