shkolla e gatimit gjirokaster 

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Per Piano dhe Teori Muzike.

Kurse Per Piano dhe Teori Muzike.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse per piano mund te vini ne qendren tone ose mund tju sjellim mesuesin ne shtepine tuaj ( nese dispononi instrumentin). gjithashtu mund te zhvillojme kurse muzike teorike online. per me shume informacion https://www.facebook.com/kursepianojulmar ose ne whatsapp/telefonate ne numrin 6...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Metematike per shkollat 9-vjecare dhe te mesme

Kurse Metematike per shkollat 9-vjecare dhe te mesme

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale matematike, per ciklin 9-vjecare dhe gjimnaz.kursi bazohet ne botimet qe perzgjidhen ne shkolle, duke punuar me ushtrime si dhe teorite perkatese. ...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave 1 - 12. pergatitje per provimet e lirimit dhe ato te maturËs shteterore. ✔️investo sot per nje te neserme te sigurt 😊 ✔️cmimi: 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
150 Euro Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ofrojmetrajnim per agjent udhetimi ofrojmë kurse për programin amadeus ose galileo.kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 javë, cdo ditë nga e hena në të premte 1 oregjate trajnimit do te mesohet: një hyrje e plotë në industrinë e udhëtimit sistemi i reservimit te biletave ama...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Tirane, Ofroj Kurs te gjuhes Angleze, Kurs Anglisht

Tirane, Ofroj Kurs te gjuhes Angleze, Kurs Anglisht

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Filluan regjistrimet per kurset e anglishtes! pergatisim cdo nivel e moshe, nga fillestare e femije.. deri ne mbrojtje te anglishtes! petagoge te kualifikuar e me eksperience, sukses i garantuar! nxitoni...muaji gusht me oferte 📚📝 what's up sms 0693113643...

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy, e liçencuar nga ministria e financave dhe ekonomise si qender kursesh profesionale per gjuhet e huaja, ofron kurse ne grup dhe individuale per gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht dhe frengjisht. staf i kualifikuar dhe ambjente komode. cmimet me konkuruese ne treg....

2,500 Leke

Tirane
100 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuheve te huaja

Kurse te gjuheve te huaja

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Elingua albania ofron kurse: anglisht matematike/fizike gjermanisht italisht frengjisht adresa: rruga 'haxhi dalliu' prane shkolles '7 marsi' info@e-lingua.al instagram:@elingua.al ...

100 Leke

Tirane
5,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Kurs Microsoft Excel

Kurs Kurs Microsoft Excel

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Kurs microsoft excel 🖥🖨📈📊 kursi zhvillohet tersisht ne praktike dhe qellimi i kursit eshte qe ne fund te tij ju te mund te kryeni cdo detyre qe ju jepet nga punedhenesi, ose nga situata e punes per nevoja te ndryshem per perpunimin e te dhenave. 📌kohezgjatja: 10 ore ne total. ...

5,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURS ANGLISHT & MATEMATIKE

KURS ANGLISHT & MATEMATIKE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Kurs anglisht & matematikë regjistroni fëmijën tuaj në kursin e anglishtes dhe në të njëjtën kohë edhe në kursin e matematikës! ky program i kombinuar vlen për ciklin 9-vjeçar dhe zhvillohet 3 herë në javë. www.e-lingua.al info@e-lingua.al 0699344432 ...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale ELITE CENTER ME PERVOJE 10 VJECARE MESUES TE HUAJ OFRON KURSE TE GJUHES ANGLEZE PER TE GJITHA MOSHAT

ELITE CENTER ME PERVOJE 10 VJECARE MESUES TE HUAJ OFRON KURSE TE GJUHE

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Kurse intensive te gjuhes angleze per te gjitha moshat ! duke filluar prej moshes 6 vjec . per te gjitha nivelet a1 a2 b1 b1+ b2 b2+ c1 c2 kurset zhvillohen individuale ose ne grupe 4 persona sipas kerkesave! cmimet me konkuruese ne treg! regjistrohu tani! ...

20,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse piano per femije .

Kurse piano per femije .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse piano per femije tete gjitha grupmoshave. gjithashtu zhvillojme parapergatite per klasat e para te shkollave te muzikes. mesime te vecanta per femijet me aftesi speciale me mesues te kualifikuar. rruga:pjeter bogdani perballe shkolles 11 janari. ish blloku tirane. ...

1,500 Leke

Tirane
700 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematik dhe fizike

Kurse matematik dhe fizike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Kurse matematike dhe fizike per nxenes nga fillorja deri ne gjimnaz, kursi eshte individual. ora 60 min. me talentet -pune e vecante,me program te diferencuar.siguroj rritje te vazhdushme dhe cilesore te rezultateve. prinder te nderuar mendoni per arsimimin e femijeve tuaj,analizoni sa perfitojne ...

700 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. punohet me tekstet e miratuara nga ministria e arsimit dhe gjithashtu me tekse te tjera te huaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Matematike Individuale

Kurse Matematike Individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kurse matematike individuale per klasat 6-12 me mesues te licensuar dhe me eksperience. kursi zhvillohet individualisht per 60 minuta dhe ka ne fokus te nxis dhe te zhvilloi mendimin matematik dhe logjik te nxenesi. punohet me tekstet e kurrikules se re te miratuar nga ministria e arsimit, si dhe me...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano

Kurse Piano

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse pianoje per femije. rruga pjeter bogdani ne bllok prane shkolles edith durham. prenoto oren tende te pare ne 0699255092 ...

1,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Program pas shkolle - Kurse per femije

Program pas shkolle - Kurse per femije

Laprake | Tirane (1.99 Km nga qendra)

B Kopshti mrekullia ofron program pas shkolle dhe kurse private per femije nga klasa e pare deri ne klasen e gjashte. ofrohet transport ushqim dhe aktivitetr argetuese. vendoshja : ish fusha e aviacionit te interesuarit te kontaktojne ne nr 0692448753...

8,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Qendra e artit dean ofron kurse te ndryshme muzike dhe pikture. 0698238817...

20,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Anglishte Mesimdhenie ne grupe ose privatisht .

Ofroj Kurse Anglishte Mesimdhenie ne grupe ose privatisht .

Zone Periferike | Tirane (7.37 Km nga qendra)

B Eksperience me femijet e moshave 3 deri 16 vjec e afte per pune ne grup organizatore & kreative. me eksperience pune prej dy vitesh jashte....

40,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano

Kurse Piano

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Ofrohen kurse piano per femije e te rritur metoda profesionale mesues te kualifikuar kontakt 0698238817...

1,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO DHE PIKTURE

KURSE PIANO DHE PIKTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Dean art studio ofron kurse per piano dhe pikture per femije dhe te rritur duke filluar nga mosha 4 vjec. adresa: rruga pjeter bogdani, ish blloku. kontakt 0698238817 ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim