shkolla profesionale shteterore tirane 

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per gjuhen angleze dhe per femije nga klasa e pare deri ne klasen 9 per lendet gjuhe dhe matematike. cmim i arsyeshem. mesuese me vjetersi 10 vjecare ne arsim. ...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra e artit dean ofron kurse te ndryshme muzike dhe pikture. 0698238817...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO DHE PIKTURE

KURSE PIANO DHE PIKTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Dean art studio ofron kurse per piano dhe pikture per femije dhe te rritur duke filluar nga mosha 4 vjec. adresa: rruga pjeter bogdani, ish blloku. kontakt 0698238817 ...

1,000 Leke

Tirane
800 Leke  Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse individuale intesive per frengjisht dhe per anglisht. kurset zhvillohen nga niveli me i ulet deri ne pervetesimin e gjuhes. seanca mesimore eshte 60 minuta.....

800 Leke

Tirane
1,500 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse pasticerie Super Oferte

Kurse pasticerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kanë filluar rregjistrimet për kursin e pastiçerise! një kurs profesional tre mujor mbi pastiçerinë i njohur nga ministria e arsimit,nën drejtimin e chef sokol prengës në bashkëpunim me stafin e delikatesës . programi për këtë fushë është intensiv dhe i bazuar në praktike të...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse Pastiçerie Super Oferte

Kurse Pastiçerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kane filluar rregjistrimet per kursin e pastiçerise! nje kurs profesional tre mujor mbi pastiçerine i njohur nga ministria e arsimit,nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e delikateses . programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. qek ne a...

15,000 Leke

Tirane
500 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave 1 - 12. pergatitje per provimet e lirimit dhe ato te maturËs shteterore. ✔️investo sot per nje te neserme te sigurt 😊 ✔️cmimi: 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
150 Euro  Oferta Kurse Profesionale Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkitekture

Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkite

Qender | Korce

B Ky kurs vlen per te gjithe nxenesit,te cilet duan te vazhdojne studimet ne degen e arkitekures.kursi parashikon nje pergatitje serioze qe ne hapat baze te saj dhe deri ne arritjen e nje vizatimi arkitektonik .ftohen te gjithe te interesuarit,por edhe te apasionuarit e vizatimit per te mesuar me shum...

150 Euro

Korce
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze per ata qe do te punojne, studiojne apo thjeshte jetojne. kurset mund te jene ne grupe/individuale, intensive, si dhe kurse te specializuar per ata qe do studjone mjekesi ose dege tjeter. «kontaktoni per tju pershtatur nje kurs posacerisht per ju»...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim