shkolla profesionale atc tiran 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
1,200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse

Ofroj Kurse

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofroj kurse per lendet: 1.analize 1 2. analize2 2. statistike& probabilitet per studentet dhe matematike per nxenesit e gjimnazit. kurse per maturen shteterore. ...

1,200 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike

Ofroj kurse matematike

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj kurse per lenden e matematikes, kurset mund ti zhvilloj ne shtepi ose ne nje ambjent te pershtatshem, kam mbaruar universitetin ne tirane dega matematike...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme trajnim

Ofrojme trajnim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje! ne jemi ne kerkim te personave me pervoje ushtarake ose policore si punonjes sigurimi ne anije per kliente te huaj. kushtet minimale te kerkuara: 1. minimumi nje ose dy vjet pervoje pune ushtarake ose policore. 2. niveli maksimal a2 i anglishtes 3. pavendosmeria nje klient ...

5,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Ofroj kurse matematike per te gjitha klasat 1 - 12. kam eksperience ne mesimdhenie si mesues ne lendet l: matematike-fizike, ne shkolle shteterore. prej disa kohesh vazhdoj te zhvilloj kurse normale dhe intesive me nxenes dhe studente te klasave te ndryshme. ofroj konsultime dhe pergatitje...

500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse  Amadesus

Kurse Amadesus

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kurs - agjente udhetimi dhe turizmi system amadeus. sistemi i rezervimit amadeus.eshte trajnim qe te njeh me kodet e aeroporteve dhe kompanive ajrore . cmimet e biletave ne vajtje apo dhe kthyse. rezervimin e biletave te avionit. pergatitja e nje pakete turistike..cdo gje qe ka te beje me ag...

150 Euro

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kurs italishteje per te pervetesuar ne nje kohe te shkurter gjuhen italiane te folur me nje person qe do ju dedikohet vetem juve ( interviste pune , komunikimi me klientet call center ose ambiente te tjera pune ) . programi specifik ne baze te nevojave. dhe ecurise seancat jans 90 minuteshe. ( sean...

6,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te Gjuheve te Huaja

Kurse te Gjuheve te Huaja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes italiane privatesisht per te gjitha grup moshat duke perfshire livelin a1-b2.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkepunim mes meje dhe nxenesit ose studentit.gjithashtu esht nxenesi ose studenti qe perzgjedh sa here ne jave e ka disponibillitet ...

1,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Don Bosko | Tirane

B ofroj kurse te gjuhes italiane per te gjithe grup moshat , duke perfshire nivelin fillestar a1 e deri tek niveli me i avancuar. kurse zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkepunim mes meje dhe studentit ,kursantit. eshte ai ose ajo qe perzgjedh sa here ne jave e ka disponib...

800 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kuese te gjuhes italiane dhe angleze.

Ofrojme kuese te gjuhes italiane dhe angleze.

Qender | Shkoder

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze dhe te gjuhes italiane te te gjithe niveleve. kurse ne grup ose individuale sipas nevojave te individeve . pagesa 200 leke/ora ...

200 Leke

Shkoder
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIKTURE  KURSE VIZATIMI  KURSE SKULPTURE

KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Frekuentimi i kursit 2-ore ne jave. art studio kavalet zhvillone prej 1o-vjetesh kurse arti ne zhanret: vizatim, pikture, skulpture, fotografi dhe grafike. pregatitjen e studenteve profesionalisht per shkollat e artit dhe arkitektures. studio kavalet ofron per ju metodat dhe atmosferen e duhur per ...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per lendet mjekesore

Kurse per lendet mjekesore

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofroj kurse per lendet mjekesore te fshmt dhe te shendetit publik ..... studentet do ndihen te kenaqur me mesimdhenien..per cdo paqartesi qe ato kane do i shpjegojme te gjitha ....

800 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse individuale per shkollat fillore dhe 9-vjecare (8 ore- 2500 leke ne muaj)

Kurse individuale per shkollat fillore dhe 9-vjecare (8 ore- 2500 leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj kurse matematike individuale per shkollat fillore dhe 9-vjecare dhe gjimnaz. ofertat qe kam vendosur per kete vit jane si me poshte: 3 persona ne grup- 2500 leke/personi per 8 ore ne muaj 2 persona ne grup- 3500 leke per 8 ore ne muaj kurs individual- 500 leke ora prej disa vitesh zhv...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesim i gjuhes frenge

Mesim i gjuhes frenge

Brryli | Tirane

B Ofroj mesim te gjuhes frenge per te gjitha moshat me metodat me bashkekohore. nese jeni te interesuar te dini me shume mbi pervojen time akademike dhe profesionale si edhe mbi te dhena per kursin, ju lutem me kontaktoni. faleminderit!...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirane (5.74 Km nga qendra)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Advanced Excel

Advanced Excel

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Jemi shume prane fillimit te kursit advanced excel. per vetem 30.000 lek te reja ne plot 45 ore ! kushdo qe deshiron te perdore excel ne maksimun dhe deshiron te ndertoje modele te plota financiare , apo kushdo qe eshte ambicioz dhe deshiron te rrise me shume njohurite ne excel , mund te na kontak...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim