spare parts and offices  215 njoftime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

| Tirana

B Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...

150 Euro

Tirana
400 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima

Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane

Zone Periferike | Korce

B Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....

400 Leke

Korce
35 Leke Makina Pjese kembimi per makina LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana (2.13 Km nga qendra)

B Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne artikujt tane 2. artikuj me garanaci! 3. cmime konkuruese 4. partneritet me kompanite lide...

35 Leke

Tirana
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirana (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi smart a clas mitsubishi per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 069...

50 Euro

Tirana
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina ML W163/2002 Benzine.

ML W163/2002 Benzine.

Vore | Tirana (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...

100,000 Leke

Tirana
1,300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003

Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003

Vore | Tirana (17.63 Km nga qendra)

B Shiten per pjese kembimi: mercedes-benz: modeli:e-270 cdi viti: 2004 fuel: nafte transmission: automatic c-class: modeli: w203 viti: 2003 fuel: nafte transmission: automatic ...

1,300 Euro

Tirana
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Kamez/Paskuqan | Tirana (5.92 Km nga qendra)

B Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...

100 Euro

Tirana
40 Euro Makina Pjese kembimi per makina Goma Nr 205.55.16

Goma Nr 205.55.16

Laprake | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Shes gomat ne supergjendje te sa po ardhura nga gjermania.. gomat jan teke nuk jan qifft. ...

40 Euro

Tirana
2,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina C 220 Viti 2008 Vetem per pjes kembimi

C 220 Viti 2008 Vetem per pjes kembimi

Qender | Durres

B C 220 viti 2008 vetem per pjes kembimi...

2,900 Euro

Durres
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirana (2.43 Km nga qendra)

B Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩🤔 tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade 🚗renault clio 🚙 etj disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌 ...

50 Euro

Tirana
350 Euro Makina Pjese kembimi per makina Goma. Te reja.

Goma. Te reja.

Laprake | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Shiten gomat bashk me discet ose dhe pa disce. gomat jan te reja po ashtu dhe discet. gomat pershaten per golf,pasat dhe bora. ...

350 Euro

Tirana
850 Leke Makina Pjese kembimi per makina Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE

Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.63 Km nga qendra)

B Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. e sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gjendje te re). kryen te gjitha serviset kryesore perfshire edhe leximin dhe fshirjen e kode...

850 Leke

Tirana
35,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Stop audi Q7 original me kod 4L945094G

Stop audi Q7 original me kod 4L945094G

Zone Periferike | Tirana (8.22 Km nga qendra)

B Shitet stop per audi q7 original krahu i majte me super cmim 35000 lek ...

35,000 Leke

Tirana
950 Euro Makina Pjese kembimi per makina Toyota Hilux

Toyota Hilux

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km nga qendra)

B Shitet mbulese ne gjendje te mire ...

950 Euro

Tirana
1,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Qender | Durres

B Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...

1,800 Euro

Durres
2,100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Qender | Durres

B Audi a8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi...

2,100 Euro

Durres
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per   VOLKSFAGEN BEETLE   OLD TIMER

Pjese kembimi per VOLKSFAGEN BEETLE OLD TIMER

Qender | Shkoder

B Posedojm pjese kembimi per volksfagen beetle old timer .gjindemi ne kosove perkatesisht ne peje . per me shume contact +383 44 495 500 ...

50 Euro

Shkoder
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine

Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (5.63 Km nga qendra)

B 1. vollant vw polo 2. vollant audi a4 2.0 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #polo #volkswagenpolo #audi #a4 #audia4 #pjesepervolkswagen #pjeseperpolo #pjesepervolkswagenpolo #pjeseperaudi #pjesepera4 #pjeseperaudia4 #...

1,000 Leke

Tirana
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz E 350/2008

Mercedes-Benz E 350/2008

Vore | Tirana (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli : e 350 (w211) viti: 2008 transmission: 7-speed 7g-tronic automatic engine: 350 v6 fuel: benzine...

100,000 Leke

Tirana
99 Euro Makina Pjese kembimi per makina SHITEN FENERA STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL

SHITEN FENERA STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL

Zone Periferike | Durres

B Shiten fenera stopa dhe dinamo mercedez benc origjinal cel 0696849222.durres....

99 Euro

Durres
4,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz A Class 180\2016 Benzine.

Mercedes-Benz A Class 180\2016 Benzine.

Vore | Tirana (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: a-class viti: 2016 fuel: benzine...

4,000 Euro

Tirana
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (2.27 Km nga qendra)

B Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe hidrauliku etj etj , motori ka qene me 163.000 km...

100 Euro

Tirana
350 Leke Makina Pjese kembimi per makina Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT

Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT

Qender | Elbasan

B Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...

350 Leke

Elbasan
60,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Opel astra per pjese

Opel astra per pjese

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.32 Km nga qendra)

B Shes opel astra 2.0 nafte dokumentat i kane mbaruar.dhe i eshte prishur pompa e naftes....

60,000 Leke

Tirana
400 Leke Makina Pjese kembimi per makina GOMA PIRUNI

GOMA PIRUNI

Qender | Shkoder

B Shiten 2 goma te markes bkt per piru , gomat jan te reja me to vijn dhe 2 komerdare me 2 fasheta .numri i gomave eshte 7,00- r 12....

400 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas