Fuoristrada 1000+ Fuoristrada

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,200 Euro

Dahatsu Terios 1.5 Manuale

Bulevardi Zhan Dark, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

Shitet daihatsu terios 1.5 benzine.marshat manuale.2006.gjendje perfekre.cmimi i diskutushem 0682052279...Lexo detajet..

4,200 Euro

Daihatsu


4,500 Euro

Ml Gas/benzine 320

Dhimiter Kolea,Qendra | Berati
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

Makina ne gjendje te mire te mirembajtur, me televizora, tavan xhami, ajer i kondicionuar, sedilje lekure dhe me ngrohje. dokumenta te paguara. nr.tel 0699114564 0698733989...Lexo detajet..

4,500 Euro

Mercedes-Benz


16,800 Euro

Bmw X5 Model4.8 Usa

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Bmw x5 model4.8 usa (benzin -gaz-lavato i sapo montuar me 3 vjet garanci) shum ekonomik.version amerikan .makina eshte 28.12.2007.makina ka 171000km origjinale .dhe eshte full full. makina ka ngjyre te te zez p...Lexo detajet..

16,800 Euro

BMW


12,900 Euro

Audi A4 , Viti 2011

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Audi a4 , viti 2011 , motorr 2.0 tdi ( nafte ) 162.000 km origjinale me liber dhe sherbime te kryera tek audi , kambio automatike+tiptronic , 2 celesa origjjnal , mbyljje qendrore me pult , disqe dhe goma te re...Lexo detajet..

12,900 Euro

Audi


19,000 Euro

Mercedes Benz Ml 320

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Mercedes benz ml 320 bluetec,viti 2009,ngjyre e zeze,sallon lekure shume i paster,xenon/bixenon,fenere led,pedana,baxha xhami,sedilje me memorie+ngrohje,timon me ngrohje,navi,sensor,kamera parkimi,disstronic,et...Lexo detajet..

19,000 Euro

Mercedes-Benz


18,700 Euro

Bmw 320d ( Nafte ) Viti 2012 ,

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

Bmw 320d ( nafte ) viti 2012 , 167.000 km origjinale me liber sherbimesh, full option ,kambio automatike+tiptronic disqe dhe goma te reja , cd-dvd , navigator , ndezje start-stop , opsion eco ,konsumi mesatar ...Lexo detajet..

18,700 Euro

BMW


12,000 Euro

Audi Q7

Llambi Bego,Patos | Fier
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Audi q7 full ekstra ...Lexo detajet..

12,000 Euro

Audi


6,900 Euro

Peugeot 208 , Viti 2012

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

Peugeot 208 , viti 2012 , motorr eco 1.4hdi ( nafte ) ,kambio automatike + tiptronic , 103.000 km origjinale , opsione dhe marshe ne timon , konsumi mesatar 3.5 litra , goma michelin te reja , cd-mp3-aux , kont...Lexo detajet..

6,900 Euro

Peugeot


7,900 Euro

Toyota Rav4 , Model 2008

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Toyota rav4 , model 2008 , motorr 2.2 d-4d ( nafte ) , 172.000 km origjinale me liber dhe sherbime te kryera , sensor parkingu para dhe mbrapa , cd , klima , opsione ne timon , kompjuter bordi , mbyllje qendror...Lexo detajet..

7,900 Euro

Toyota


16,700 Euro

Toyota Rav4 Crossover, Viti 2010 ,

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

Toyota rav4 crossover, viti 2010 , 120.000 km origjinale te verifikueshne me liber servisi , kambio automatike + tiptronic, motorr 2.2 nafte ekonomik me d-jeshile (konsumi mesatar 6 litra) 4x4 , cd-mp3-aux , kl...Lexo detajet..

16,700 Euro

Toyota


17,600 Euro

Toyota Rav4 Crossover

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

Toyota rav4 crossover, viti 12/2012 , kambio automatike + tiptronic, 19.000 km !!!! origjinale te verifikueshme kudo (pothuajse e re ) , sherbim i bere me 10 mij km , motorr 2.2 nafte ekonomik me d-jeshile , 4x...Lexo detajet..

17,600 Euro

Toyota


16,200 Euro

Toyota Rav4 Crossover, Viti 2011 ,

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

Toyota rav4 crossover, viti 2011 , kambio automatike + tiptronic, 120.000 km origjinale te verifikueshme kudo , motorr 2.2 nafte ekonomik me d-jeshile , 4x4 , cd-mp3-aux , klima , opsione + marshe n timon , sed...Lexo detajet..

16,200 Euro

Toyota


4,700 Euro

Toyota Rav4 , Viti 2003

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

Toyota rav4 , viti 2003 , motorr 2.0 d-4d ( nafte ) , 164.000 km origjinale me liber sherbimesh , cd , kondcioner , xhama dhe pasqrya elektrike , disqe dhe goma te reja , ne gjendje shume te mire ,e sapoardhur...Lexo detajet..

4,700 Euro

Toyota


2,900 Euro

Kia Sorento 2006

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Shitet makine kia sorento, ngjyre e zeze. viti i prodhimit 2006. motorr 2,5 diesel 4x4. ka 230,000 km origjinale. taksat e prera per nje vit. sedilje lekure. perdorur nga nje inxhinier i nje kompanie italiane. ...Lexo detajet..

2,900 Euro

KIA


14,900 Euro

Toyota Rav4 Crossover

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

14.900 ....!!!!! toyota rav4 crossover, viti 2010 , 120.000 km origjinale te verifikueshne me liber servisi , kambio automatike + tiptronic, motorr 2.2 nafte ekonomik me d-jeshile (konsumi mesatar 6 litra) 4x...Lexo detajet..

14,900 Euro

Toyota


33,330 Euro

Ml 350 Amg Line

Rruga Ibrahim Rugova, Sky Tower 7/3,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

Ml 350 4 matic amg line viti 2013 km 64500 benzine(motor shume ekonomik). konsumi 100 km/ore. ~8.5 lit/100km(kombinuar). ~10.9 lit/100km(urban). ~7.2 lit/100km(extra urban). ndezje me gisht. keyless mb...Lexo detajet..

33,330 Euro

Mercedes-Benz


7,900 Euro

Hyundai Santa/fe,2.2

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Dhe#128165;hyundai santa/fe,2.2 crdi,automat,2007,full option e sapo ardhur nga de...cmimi:7900 euro info:0684161077dhe#128165;...Lexo detajet..

7,900 Euro

Hyundai


9,300 Euro

Nissan Qashqai, Kambio Automatike

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Dhe#128165;nissan qashqai, kambio automatike , viti 2008 , motorr 2.0 nafte, 4x4, panorame, klima bizone, sensor parkimi, xenon, tapiceri lekure, sedilje me ngrohje , tempomat, radio,cd,bluetooth,etj...ne ...Lexo detajet..

9,300 Euro

Nissan


12,500 Euro

Mercedes-benz Ml 280 Cdi

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

Mercedes-benz ml 280 cdi,4 matic,viti 2006,automat,look 2008,xenon,navi,klima,shkalle,xhama te zinj,tapiceri lekure bezhe,ne gjendje shume te mire me targa ,cmimi: 12.500 euro...!!!! info : 0674016005...Lexo detajet..

12,500 Euro

Mercedes-Benz


25,500 Euro

Bmw X6 , Viti 2011

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Bmw x6 , viti 2011 , 3.0 nafte 4x4 , full option , 200.000 km me te gjitha sherbimet e kryera tek bmw. dokumenta te paguara deri mars/2019. cmimi : 25.500 euro. info : 0692765740...Lexo detajet..

25,500 Euro

BMW


6,800 Euro

Nissan Qashqai,viti 2007

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Nissan qashqai,viti 2007,4x4,automat,2.0 nafte,ngjyre shampanje,sallon lekure,full panorama,sedilje me ngrohje,navigator,kamera parkimi,cd,bagazhier 6cd,klima bizone,komanda ne timon,pilot automatik,cruise cont...Lexo detajet..

6,800 Euro

Nissan


14,999 Euro

Toyota Rav4

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Toyota rav4,motor 2.2 nafte d-cat,4x4,kambio automatike/tronic,keyless go,ndezje me buton,ngrohje qendrore me pult,sallon lekure,baxha xhami,xhama te zinj origjinal,sedilje elektrike,sensor parkimi,kamera parki...Lexo detajet..

14,999 Euro

Toyota


7,400 Euro

Shitet Toyota Rav4 Model 2007

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Toyota rav4 model 2007 , motorr 2.2 nafte ( kosnumi mesatar 6 litra ) , 164.000 km me liber sherbimesh , 4x4 , navigator-dvd-mp3-bluetooth , klima , kompjuter bordi etj.... goma te reja, xhama dhe pasqyra elekt...Lexo detajet..

7,400 Euro

Toyota


7,400 Euro

Toyota Rav4 Model 2007

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

toyota rav4 model 2007 , motorr 2.2 nafte ( kosnumi mesatar 6 litra ) , 164.000 km me liber sherbimesh , 4x4 , navigator-dvd-mp3-bluetooth , klima , kompjuter bordi etj.... goma te reja, xhama dhe pasqyra ele...Lexo detajet..

7,400 Euro

Toyota


22,000 Euro

Shitet Makine Nissan Qashqai 2017

Pogradec, Albania,Qender | Pogradec
Nafte Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

Sistem automatik i ndihmes se shpejte per ngritje 6 airbag drejtues elektriktavan panoramik sensor shiu sensor muzgu ndricim i difuzionit sistem parkimi para dhe mbrapa frena parkimi elektrike rrota al...Lexo detajet..

22,000 Euro

Nissan


6,000 Euro

Shitet Landrover Freelander Td4 Nafte Viti 2000 Ne Gjendje T

Bulevardi Kongresi I Lushnjes,Qender | Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

Shitet landrover freelander td 4 motor nafte rover 1998 cc viti 2000 ne gjendje te mire me servis te sapo bere .dokumentacion i rregullt taksa dhe suguracion te paguara deri ne qershor 2019.vetem me dy rrotat e...Lexo detajet..

6,000 Euro

Land Rover


9,400 Euro

Mercedes 320 Cdi 4 Matic Sport Offroad Full Fulle Kilometra

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Cmimi: 9 400 eur viti: 2007 transmetuesi: automatik kilometrazha: 190 000 - 199 999 karburanti: nafte targa: te huaja ngjyra: e hirit komuna: fier prodhuesi: ml-class / mercedes-benz modeli: ml 320 ...Lexo detajet..

9,400 Euro

Mercedes-Benz


24,900 Euro

Bmw X6 3.5xdrive

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Bmw x6 3.5xdrive -11/2009 -170.000 km(liber servisi) -2993 cc (pa takse luksi) -full options dogane + dokumenta te paguara. cmimi:24.900 euro ( me nderrim ka cmim tjeter )...Lexo detajet..

24,900 Euro

BMW


3,600 Euro

Porsche Cayenne Diesel

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

Porsche cayenne diesel 2011 111.000 km 3.0 diesel full options cmimi:36.000 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro

Porsche


79,000 Euro

Mercedes-benz Gle Amg

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes-benz gle amg -2016 -24.000 km -4.5 amg super full options cmimi:79.000 euro...Lexo detajet..

79,000 Euro

Mercedes-Benz


10,500 Euro

!!okazion Shitet Ml-280 Cdi Super Gjenjde!!

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

!!okazion shitet ml-280 cdi super gjenjde!! shitet ml 280 i vitit 2007 me 196.000 km origjinale! mercedes-benz ml320 cdi , viti prodhimit 2007 , xhama te zinj or , navigator origjinal multifunksional aux ba...Lexo detajet..

10,500 Euro

Mercedes-Benz


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas