artikuj te ndryshem 

 Online 12 visitors | 0 pending ADV

8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer Banak

Frigorifer Banak

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shitet frigorifer banak i perdorur,ne gjendje pune te mire. tel .0692970985...

8,000 Leke

Tirana
0 Tregu Artikuj te ndryshem makin akulli produktor ekspres kafe mulli

makin akulli produktor ekspres kafe mulli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.85 Km from city center)

B Shumic dhe pakic si dhe mirmbajtje...

0

Tirana
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirana
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirana
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Traksioni vertebral ( fizioterapi)

Traksioni vertebral ( fizioterapi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Traksioni vertebral i ri (i paperdorur) cmimi i diskutueshem ...

1,000 Euro

Tirana
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Aspirim lokalesh

Shitet Aspirim lokalesh

Kodra e Diellit | Tirana (2.22 Km from city center)

B Shitet aspirim me gjithe motorr pothuajse i paperdorur. shitet per 50.000 leke( te reja). tel.0692055477 ...

50,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten vegla pune per marangoz dhe per zdrukthtari.

Shiten vegla pune per marangoz dhe per zdrukthtari.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Shiten vegla pune. ne kushte shume te mira pune. per marangoz dhe per zdrukthtari, shiten freze, trapan, sharre, smeriluese e shume artikuj te pershtatshme per fushen. cmimet te arsyeshme dhe diskutueshme. adresa: mbi pallatin grand...

30,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem vello nusesh

vello nusesh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.46 Km from city center)

B Shiten vello nusesh me madhesi te ndryshme, vello e gjate cmimi 15 mije leke te vjetra , vello e shkurter cmimi 10 mije leke te vjetra...

1,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shiten buste fustanesh nuserie

shiten buste fustanesh nuserie

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.47 Km from city center)

B Okazion shiten buste per fustane nuserie me gura cmimi 10-20 mije leke te vjetra . kontakt 0699386455...

1,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet shtepi me femije qe vendoset ne oboorr

shitet shtepi me femije qe vendoset ne oboorr

Tjeter zone | Tirana

B Okazion shiten dy shtepi per te luajtur per femije te vegjel qe vendoset ne oborrin e shtepise cmimi 50 mije leke te vjetra secila : kontakt 0699386455...

5,000 Leke

Tirana
120 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karrocë

Karrocë

Don Bosko | Tirana (1.72 Km from city center)

B Karrocë për fëmijë, në gjendje shumë të mirë. mjaft praktike dhe e lehtë në përdorim. mblidhet kollaj me një dorë kur ke fëmijën në krah. ...

120 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes shezllone druri me elemete hekuri

Shes shezllone druri me elemete hekuri

Zone Periferike | Tirana

B Shes shezllone druri ,me elemete hekuri, super rezistent, me dyshek. shiten me cmim te arsyeshem 100 mij lek cifti. per me shume info kontaktoni ne 0682050512...

10,000 Leke

Tirana
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirana
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rafte

Rafte

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shiten rafte dekorative per ambiente te ndryshme. tel. 0692970985...

20,000 Leke

Tirana
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem gjerentor

gjerentor

Laprake | Tirana (5.47 Km from city center)

B Gjerenator monofaze dhe trefazor ne gjendje shume te mire 50% silenciator cmimi i padiskutueshem...

1,500 Euro

Tirana
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje  per krepa

Paisje per krepa

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shitet paisje per krepa me gaz, 2 muaj e perdorur.shitet dhe karroca e krepave tel. 0692970985...

30,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer akulloresh

Shitet frigorifer akulloresh

Currilat | Durres

B Shitet frigorifer akulloresh banak dhe pajisje per krijimin e akullores...

10,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyer te brendshme druri

Dyer te brendshme druri

Currilat | Durres

B Shes dyer te brendshme druri te lyera me ngyre te bardhe , cmimi 20000 mije leke te reja per dere....

20,000 Leke

Durres
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirana
11,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Qendra | Berati

B Shitet bot ushqimore per uji dhe per qumesht, eshte termoizolues. materiali : inoks ushqimore kapaciteti 5500 litra. i ndare ne 3 dhoma. ndodhet ne berat. kush eshte i interesuar mund te telefonoje ne numrin 0695202943...

11,000 Leke

Berati
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Piano muri 300 euro

Piano muri 300 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Piano muri.model i vjeter.funksionale por me shume si send antik...

300 Euro

Tirana
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Panoramex  Anolog  Siemens Germany

Panoramex Anolog Siemens Germany

Qender | Elbasan

B Panoramex anolog (seimens gjerman ) po te keshe fcr ka kaset dhe per digital cmimi i diskutushem telef 0684051167...

10,000 Euro

Elbasan
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes dy makina qepse

Shes dy makina qepse

Qender | Pogradec

B Shes dy makina qepse ne gjendje pune cmimi 50 mije lek secila. nr kontakti 0692197901....

5,000 Leke

Pogradec
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Piano

Piano

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Piano e paperdorur per shitje....

200 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS