spare parts and offices  539 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirana
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (21:06):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Read the details..

Kambio:

150 Euro

1,000 Leke Floumeter Renault Floumeter Renault - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimi #p

Shes pjese te perdorur - Floumeter Renault

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (18:01):Floumeter renault - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesepermakina #pjeseperrenault #floumeterrenault...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,500 Euro Renault Megane për pjesë Renault Megane për pjesë - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesek

Shes pjese te perdorur - Renault Megane Për Pjesë

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

24.10.2020 (18:01):Renault megane për pjesë - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegan...Read the details..

Kambio:

1,500 Euro

2,000 Euro Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 2007 Kamio Automat Per Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

24.10.2020 (17:59):Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi...Read the details..

Kambio:

2,000 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (17:58):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimig

Shes pjese te perdorur - Parakolp Citroen C4 - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 0035568304

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (17:57):Parakolp citroen c4 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #citroen #citroenc4 #pjesepercitroen #pjesepercitroenc4 #parakolpcitroen #parakolpcitroenc4...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke AUTO 4 ALBANIA DURRES PJESË KËMBIMI PEZHO 3008 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - Auto 4 Albania Durres PjesË KËmbimi Pezho 3008

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:56):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr peugeot ! ✔️ marka➡️ pezho 3008 ✔️ cilindrata ➡️ 1.6 ✔️ karburanti: naftË ✔️ viti i prodhi...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

100,000 Leke Mercedez-Benz A-Class 169-160/2011 Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: A-CLASS 160 (W169)
V

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz A-class 169-160/2011

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:55):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: a-class 160 (w169) viti: 2011 fuel: benzine...Read the details..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Leke Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 # Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Mess

Shes pjese te perdorur - Fener Per Vw Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -zeni - Tel, Sms, W

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

24.10.2020 (17:53):Fener per vw golf 4 - pjese kembimi geri -zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenergolf4 #fenervolkswagen #fenergolf #vw #...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Pjese kembimi  Kam pjese per opel meria 1.7 dti e 2003 astra 1.7 dti e opel corsa 1.7 dti
Moto

Shes pjese - Pjese Kembimi

Lezhe
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (17:52):Kam pjese per opel meria 1.7 dti e 2003 astra 1.7 dti e opel corsa 1.7 dti motore isuzu, ...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

24.10.2020 (17:50):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Read the details..

Kambio:

10,000 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:50):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Read the details..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Pjese kembimi Opel - Fiat -Toyota Auto Ledi Ju Ofron pjese kembimi Origjinale (te perdorura) te importuara nga ita

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Opel - Fiat -toyota

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:48):...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (17:47):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:46):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Read the details..

Kambio:

50 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:44):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Read the details..

Kambio:

100 Leke

100 Euro pjes kembimi peugeot  kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Peugeot

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:43):Kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi...Read the details..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:42):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Read the details..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Mercedes-Benz B-180 CDI (W246) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: B-180 CDI (W246)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz B-180 Cdi (w246) Per Pjese Kembimi.

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

24.10.2020 (17:41):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: b-180 cdi (w246) viti: 2013 fuel: nafte...Read the details..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

24.10.2020 (16:07):Pjeset jane te shkelqyera...Read the details..

Kambio:

100 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (16:06):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Read the details..

Kambio:

2,000 Leke

1,111 Euro Pjese kembimi per makina  Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me KARROTREC 24h

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (16:05):Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me karrotrec 24h ...Read the details..

Kambio:

1,111 Euro

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (16:04):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.10.2020 (15:05):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Read the details..

Kambio:

1,500 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

24.10.2020 (13:36):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Read the details..

Kambio:

2,000 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi Bmw x5  Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Bmw X5

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

24.10.2020 (13:22):Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine...Read the details..

Kambio:

2,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

23.10.2020 (23:36):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Read the details..

Kambio:

100 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

23.10.2020 (17:39):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Read the details..

Kambio:

400 Leke

100 Euro PJESE PER AUDI A7 2011  PJESE PER AUDI A7 2011

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A7 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

23.10.2020 (02:39):Pjese per audi a7 2011 ...Read the details..

Kambio:

100 Euro

100,000 Leke ML W163/2002 Benzine. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: ML W163
Viti: 2002

Shes pjese te perdorur - Ml W163/2002 Benzine.

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

22.10.2020 (22:46):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...Read the details..

Kambio:

100,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas