shkolle per fotografi 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Private gjuhe te huaja English-Deutch-Italiano

Ofroj Kurse Private gjuhe te huaja English-Deutch-Italiano

Qender | Korce

B Ofroj kurse private të gjuhës gjermane, angleze dhe italisht për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të mësojnë dhe të studiojnë gjuhet me te folura ne europe -metodat që do të përdoren do të jenë sipas qëllimit të kursantit si psh: schritte, headway ,etj ne varesi t...

5,000 Leke

Korce
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kurs italishteje per te pervetesuar ne nje kohe te shkurter gjuhen italiane te folur me nje person qe do ju dedikohet vetem juve ( interviste pune , komunikimi me klientet call center ose ambiente te tjera pune ) . programi specifik ne baze te nevojave. dhe ecurise seancat jans 90 minuteshe. ( sean...

6,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse të gjuhëve të huaja

Kurse të gjuhëve të huaja

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B Vazhdojnë kurset intensive në future centre në këto ditë të para të 2020- ës ofrojmë: ✅kurse në të gjitha lëndët e shkollës. ✅kurse në gjuhët anglisht, gjermanisht, italisht frëngjisht etj. ✅konsulencë dhe asistencë për punësim në gjermani. ✅përgatitje për mbroj...

100 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Kurse matematike individuale per klasat 6_12......

5,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse

Kurse

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse ne te gjitha nivelet per gjuhen frenge dhe italiane...

800 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane ofroj kurse muzike

Tirane ofroj kurse muzike

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme kurse per femije 5 deri 10vjec ne piano. 60minuta teori dhe praktike ne instrument. gjithashtu ofrojme parapergatitje 1-vjecare per femijet per ne konkursin e liceut artistik. pagesa mujore: 3 here ne jave 10.000 lek ne muaj (100mije) 2 here ne jave 8.000 lek ne muaj (80mije) 1 here...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs frengjisht

Kurs frengjisht

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Future centre ofron kurse frengjisht. mesues me pervoje dhe metoda bashkekohore. na kontaktoni: flctirana@gmail.com rruga: ‘haxhi dalliu’ tirane...

100 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse profesionale intensive per gjuhet e huaja : gjuha angleze nivelet a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje dhe provim per mbrojtje te cdo niveli! gjuha italiane a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje finale per mbrojtjen e gjuhes! gjuha gjermane ne cdo niveli nga baza a1 deri ne c1 + pergatitja finale...

400 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Part - time e Full - time JOB

Part - time e Full - time JOB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Rekrutuesi al kerkon te punesoje 200 agjente per fushate forex te gjuheve italisht , gjermanisht , spanjisht dhe anglisht. disponibiliteti part - time ne oraret 09:00-15:00 dhe 15:00 -21:00 disponibiliteti full - time ne oraret 09:00 -18:00 dhe 10:00 - 19:00 kandidatet duhet te disponojne nje nga...

50,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse intensive individuale ose ne grup per mesimedhenie te lendeve shkencore matematike fizike kimi professore te shkelqyer me pervoje 20 vjecare pune pranojme kursante te cdo moshe duke filluar nga mosha 10 vjecare! cmimet me te lira ne treg! ...

300 Leke

Tirane
180,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Perfect Estetica School ofron kurse per Parukeri,Estetike.

Perfect Estetica School ofron kurse per Parukeri,Estetike.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Kane filluar regjistrimet kurse per parukeri ,estetiike zgjasin 4 muaj me mesimdhenie teorike paradite dhe praktike profesionale mbasdite ne sallonin e perfect estetica. ne fund te ketij kursi ju do te jeni te afte ta ushtroni profesionin ne vendet e punes te ofruara nga perfect estetica school....

180,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs estetiste thonjtë

Kurs estetiste thonjtë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kurs intensiv manikyresh per vajzat me njohuri themelore. ...

18,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse frengjisht

Ofroj Kurse frengjisht

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes frenge në qender te tiranes! metoda bashkekohore, mbeshtetje te mesimdhenies nga kompjuteri dhe multimedia,kurse individuale dhe grupe. Çmime shumë te arsyeshme! ...

3,000 Leke

Tirane
111 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglishte individuale nivelet a1 a2 b1 per nxenes dhe te rritur. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0683027472...

111 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS MATEMATIKE

KURS MATEMATIKE

Lungomare | Vlore

B Ofroj kurse matematike ne menyre individuale ose ne grup, ne kushte shtepie dhe te favorshme, per klasat 1-9. ...

300 Leke

Vlore
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim