hotel queen tirane  

 Online 7 visitors | 0 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
  • Opsione
  • Online 7 visitors | 0 pending ADV
7,000 Euro id:262459 -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM from city center
0.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

7,000 Euro

500,000 Euro id:51019 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.52 KM from city center
143.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

250,000 Euro

495,000 Euro Ambient Biznesi 300 m2 + 10 m2 Tarace në Bulevardin Kryesor ZOGU I Shitet ose jepet me Qera ambienti me 300 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 10 m2 Tar

Ambient Biznesi 300 M2 + 10 M2 Tarace Në Bulevardin Kryesor Zogu I

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
0.70 KM from city center
300.00 m2 Square Feet
2 Floor

26.10.2020 (01:01): Shitet ose jepet me qera ambienti me 300 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 10 m2 taracë (me pamje në bulevardin kryesorë zogu i ). Çmimi i diskutueshëm: Çmimi i shitjes: 1650 për m2 cmimi i qeras : i diskutueshëm ambienti është i përs...

495,000 Euro

17,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

26.10.2020 (00:44): ...

17,000 Euro

150,000 Euro Shitet Dyqan Në Një Nga Rrugët Më Ekskluzive Të Kryeqytetit Shitet dyqan 28m2 në një nga rrugët tregtare më të frekuentuara të kryeqyt

Shitet Dyqan Në Një Nga Rrugët Më Ekskluzive Të Kryeqytetit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.35 KM from city center
28.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (22:20): Shitet dyqan 28m2 në një nga rrugët tregtare më të frekuentuara të kryeqytetit. dyqani organizohet nga një hapësirë open-space, si dhe 1 tualet. dyqani ka fasad xhami dhe ofrohet për shitje me kontratë afatgjatë qeraje. nxitoni të përfi...

150,000 Euro

235,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.87 KM from city center
49.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (20:34): ...

235,000 Euro

250,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (20:06): ...

250,000 Euro

35,000 Euro Ne Bllok Shitet Biznesi !! Ne Bllok shesim biznesin. Momentalisht funksion si Bar/Restorant dhe ka klientel

Ne Bllok Shitet Biznesi !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.03 KM from city center
100.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (12:47): Ne bllok shesim biznesin. momentalisht funksion si bar/restorant dhe ka klientel dhe pune te ngritur. ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 plus 20 metra me qira nga bashkia. cmimi 35000 euro. per nje vizit ne prone na kontaktoni. ...

35,000 Euro

15,000 Euro

Don Bosko | Tirana
1.72 KM from city center
100.00 m2 Square Feet
1 Floor

25.10.2020 (12:47): ...

15,000 Euro

1,000,000 Euro Ambient tregtar ne fier Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me h

Ambient Tregtar Ne Fier

Qender | Fier
69.39 KM from city center
1000.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (12:40): Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, dhe cfaredolloj biznesi tj...

1,000,000 Euro

39,500 Euro

Laprake | Tirana
2.23 KM from city center
37.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (10:21): ...

39,500 Euro

17,000 Euro id:246039 -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 -

Laprake | Tirana
2.23 KM from city center
37.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

39,500 Euro

229,600 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
2.87 KM from city center
82.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.10.2020 (08:05): ...

229,600 Euro

85,000 Euro Shitet dyqan te qendra tregtare Dardanet  Shitet dyqan te qendra tregtare Dardanet në katin e dytë i kompletuar me siste

Shitet Dyqan Te Qendra Tregtare Dardanet

Qender | Elbasan
KM from city center
55.00 m2 Square Feet
2 Floor

24.10.2020 (22:36): Shitet dyqan te qendra tregtare dardanet në katin e dytë i kompletuar me sistem ajrimi e kondicioner dhe tualet brenda objektit, gati për punë, i përshtatshëm për boutique, zyrë etj. ...

85,000 Euro

167,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi ne Yzberisht Shitet Ambjent Biznesi me sip,56.5m buze rruge,Aktualisht eshte i dhene me qera

Shitet Ambjent Biznesi Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.59 KM from city center
57.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (21:08): Shitet ambjent biznesi me sip,56.5m buze rruge,aktualisht eshte i dhene me qera me kontrate 5+5 vjet.eshte mundesi e mire investimi dhe me fasade xhami ballor,gje qe e ben akoma me te dukshme si biznes.qeraja mujore 650 euro.ndodhet ne yzberisht perb...

167,000 Euro

7,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM from city center
0.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (17:30): ...

7,000 Euro

47,000 Euro esthetic and hairdresser invested the environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of spac

Esthetic And Hairdresser Invested

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM from city center
32.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (17:19): The environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of space and the business is set up for a hairdresser and aesthetic in the current working condition. it is in a very good location....

47,000 Euro

349,000 Euro

Qender | Elbasan
67.30 KM from city center
500.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (16:23): ...

349,000 Euro

38,900 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.78 KM from city center
19.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (14:22): ...

38,900 Euro

270,000 Euro Bar   restaurant for sale near Juridik Bar   restaurant for sale in one of the best areas of Tirana near Juridik. The e

Bar Restaurant For Sale Near Juridik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM from city center
74.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (14:11): Bar restaurant for sale in one of the best areas of tirana near juridik. the environment is 74 m2 and has a glass facade. it is currently rented out. furthermore, we invite you to a visit to the property....

270,000 Euro

35,000 Euro SHITET 50 M2 MBRAPA UET  SHITET  50 M2 MBRAPA UET. AMBJENTI IDEAL PER BILARDO , MAGAZINE , BYREKTORE, PLA

Shitet 50 M2 Mbrapa Uet

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
1.50 KM from city center
50.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (13:51): Shitet 50 m2 mbrapa uet. ambjenti ideal per bilardo , magazine , byrektore, playstation edhe biznese te tjera. cmimi okazion!!! kontaktoni 0677146167....

35,000 Euro

52,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.98 KM from city center
148.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (13:14): ...

52,000 Euro

100,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana
2.23 KM from city center
447.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (13:14): ...

100,000 Euro

192,300 Euro For sale, Ambient, Fresku, Tirana € 192,300, plus16619 For sale, Ambient, in the area of Fresku, Dajti street.  More information:  •

For Sale, Ambient, Fresku, Tirana € 192,300, Plus16619

Fresku/Linze | Tirana
9.74 KM from city center
128.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (12:37): For sale, ambient, in the area of fresku, dajti street. more information: • total area: 128.2m2 • floor 0 • south orientation • with mortgage • regular cubature • empty • with toilet • suitable for various business activities...

192,300 Euro

25,000 Euro

Fresku/Linze | Tirana
3.53 KM from city center
17.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (12:35): ...

25,000 Euro

5,000 Euro

Fresku/Linze | Tirana
3.53 KM from city center
60.00 m2 Square Feet
2 Floor

24.10.2020 (12:28): ...

5,000 Euro

504,000 Euro For Sale, Shop, Street Faik Konica Price: 504,000 € ID: plus14067 Sell Local at Economik on Faik Konica Street. Environmental information: • Amb

For Sale, Shop, Street Faik Konica Price: 504,000 € Id: Plus14067

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.20 KM from city center
280.00 m2 Square Feet
0 Floor

24.10.2020 (12:22): Sell local at economik on faik konica street. environmental information: • ambient area: 280m2 • positioned on floor 0 • mortgage. • south oriented. • the edge of the main road. • ideal investment option. • oasis price. contact us to vi...

504,000 Euro

500,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.77 KM from city center
156.00 m2 Square Feet
5 Floor

24.10.2020 (12:17): ...

500,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS