professional services 

 Online 5 visitors | 2 pending ADV

1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirana
100 Euro Sherbime Profesionale Sisteme Sigurie

Sisteme Sigurie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Projektojme dhe instalojme sisteme vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj smartfone. gjithashtu bejme dhe sisteme kundrazjarrit me detektore mjaft te ndjeshem, si...

100 Euro

Tirana
2,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.43 Km from city center)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.87 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online perfshire fifa 21 dhe pes2021...

2,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Profesionale Ofroj license Inxhinieri Mekanik

Ofroj license Inxhinieri Mekanik

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana (0.07 Km from city center)

B Ofroj license inxhinieri mekanik per autoshkolla (teori) per autoservise dhe pika te grumbullimit te skrapit. tel:0674096103...

10,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Profesionale Ofroj shërbime fotografie!

Ofroj shërbime fotografie!

Brryli | Tirana (1.72 Km from city center)

B Ofroj shërbime fotografie të kategorive të ndryshme, fashion, wedding, evente, party etj... eksperiencë 10 vjecare në fotografi, aparatura me standarte të larta për tju ofruar cilësi maksimale....

10,000 Leke

Tirana
2,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.43 Km from city center)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.87 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online perfshire fifa 21 dhe pes2021...

2,000 Leke

Tirana
800 Leke Sherbime Profesionale Beauty salon

Beauty salon

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.84 Km from city center)

B Sallon per meshkuj dhe femra parukeri barber estetike thonj make up depilime ...

800 Leke

Tirana
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda per dasma

Tenda per dasma

Zone Periferike | Tirana (4.05 Km from city center)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirana
1,000,000 Euro Sherbime Profesionale Punime GIPSI

Punime GIPSI

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.46 Km from city center)

B Shoqeria "doni constructions sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e gipsit . zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . cmimet jane me konkurueset. na kontaktoni ne !!! email : doni...

1,000,000 Euro

Tirana
1,000,000 Sherbime Profesionale Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Zhvillojme kurse arkitekture dhe programesh te specifikuara 2d, 3d dhe grafike. gjithashtu mundesojme projekte te detajuara dhe te shoqeruara me rendera. programet qe zhvillohen jane : - autocad 2d 3d, 3ds max (rendering ), rhinoceros (grasshopper), sketchup. - graphic design ( photoshop, i...

1,000,000

Tirana
50 Euro Sherbime Profesionale 50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.69 Km from city center)

B Pakete e plote per biznesin tuaj, me 50% ulje per cdo sherbim. -menaxhim rrjetesh sociale -strategji biznesi -website + logo sherbimet duke filluar nga 50€. per informacion te detajuar kontaktoni ne email-in tone: expansionforce.business@gmail.com cel: 0688191979...

50 Euro

Tirana
1,000 Leke Sherbime Profesionale ‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.74 Km from city center)

B Zhbllokim icloud per cdo model iphone nga iphone 6 - iphone x ipad i zhbllokojm te gjitha modelet - zhbllokimi behet brenda nje afati kohor shume te shkurter - cmimi fillon nga 1.000 leke per me shume info 0675615500 / 0685509268...

1,000 Leke

Tirana
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Shkoder

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Shkoder
50 Leke Sherbime Profesionale Cadra me qera per dasma dhe evente

Cadra me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Profesionale Tenda/çadra me qera

Tenda/çadra me qera

Zone Periferike | Tirana (1.88 Km from city center)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirana
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirana (1.92 Km from city center)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirana
50 Euro Sherbime Profesionale Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirana (1.92 Km from city center)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirana
30 Dollar Sherbime Profesionale Kompani pastrimi apartamentesh

Kompani pastrimi apartamentesh

Fresku/Linze | Tirana (3.53 Km from city center)

B Kompani pastrimi “ debora” ofron sherbime pastrimi si çastrim apartamentesh,zyra,restorante! cmimet jane nder me konkurueset ne treg! me ne ecen paralel vetem bardhesia!jemi vetem nje telefonate laeg jush!...

30 Dollar

Tirana
50,000 Leke Sherbime Profesionale Punime te ndryshme

Punime te ndryshme

Tjeter zone | Tirana (4.42 Km from city center)

B Pershendetje jam usta per punime nga me te ndryshmet estetike dhe dekorativ marr persiper pune si: ndertim pllaka hidraulike elektrike rikonstruksione metalike dhe betoni. bej projekte sipas deshires dhe zbatimin e tyre shembull eshte keshtjella konti te cilen e kam bere nga themeli e deri ne mbyllj...

50,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Sherbime Profesionale ofrojme sherbimet financiare

ofrojme sherbimet financiare

Don Bosko | Tirana (1.92 Km from city center)

B Ofrojme sherbimet financiare si: -mbyllje bilanci (pregatitje të pasqyrave financiare vjetore) në përputhje me standartet e kontabilitetit. -organizim i kontabilitetit me programe kompjuterike financiare “financa 5 ” dhe "alpha web" -deklarimin elektronik (on-line) të listepagesave, sigur...

5,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS