different articles 

 Online 14 visitors | 5 pending ADV

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Central | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
0 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni me qera

Aparat oksigjeni me qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.67 Km from city center)

B Jepet me qera aparat oksigjeni 5-6l aparati eshte i paisur me te gjith aksesoret mjafton te vendoset ne rrym elektrike dhe ai vazhdon te prodhoj aq litra sa i nevojitet personit cel:0694296379 ...

0 Euro

Tirana
220 Euro Artikuj te ndryshem Kondicioner BEKO

Kondicioner BEKO

Central | Lezhe

B Shum pak i perdorur....

220 Euro

Lezhe
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane, shes OKAZION - Karroce per femije 3 ne 1, cmimi 15.000 Leke

Tirane, shes OKAZION - Karroce per femije 3 ne 1, cmimi 15.000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.88 Km from city center)

B Karroca eshte e firmes cam, ne gjendje shume te mire dhe e perbere nga 3 pjese te çmontueshme per ta pershtatur sipas deshires, ne karroce (ulur), sexholino dhe portbebe. karroca ka edhe canten e vet dhe plasmasin kunder shiut, sikurse shume aksesore te tjere shtese dhurate nga ne. kushdo qe eshte...

15,000 Leke

Tirana
3,500 Leke Artikuj te ndryshem ♻️♻Ekran Origjinal per Sam A20s -- 3.500 Leke

♻️♻Ekran Origjinal per Sam A20s -- 3.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.74 Km from city center)

B ♻️♻ekran origjinal per sam a20s 3.500 leke ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

3,500 Leke

Tirana
850 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Central | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

850 Leke

Fier
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Kostum sportiv shitet ..masa L .. 10 mije leke

Kostum sportiv shitet ..masa L .. 10 mije leke

Central | Fier

B Kostum sportiv shitet ..masa l .. 10 mije leke...

1,000 Leke

Fier
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat tek+divan

Krevat tek+divan

Brryli | Tirana (1.34 Km from city center)

B Shes krevatin nje vend edhe divanin bashk kush esht i interesuar te me kontaktoi...

10,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Central | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke...

40,000 Leke

Fier
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Tavoline Ngrenie per Femije

Shitet Tavoline Ngrenie per Femije

Don Bosko | Tirana (1.29 Km from city center)

B Shes tavoline ngrenie per femije te markes prenatal. tavolina eshte e perdorur dhe e mirembajtur. cmimi 10000 lek te reja dhe eshte i diskutueshem....

10,000 Leke

Tirana
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION Shiten Paisje Banjo

OKAZION Shiten Paisje Banjo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc. shiten me cmime te skontuar me tregun. te gjitha bashke ose vec e vec tel 069 323 6976 shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc...

100 Euro

Tirana
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shitet motorr-pompe ne gjendje shume te mire. shume pak e perdorur. e plotesuar me te gjithe aksesoret per ujitje. shitet per arsye mosperdorimi 350.000 leke te vjetra. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirana
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shitet gjenerator 4.2 kva shume pak i perdur. eshte bler i ri 500.000 leke te vjetra. shitet 350.000 leke per arsye mosperdorimi. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirana
150 Euro Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro. tel 069 323 6976...

150 Euro

Tirana
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirana
800 Euro Artikuj te ndryshem Shitet MJALTE bletesh

Shitet MJALTE bletesh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Shitet mjalte vendeprodhimi greqi m(mjalte pishe) (mjalte geshtenje) (mjalte lulesh) (mjalt portokalle)e shumice dhe pakice .provoni shijoni na pagim .telefon 00306987114483 andre a...

800 Euro

Tirana
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes 3 Dritare ose Vetrata alumini me rreshqitje dopjo Xham ngjyre jeshile e zene .

Shes 3 Dritare ose Vetrata alumini me rreshqitje dopjo Xham ngjyre jes

Fresku/Linze | Tirana (1.65 Km from city center)

B Shes 3 vetrata ose drityare me rreshqitje me dopjo xham me rreshqitje dhe me sita kunder mizave ,2 nga dritaret kane dhe gril 201 lart. x 187 gjer. dhe 201lart. x 125 gjer. dhe vetrata tjeter 148lart. x 196gjer. me site por pa gril . jane ne gjendje shume te mire te cmontuara me kujdes ! ...

25,000 Leke

Tirana
3,500 Leke Artikuj te ndryshem Shezllone plazhi Jakupllari

Shezllone plazhi Jakupllari

Zone Periferike | Pogradec

B Prodhojmë shezllona druri të përshtatshëm për pishina, plazhe publike si dhe për çdo lloj ambienti, tepër cilësor, dy modele më të kërkuar në treg, si dhe cdo model tjetër si pas kerkesave.. gjithashtu prodhojmë edhe dyshekë 5 cm trashësi me materjal kundra ujit që do i ofrojë nj...

3,500 Leke

Pogradec
3,500 Leke Artikuj te ndryshem ♻️♻Ndrrim xhami mbrapa per Iphone X -- 3.500 Leke

♻️♻Ndrrim xhami mbrapa per Iphone X -- 3.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.74 Km from city center)

B ♻️ndrrim xhami mbrapa per iphone x 3.500 leke ⚠️ndrrimi kryhet brenda nje kohe te percaktuar 1-3 ore - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

3,500 Leke

Tirana
15,900 Leke Artikuj te ndryshem ✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.74 Km from city center)

B 🤳iphone 7 32gb rose gold 🤳 ➖ 15,900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -ad...

15,900 Leke

Tirana
100 Leke Artikuj te ndryshem Cajra bimore nga malet e Skraparit

Cajra bimore nga malet e Skraparit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.41 Km from city center)

B Caj mali, lule blini , trumez, moll e eger , rigon, fier guri, trendafil i eger , sherebel mali, etj. xhdo paketim shitet 100 lek te reja. ndodheni perball spitalit amerikani 3, te interesuarit te kontaktojn ne ...

100 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS