tem diplome ne psikologji 

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 49 mije te...

4,000 Leke

Tirane
200 Leke Oferta Kurse Profesionale Përgatitja teorike për autoshkollë

Përgatitja teorike për autoshkollë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojmë ndihmë për përgatitjen teorike të autoshkollës, për cdo kategori të mjeteve. nëse keni vështirësi të merrni provimin e teorisë së autoshkollës, atëherë ju ofrojmë ndihmë nga inxhinier mekanik me eksperiencë shumë të gjatë në mësimdhënie. jam i disponueshëm në...

200 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht, anglisht, gjermanisht, frengjisht, kompjuter EIPASS, Google Zoom

Kurse italisht, anglisht, gjermanisht, frengjisht, kompjuter EIPASS, G

Qender | Durres

B Kurse anglisht, italisht, gjermanisht, frËngjisht ielts, toefl, aptis...etj call center italisht, anglisht kurse pËr lËndËt shkollore matematikË & gjuhË-letËrsi & mËsimet & detyrat e shkollËs pËr klasat 1-9 kurse kompjuteri & trajnim pËr google zoom asistencË pËr tema...

300 Leke

Durres
800 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Gjermanishte!

Kurse Gjermanishte!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)

B Kurse gjermanishte!...

800 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Ejani ne qendren tone dhe do te perfitoni nga nje mesimdhenie e mire e gjuhes se huaj me çmimet me te arsyeshme ne treg! ofrojme per ju kurse gjermanisht, anglisht, frengjisht dhe italisht per te gjitha grupmoshat! perfitoni nga ofertat e sezonit!đŸ„ł call đŸ“Č +355 69 56 49 538 ...

500 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs ne Matematike (studente dhe nxenes)

Kurs ne Matematike (studente dhe nxenes)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Infinity math centre kurset qe zhvillohen ne qendren infinity lende universiteti per fakultetet ( fshn , upt , feut) analize matematike 1,2,3,4 : analize komplekse dhe numerike algjeber 1,2,3,4 dhe gjeomtetri statistike , probabilitet dhe optimizim te gjitha lendet ne degen e matema...

500 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuhes angleze

Kurse te gjuhes angleze

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B My language center-qender kursesh [kurse te gjuhes angleze] | [kurse individuale & ne grup] | [mesim online] my language center – eshte nje qender kursesh e specializuar ne gjuhet e huaja duke ofruar kurse ne: gjuhe angleze pergatitje per provimet nderkombetare si: toefl, ielts, met etc per...

500 Leke

Tirane
15,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurs Rrobaqepsie/Makiniste

Ofroj Kurs Rrobaqepsie/Makiniste

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme kurs rrobaqepsie per te gjitha nivelet. kurs individual ose ne grup per stilim, modelim, prerje dhe qepje. ...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Matematike

Kurse Matematike

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per nxenes te 9-vjecares dhe te se mesmes. ...

1,000 Leke

Tirane
0 Oferta Kurse Profesionale KURSE MOSHA 8-14 VJEC

KURSE MOSHA 8-14 VJEC

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mesim online ,vere e nxehte apo argetim dhe mesim ? tashme zgjidhja eshte am center ! ne ofrojme : -kurs gjuhe greke -kurs gjuhe angleze -kurs per lendet mesimore -aktivitete te ndryshme . ne perkujdesemi per femijen tuaj 6 ore gjate dites nga e hena -ne te shtune . per me teper info konta...

0

Tirane
8,900 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Meso gjuhen Frenge!

Meso gjuhen Frenge!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Nxitoni te perfitoni nga ofertat e muajit korrik per te mesuar gjuhen frenge me metodat bashkekohore qe promovojne zhvillimin e aftesive! ofrojme kurse intensive, seanca 120’.📚 adresa: rruga 5 maji! regjistrohuni! đŸ“Č +355 69 56 49 538! ju mirepresim!🗒...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Gjermanisht

Gjermanisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse te gjuhes gjermane per femije dhe te rritur duke perfshire te gjitha nivelet. pergatitje per provimet e goethe dhe Ösd. kursi mund te zhvillohet individual ose ne grup. sukses i garantuar! ...

1,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Pastiçerie

Kurs Pastiçerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Kane filluar rregjistrimet per kursin e pastiçerise! nje kurs profesional tre mujor mbi pastiçerine i njohur nga ministria e arsimit,nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e delikateses . programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. @qek.al ...

45,000 Leke

Tirane
60 Euro Oferta Kurse Profesionale Certifikimi i anglishtes vetem nga profesionistet britanike

Certifikimi i anglishtes vetem nga profesionistet britanike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B #testi nderkombetar, siguroni kontrate pune mbi 1 mije euro ne anije ! testim dhe punesim. elite marines academy sapo ka marre te drejten e zhvillimit te testit te anglishtes online 4 skills test nga pearson. testi vlereson aftesite tuaja ne te folur, shkruar, degjuar dhe lexuar( speaking, writi...

60 Euro

Tirane
1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse pasticerie Super Oferte

Kurse pasticerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kanë filluar rregjistrimet për kursin e pastiçerise! një kurs profesional tre mujor mbi pastiçerinë i njohur nga ministria e arsimit,nën drejtimin e chef sokol prengës në bashkëpunim me stafin e delikatesës . programi për këtë fushë është intensiv dhe i bazuar në praktike të...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MESIMDHENIE(Klasa 1-6)

OFROJ KURSE MESIMDHENIE(Klasa 1-6)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj kurse mesimdhenie per femijet nga klasa (1-6) - kurse private ne shtepi * jam mesuese e ciklit te ulet me eksperience pune 20 vjecare. pagesa: 5 mije leke ora ...

5,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht ONLINE dhe ne klase.

Kurse Anglisht ONLINE dhe ne klase.

Vasil Shanto | Tirane

B Zhvillojmë kurse online ne gjuhën angleze për të gjitha moshat dhe të gjitha nivelet, si dhe kurse individuale dhe intensive. *nëse sillni 1 shok/shoqe përfitoni ulje* ...

500 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MATEMATIKE

OFROJ KURSE MATEMATIKE

Fresku/Linze | Tirane

B Ofroj kurse matematike për nxënësit e klasave 6-9 si dhe përgatitje për provimin e lirimit (pkab). jam mësuese me përvojë 18-vjeçare në fushën e mësimdhënies. kurset mund të zhvillohen edhe online, dmth në formën e mësimdhënies në distancë. kohëzgjatja e një ore është 60 minu...

500 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Lungomare | Vlore

B Jam studente ne degen e matematikes. ofroj kurse ne matematike per te gjitha klasat nga 1 deri tek e 12 dhe kurse fizike per klasat 4-9. 300 lek/ora per secilen. ...

300 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim