artikuj te ndryshem 

 Online 34 visitors | 6 pending ADV

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
75 Euro Artikuj te ndryshem Kitare

Kitare

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet kitare klasike ne gjendje perfekte. cmimi i diskutueshem...

75 Euro

Tirana
50 Euro Artikuj te ndryshem tende per lokale

tende per lokale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Tende e madhe per bare, restorante,gjithashtu mund te perdoret per lavazhe makinash. tenda eshte me skelet metalik, gjatesia 15 metra, gjeresia 8 metra,lartesia 4 metra....

50 Euro

Tirana
90,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet furr per pica dhe byrek

Shitet furr per pica dhe byrek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet furre me gaz per pjekje picash dhe byrekesh perdorur 1 vit shitet per arsye mbyllje biznesi cmimi i arsyeshem....

90,000 Leke

Tirana
200 Euro Artikuj te ndryshem Printer HP OfficeJet 7000 wide format.

Printer HP OfficeJet 7000 wide format.

Qender | Fier

B Printer ne gjendje perfekte pothuajse i paperdorur fare shitet per arsye mosperdorimi....

200 Euro

Fier
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Kulltuk 4-5 persona

Kulltuk 4-5 persona

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ne gjendje shum te mire ...

30,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Lavatest berber ose parukeri

Lavatest berber ose parukeri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ne gjendje shum te mire grupi italian bashke me bolier...

30,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Poltron karrike berber

Poltron karrike berber

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Te perdorura ne gjendje shum te mire, italiane...

30,000 Leke

Tirana
500 Euro Artikuj te ndryshem Shitet banak per lokal  500 €

Shitet banak per lokal 500 €

Qender | Fier

B Shitet banak per lokal 500 euro...

500 Euro

Fier
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. fier ..

Ushqime blegtorale .. fier ..

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
16,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet stol per gira muskuj barku

Shitet stol per gira muskuj barku

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet stol per gira,muskuj barku, muskujt e kembeve,dhe shtange.perdoret ne 4 pozicione te ndryshme....

16,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS