different articles 

 Online 10 visitors | 8 pending ADV

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
6,500 Euro Artikuj te ndryshem 🔈 Shiten paisje biznesi ne Sarande.

🔈 Shiten paisje biznesi ne Sarande.

Qender | Sarande

B shiten paisje biznesi . [i]shiten te gjitha mobiliet dhe rrobat per arsye mbyllje biznesi .[/i]. đŸ’” cmimi okazion : i diskutueshem. 📍adresa : sarande. đŸ“Čper me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim !...

6,500 Euro

Sarande
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Pjekese pule

Pjekese pule

Zone Periferike | Durres

B Pjekese pulash profesionale italiane te revizionuara me kapacitete te ndryshme cmime te arshyesheme ..per me shume info tel ...

45,000 Leke

Durres
45 Euro Artikuj te ndryshem Kostum mbrojtës në TNT me shumë shtresa - shumë prej 3000 copë

Kostum mbrojtës në TNT me shumë shtresa - shumë prej 3000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 7: kostum mbrojtĂ«s nĂ« tnt me shumĂ« shtresa - shumĂ« prej 3000 copĂ« shitet kominoshe mbrojtĂ«se nĂ« internet me kapuç nĂ« tnt me shumĂ« shtresa! 30,000 kostume: ‱ modeli pa xhepa; ‱ pranga elastike; ‱ mbyllja e postĂ«s; ‱ kapuç; ‱njĂ« masĂ«; ‱ struktura dhe pesha: tnt e ...

45 Euro

Tirana
62 Euro Artikuj te ndryshem Maska FFP2 - shumë prej 30,000 copë

Maska FFP2 - shumë prej 30,000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 6: maska ffp2 - shumĂ« prej 30,000 copĂ« shumĂ« 30,000 maska ​​ffp2 nĂ« paketa me nga 10 copĂ« secila. maska pĂ«r fytyrĂ«n me filtrim me 4 shtresa modeli: ffp2 nrgs001 efikasiteti i filtrimit: grimcat o, 3 ÎŒm standardi: en149 2011 + a1: 2009 certifikimi ce: ce2163 Çmimi bazĂ« prej 0...

62 Euro

Tirana
14 Euro Artikuj te ndryshem Maska kirurgjikale me tre shtresa - shumë prej 60,000 copë

Maska kirurgjikale me tre shtresa - shumë prej 60,000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 3: maska kirurgjikale me tre shtresa - shumĂ« prej 60,000 copĂ« pajisjet mjekĂ«sore nĂ« shitje nĂ« internet nga 9 nĂ«ntori! 7 shumĂ« maska ​​tĂ« ndryshme kirurgjikale, fustane mjekĂ«sorĂ«, maska ​​ffp2 dhe kostume mbrojtĂ«se do tĂ« jenĂ« nĂ« shitje nĂ« ankand. shumĂ« 3 maska ​​kiru...

14 Euro

Tirana
12 Euro Artikuj te ndryshem Maska kirurgjikale me tre shtresa

Maska kirurgjikale me tre shtresa

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 4: maska kirurgjikale me tre shtresa - shumĂ« 250,000 copĂ« pajisjet mjekĂ«sore nĂ« shitje nĂ« internet nga 9 nĂ«ntori! 7 shumĂ« maska ​​tĂ« ndryshme kirurgjikale, fustane mjekĂ«sorĂ«, maska ​​ffp2 dhe kostume mbrojtĂ«se do tĂ« jenĂ« nĂ« shitje nĂ« ankand. shumĂ« 3 maska ​​kirurgji...

12 Euro

Tirana
68 Euro Artikuj te ndryshem Maska FFP2 - shumë prej 10,000 copë

Maska FFP2 - shumë prej 10,000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 5: maska ffp2 - shumĂ« prej 10,000 copĂ« shumĂ« 10,000 maska ​​ffp2 nĂ« paketa me nga 10 copĂ« secila. maska pĂ«r fytyrĂ«n me filtrim me 4 shtresa modeli: ffp2 nrgs001 efikasiteti i filtrimit: grimcat o, 3 ÎŒm standardi: en149 2011 + a1: 2009 certifikimi ce: ce2163 Çmimi bazĂ« prej 0...

68 Euro

Tirana
130 Euro Artikuj te ndryshem Veshje mjekësore - grumbull prej 10,000 copë

Veshje mjekësore - grumbull prej 10,000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 1: veshje mjekësore - grumbull prej 10,000 copë pajisjet mjekësore në shitje në internet nga 9 nëntori! 7 shumë maska të ndryshme kirurgjikale, veshje mjekësorë, maska ffp2 dhe kostume mbrojtëse do të jenë në shitje në ankand. lot 1 veshje mjekësore prej 10,000 copë. veshje n...

130 Euro

Tirana
120 Euro Artikuj te ndryshem Veshje mjekësore - grumbull prej 35,000 copë

Veshje mjekësore - grumbull prej 35,000 copë

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Lot 2: veshje mjekësore - grumbull prej 35,000 copë pajisjet mjekësore në shitje në internet nga 9 nëntori! 7 shumë maska të ndryshme kirurgjikale, veshje mjekësorë, maska ffp2 dhe kostume mbrojtëse do të jenë në shitje në ankand. veshje mjekësorë prej 35,000 copë. veshje njeper...

120 Euro

Tirana
60,000 Leke Artikuj te ndryshem SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km from city center)

B Shes poltorne, lavateste, mobilje per parukeri ose berber. ne gjendje shume te mire. (lavateste, poltron, raftet, kolltuku i kuq)...

60,000 Leke

Tirana
200,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes aparat per trajtim fytyre Muster

Shes aparat per trajtim fytyre Muster

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km from city center)

B Shes aparat per trajtim fytyre muster funksionet: elektrostimulim, frekuenca e larte, eksfoljim fytyre dhe trupi, nebuliser spry, vakum, ionoforesis, etj....

200,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr

Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km from city center)

B Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr, ne gjendje shume te mire.(tavoline, poltron pedikyri, raft, 2 karrige)...

40,000 Leke

Tirana
1,000 Euro Artikuj te ndryshem Vetrate xhami e temperuar

Vetrate xhami e temperuar

Don Bosko | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet!! vetrate xhami e temperuar gjeresia 5.97 x 2.45 lartesi cmimi: 1000euro i padiskutueshem vendodhja: tirane per me shume informacione me kontaktoni ne nr: 0683999333 faleminderit!...

1,000 Euro

Tirana
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten

Shiten

Qender | Shkoder

B Divan+2 pupe ...

12,000 Leke

Shkoder
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten

Shiten

Qender | Shkoder

B Tavoline+raft+pasqyre ...

15,000 Leke

Shkoder
100 Euro Artikuj te ndryshem Motorr Perkins

Motorr Perkins

Zone Periferike | Fier

B Motorr perkins motorr perkins 4 cilinder , pa turbo, i kompletuar me pompe nafte dhe pompe uji...

100 Euro

Fier
2,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Dyshek per masazhe,

Shitet Dyshek per masazhe,

Qender | Shkoder

B Dyshek per masazhe,depilime...

2,000 Leke

Shkoder
100 Leke Artikuj te ndryshem Lopata ushtrise

Lopata ushtrise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.63 Km from city center)

B Lopata te ushtris shum cilsore kontakto whacup...

100 Leke

Tirana
1,891 Euro Artikuj te ndryshem Stampa prej bronzi dhe çeliku

Stampa prej bronzi dhe çeliku

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Stampa prej bronzi dhe çeliku nĂ« shitje ekskluzivisht nĂ« ankandin online nĂ« 18 nĂ«ntor, forma çeliku dhe bronzi! forma tĂ« madhĂ«sive dhe materialeve tĂ« ndryshme pĂ«r prodhimin shtĂ«piak: ‱ rreth 10,095 kg kallĂ«pe çeliku; ‱ rreth 130 kg kallĂ«pe bronzi. Çmimi bazĂ« i ankandit prej ...

1,891 Euro

Tirana
35,250 Euro Artikuj te ndryshem Ishulli Hydra OL 700/800 III

Ishulli Hydra OL 700/800 III

Zone Periferike | Tirana (0.07 Km from city center)

B Ishulli hydra ol 700/800 iii makineria e një fonderie të madhe në brescia, spa industrie pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, ...

35,250 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS