shkolle kuzhine 

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

99 Euro Oferta Kurse Profesionale Ofrojme trajnim 1 mujor ne fushat e meposhtme:

Ofrojme trajnim 1 mujor ne fushat e meposhtme:

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Kompania expansion force ofron trajnime 1 mujore per fushat e meposhtme: -web design & development -graphic design -menaxhim rrjetesh sociale seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur. ne fund te trajnimit do te pajiseni me certifikate e cila pasuron dhe cv tuaj te punes. per info...

99 Euro

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy, e liçencuar nga ministria e financave dhe ekonomise si qender kursesh profesionale per gjuhet e huaja, ofron kurse ne grup dhe individuale per gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht dhe frengjisht. staf i kualifikuar dhe ambjente komode. cmimet me konkuruese ne treg....

2,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per Brows Lamination ( vetulla)

Kurs per Brows Lamination ( vetulla)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Bejme pure intensive individuale per brows lamination. ...

10,000 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE/KONSULTIME ONLINE PER GJUHEN ANGLEZE

KURSE/KONSULTIME ONLINE PER GJUHEN ANGLEZE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B ->>kurse dhe konsultime online dhe jo vetem per femijet dhe personat qe duan te permiresojne aftesite e tyre ne kete gjuhe. mund t'ju ndihmojme me gramatiken dhe pasurimin e fjalorit, kundrejt nje pagese mjaft te perballueshme. per me shume kontaktoni ne e-mail: room4englishh@gmail.com jo ne...

300 Leke

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Juli Barber Shop ofron kurse per berber.

Juli Barber Shop ofron kurse per berber.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B 🔗[u]juli barber shop [/u]me nje eksperience 5 vjecare ofron kurse per berber qe brenda pak muajsh ben te mundur ju ben te mundur qe ju te mesoni teknikat moderne te qethjes se flokut , stilimit ,rruajtjes,trajtim fytyre. per kursantet me te mire ofrojme mundesi punesimi. sigurimet e perfshir...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse anglish + frengjisht

Kurse anglish + frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Zhvillojme kurse te gjuhes angleze dhe asaj frenge. ndihmojme femijet ne detyrat e shtepise afterschool . ndodhemi ne yzberisht ....

2,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse ne gjuhen Japoneze , perkthime ne gjuhen Japoneze

Ofrojme kurse ne gjuhen Japoneze , perkthime ne gjuhen Japoneze

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurse individuale dhe në grup në gjuhën japoneze për të gjitha grupmoshat (duke filluar nga mosha 5 vjecare) 📍tiranë, albania përkthime 📜 kurse japonisht ✍🏻🗣📖 0696732948...

3,000 Leke

Tirane
50 Leke Oferta Kurse Profesionale Zoteroni gjuhen FRENGE brenda nje 1 muaji!

Zoteroni gjuhen FRENGE brenda nje 1 muaji!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Miresevini ne qendren tone! jemi ketu per ju per t ju dhene nje mesimdhenie te vlefshme gjate oreve mesimore ne gjuhen frenge. nxitoni te na kontaktoni ose te shkruani ne whats upp ne numrin 0695749538 per me shume informacion!...

50 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse ne gjuhen FRENGE dhe ANGLEZE.

Ofrojme kurse ne gjuhen FRENGE dhe ANGLEZE.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Ejani ne qendren tone te mesoni nje gjuhe te huaj me metodat bashkekohore dhe me cmimet me konkuruese ne treg! 20-28 shkurt, nxitoni te perfitoni nga oferta ne qendren tone -> kurse individuale per vetem 500 l seanca, e cila zgjat 90' ...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrohen Kurse Thonjsh

Ofrohen Kurse Thonjsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Kurse profesionale mbi artin e bukur te thonjve trajnimi permban: anatomia e thoit dhe pastrimi i kutikulave. njohja dhe perdorimi i produkteve. patrimi dhe pergatitja e thoit per tu punuar. manikyri xhel dhe manikyri rus. zgjatja e thoit me tips dhe me leter. rimbushja e thoit me xhel. dize...

20,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 55 mije te...

4,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrohen kurse private italishteje

Ofrohen kurse private italishteje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Keni nevojë për gjuhën italiane për punë ose studime por nuk keni kohë dhe mundësi të ndiqni klasa të mbipopulluara? keni nevojë për një mësues që t`ju dedikohet vetëm ju? dëshironi ta ndiqni kursin në komoditetin e shtëpisë tuaj pa humbur kohë për vajtje-ardhje dhe pa rrezi...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Bright Education (Qender Kursesh dhe Trajnimesh Bashkekohore)

Bright Education (Qender Kursesh dhe Trajnimesh Bashkekohore)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.22 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse per kategorite e meposhtme: 1. femijet deri ne klase te 5 programi "after school" ku perfshin zgjidhje detyrash ushtrime dhe argetim. 2. nga klasa e 5 deri ne te 12 kurse ne lendet: matematike, fizike, kimi, ekonomi, biologji etj... 3. kurse per fakultetet si fshn feut ubt etj... ...

3,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale kurs gjermanishte per fillestar

kurs gjermanishte per fillestar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.97 Km nga qendra)

B Kurs gjermanishte per fillestar kursi zhhvillohet n shtepi nje seanc 20 mij lek moshhat e preferuara 7 derri n 15 vcjec t interesuarit t kontaktojn ...

20,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurs spanjisht Online

Ofroj kurs spanjisht Online

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Ofroj mësim spanjisht online grupi starton më : 15-02-2021 - ofrojmë mësim bashkëkohor - 60- minuta seanca - 3-seanca në javë rregjistrohu tani !...

2,500 Leke

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht

Kurse Anglisht

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Ofrojm kurse te gjuhes angleze! per te gjitha nivelet! si ne grup ashtu edhe individuale! me cmim te arsyeshme me te mirat ne treg! learn english and be someone! per me shume informacion rreth kursit apo pageses me me detaje ju lutem na kontaktoni ne numrin e kontaktit! nxitoni per te kapur ofe...

200 Euro

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht

Kurse Anglisht

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ofrojm kurse anglishteje! me mesues te certefikuar brenda dhe jashte vendit te cilet kane nxjerre nxenes te shkelqyeshem! ejani dhe ju te behen njeri prej tyre! kapni ofertat e momentit me super ulje qe nuk jane pare ndonje here! ne grup ose individual! uljet nuk kane fund! dija eshte drita e sukse...

200 Euro

Tirane
100 Oferta Kurse Profesionale Smart Center Tirane, Agjensi Trajnimesh e Licensuar!

Smart Center Tirane, Agjensi Trajnimesh e Licensuar!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Smart center ofron: ✔trajnine profesionale ekonomike. ✔trajnime profesionale informatike. ✔trajnime profesionale inxhinierike. ✔ trajnime profesionale multimadia. ✔ kurse pergatitore per minimature dhe mature. ✔ sat ✔ konsulte ne lendet te ndryshme.per studentet, etj per te g...

100

Tirane
4,565,325 Oferta Kurse Profesionale Zhvilloj kurse per femijet parashkollore 3-6vjec.

Zhvilloj kurse per femijet parashkollore 3-6vjec.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Prsh, zhvilloj kurse per femijet parashkollore, jam mesuese e arsimit parashkollor aktualisht punoj ne kopsht.kursi do zhv ne shtepine e femijes ose mund ti sillni ne banesen time. per cdo info 0685046827...

4,565,325

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Fresku/Linze | Tirane (4.01 Km nga qendra)

B Ofroj kurse ne lenden e matematikes. ...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim