cars for sale  

 Online 105 lexues | 11 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):...Read the details..

Audi

Bulevardi Ri Astir | Tirana
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):...Read the details..

Renault Makine ne gjendje shume te mire me cmim okazion Shes makine te tipit Reno Megane II, e viitit 2005 -  1.9 diesel me klima dhe me

2,000 Euro Tirana Makine Ne Gjendje Shume Te Mire Me Cmim Okazion

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (22:38):Shes makine te tipit reno megane ii, e viitit 2005 - 1.9 diesel me klima dhe me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri me shkurt 2021. makina ka goma hancook te reja, bateri e re turbo, freksion i ri dhe ...Read the details..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirana Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (22:17):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Read the details..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirana Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

30.10.2020 (21:47):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Read the details..

Mercedes-Benz Mercedez -Benz c250 turbo dizel Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.Gati per cdo lloj pro

1,300 Euro Lushnje Mercedez -benz C250 Turbo Dizel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (21:42):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.gati per cdo lloj prove...Read the details..

Audi

1,234 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:41):...Read the details..

Alfa Romeo

3,500 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):...Read the details..

Ford Shitet Ford Mondeo Shitet per pjese Ford Mondeo viti 2002. Probleme ne motorr, taksat deri ne fund

45,000 Leke Tirana Shitet Ford Mondeo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (21:08):Shitet per pjese ford mondeo viti 2002. probleme ne motorr, taksat deri ne fund te vitit, pa siguracion....Read the details..

Mitsubishi

Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:27):...Read the details..

Mercedes-Benz

200,000 Leke Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (20:41):...Read the details..

Mercedes-Benz

13,500 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (20:14):...Read the details..

Peugeot PEUGEOT 307 naft 2.0 me dokumenta DERI 2021 PEUGEOT 307 VITI 2005
MOTOR 2.0 NAFT 
DOKUMENTA OK DERI 2021
ME CLIMA 
XHAMA

1,800 Euro Tirana Peugeot 307 Naft 2.0 Me Dokumenta Deri 2021

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (20:12):Peugeot 307 viti 2005 motor 2.0 naft dokumenta ok deri 2021 me clima xhama dhe pasqyra elektrike drita kseno...Read the details..

Ford

40,000 Leke Elbasan

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1993 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:45):...Read the details..

Volkswagen Shes makine Gol Super Wolsvagen Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë.

60,000 Leke Tirana Shes Makine Gol Super Wolsvagen

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:32):Volswagen gol super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë. e çrregjistruar nga sistemi. ...Read the details..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.9 Nafte!  Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline. Cmimi 3000 eu

3,000 Euro Lushnje Shitet Golf 5 1.9 Nafte!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:29):Shitet golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004 versioni comfortline. cmimi 3000 euro i padiskutushem! motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij kambio manuale 6 marreshe 5+1 pasqyra me palosje dhe sinjale disqe ...Read the details..

Mercedes-Benz

16,500 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:57):...Read the details..

Ford

3,000 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):...Read the details..

Fiat Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima kamera  3900 euro Grande Punto 1.3 Multijet
Model 2008
Me dogane te paguar
E importuar nga Gjer

3,900 Euro Fier Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima Kamera 3900

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):Grande punto 1.3 multijet model 2008 me dogane te paguar e importuar nga gjermania kilometra te pershkruara. 153000 origjinale me garanci shoqeruar me liber sherbimi euro 4 konsumi karburantit(urban) 4....Read the details..

Mercedes-Benz

2,300 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:54):...Read the details..

Mercedes-Benz

2,800 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:53):...Read the details..

Land Rover

4,000 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:52):...Read the details..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA  LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirana Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:32):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Read the details..

Mitsubishi

4,200 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:27):...Read the details..

Toyota Okazion Toyota Yaris 2010 nafte Toyota Yaris 2010 nafte me km.orjginale 134000.
Cmimi okazion 3800€

3,800 Euro Tirana Okazion Toyota Yaris 2010 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

30.10.2020 (18:26):Toyota yaris 2010 nafte me km.orjginale 134000. cmimi okazion 3800€...Read the details..

Mercedes-Benz Mercedes Benz C class 220 Mercedes Benz 220
Ne gjendje shume te mire
Me letra te paguara deri ne shtator

3,500 Euro Shkoder Mercedes Benz C Class 220

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:15):Mercedes benz 220 ne gjendje shume te mire me letra te paguara deri ne shtator te 2021 2 gomat e para te reja te gjitha sherbimet e kryera kilometra 238983 prodhimi ne fund te vitit 2000...Read the details..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirana Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

30.10.2020 (17:46):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Read the details..

Volkswagen Shitet Shitet makina

1,900 Euro Durres Shitet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (17:06):Shitet makina...Read the details..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas