professional services 

 Online 15 visitors | 4 pending ADV

20 Euro Sherbime Profesionale Pastrime gjenerale

Pastrime gjenerale -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Ofrohet sherbime pastrimi per apartamente klinika,vila kudo ne tirane. ofrojme korrektesi dhe cilesi ne pune me cmime konkuruese....

20 Euro

Tirana
5,000 Leke Sherbime Profesionale Personal Trainer

Personal Trainer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana

B Trainer personal per palester...

5,000 Leke

Tirana
300 Leke Sherbime Profesionale Sherbim Taxi

Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Ofroj sherbim taxi cmime shume te arsyeshme sherbimi brenda tiranes duke filluar nga 300lek tirane-rinas 1200lek tirane-teg 700lek tirane-qtu 700lek sherbim taxi 24h cdo dite te javes tirane-durres 2000lek tirane-elbasan 2000lek tirane-fier 4000lek tirane-shkoder 4000lek tirane-pogradec 6...

300 Leke

Tirana
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirana
50 Leke Sherbime Profesionale Taxi Ali

Taxi Ali

Qender | Fier

B Sherbim taxi 24ore ne 24 sherbim taxi brenda dhe jashte rrethit. ju mirepresim ne cdo kohe....

50 Leke

Fier
10,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km from city center)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirana
10,000 Euro Sherbime Profesionale Konsulence ligjore

Konsulence ligjore

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Ofrojme nje game te gjere sherbimesh ne lemin juridik. fushat e praktikes: ligji i detyrimeve dhe kontratave; ceshtjet gjyqesore; korporata; punesimi dhe marredheniet industriale; e drejta familjare; energjia e infrastruktures publike; ligji per patente dhe pronesia intelektuale; sherbi...

10,000 Euro

Tirana
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirana
1,000 Leke Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Qender | Fier

B Riparime lavatrice .. shiten .. dyqan...

1,000 Leke

Fier
200 Leke Sherbime Profesionale Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Brryli | Tirana

B Lyejme mobilje si te reja dhe te perdorura. mos i hidhni mobiljet e vjetra ne ju ndikmojme qe ato te shkelqejne. rregullojme dhe defekte te vogla qe mund te ken...

200 Leke

Tirana
5,000 Leke Sherbime Profesionale Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!

Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celeb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. eksperiencë e gjatë në fotografi si dhe korrektësi në shërbim. cilësi maksimale dhe mbi të gjitha çmime shumë të arsyeshme! për më shumë eja dhe hidhi një sy galerisë time!...

5,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS