qender kursesh te zogu i zi 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Muzike

Kurse Muzike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Behu pjese e artit nepermjet nesh! qendra artistike pentagram ofron kurse, per c'do moshe dhe nivel. 1. kurse kanto ( kenge) 2. violine 3. piano 4. kitare 5. flaut 6. solfezh ( teoria e muzikes ) 7. balet dhe kercim modern 8. kor (kendim ne grup) 9. orkester 10. pikture 11. aktrim ...

3,500 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMATIKE/FIZIKE/KIMI

Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMAT

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse individuale ose ne grup per gjuhet e huaja anglisht & gjermanisht duke filluar nga mosha 6 vjecare dhe me larte niveli a1 a2 b1 b2 c1 c2 si dhe pergatitje per mbrojtjen e gjuheve te huaja gjithashtu ofrojme kurse individuale ose ne grup per nxenes ose studente ne lendet matematik...

200 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse intensive individuale ose ne grup per mesimedhenie te lendeve shkencore matematike fizike kimi professore te shkelqyer me pervoje 20 vjecare pune pranojme kursante te cdo moshe duke filluar nga mosha 10 vjecare! cmimet me te lira ne treg! ...

300 Leke

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Njoftim filluan regjistrimet per kurset italisht +call center..me punesim te garantuar me kontrata 6 mujoreshe..pa interviste..punesoheni direkt ..ne call centerat bashkepunuese.. ne oferte vetem per kete muaj 55 mije total kursi..punohet njeri nivel i gjuhes..telemarketing..dhe tekste komunikimi...

5,500 Leke

Tirane
600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesim dhenie ne gjuhen angleze,ne te gjitha nivelet

Mesim dhenie ne gjuhen angleze,ne te gjitha nivelet

Fresku/Linze | Tirane

B Ofroj kurse te gjuhes angleze ne te gjitha nivelet...

600 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
800 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs profesional: Make-up artist, parukeri

Kurs profesional: Make-up artist, parukeri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B ✔️jeni duke kerkuar ta ktheni pasionin tuaj ne profesion? ⁣ ⁣ •trajnimi hbc eshte projektuar qe te formoje profesioniste te kompletuar ne fushen e bukurise. ⁣ ⁣ • ky trajnim ju formeson me nje standart ndryshe! ⁣ ⁣ • ne perfundim te saj ju do te dini si t’i sherbeni kli...

800 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse ne lenden e fizikes dhe matematikes.

Kurse ne lenden e fizikes dhe matematikes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam mesuese fizike me eksperience 5 vjecare, aktualisht ne marredhenie pune. e licensuar ne profesionin e mesuesit ofroj kurse ne lenden e fizikes ne aml , amu dhe pergatitje per provimin e fizikes me zgjedhje ne klase te 12. faleminderit!...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Gjuha te hap nje dere te re! deshironi: * te pervetesoni tri gjuhet me te folura ne evrope? * te pergatiteni per studime jashte? * te mesoni rreth nje kulture te re? ju asistojme! ofrojme kurse personale dhe ne grup ne cmimet me konkurruese ne treg. ofrojme kurse : -anglisht (niv: a1/a2/b...

500 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FRENGJISHT si dhe kurse KIMIE.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FREN

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: gjermanisht,anglisht,spanjisht,frengjisht si dhe kurse kimie per gjimnaz dhe universitet. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten. jepjani femijes suaj kete mundesi. ofertat kane filluar behu dhe ti pjes e tyre dh...

10,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofrojme kurse private dhe ne grup (numri maksimal i grupit: 3 persona) te gjuhes gjermane per te gjitha grupmoshat. si me poshte variojne cmimet dhe kohezgjatja e oreve mesimore: 1 studente=> 1 seance = 90 min = 700 leke 2 studente=> 1 seance = 90 min = 1200 leke (600 leke/person) 3 studente=> ...

700 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme trajnim

Ofrojme trajnim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje! ne jemi ne kerkim te personave me pervoje ushtarake ose policore si punonjes sigurimi ne anije per kliente te huaj. kushtet minimale te kerkuara: 1. minimumi nje ose dy vjet pervoje pune ushtarake ose policore. 2. niveli maksimal a2 i anglishtes 3. pavendosmeria nje klient ...

5,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie

Kurse rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojms kurse rrobaqepsie 3 mujore ,mesojme cdo detaj te profesionit te rrobaqepsit nga profesionist te fushes ...

30,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrohen kurse individuale per gjuhen angleze dhe italiane per grupmoshat 5-10 vjec.

Ofrohen kurse individuale per gjuhen angleze dhe italiane per grupmosh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Programet e gjuhës në kursin individual për fëmijët ndihmojnë ata të mësojnë gjuhë të reja natyrisht dhe shpejt, përmes lojërave dhe pa presion. duke vepruar kështu, fëmijëve u jepet mundësia që të përgatiten për një të ardhme më të mirë. ne kursin tone programet e gjuhëv...

12,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5

Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5.per te gjithe te interesuarit te me kontaktojne me whats app....

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse

Kurse

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse ne te gjitha nivelet per gjuhen frenge dhe italiane...

800 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim