kush eshte pronari mobileri mertiri  

 Online 31 visitors | 0 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
  • Opsione
  • Online 31 visitors | 0 pending ADV
7,000 Euro id:262459 -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM from city center
0.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

7,000 Euro

125,000 Euro id:266988 -

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.34 KM from city center
52.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

125,000 Euro

500,000 Euro id:51019 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.52 KM from city center
143.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

250,000 Euro

175,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi te BLV Barjam Curri Shitet Ambjent Biznesi me sip,35.2m ne buze rruge kryesore,aktualisht me qera dy

Shitet Ambjent Biznesi Te Blv Barjam Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
0.44 KM from city center
35.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (22:58): Shitet ambjent biznesi me sip,35.2m ne buze rruge kryesore,aktualisht me qera dyqan kepucesh,mundesi shume e mire investimi,ka dhe 22m shtese plus, por qe jane ne proces legalizimi.ndodhet perballe gjykates se shkalles se pare buze trotuari.qeraja mu...

175,000 Euro

29,250 Euro Shitet dyqan ne zonen e Astirit (Super Cmim) Shitet ambient biznesi ne zonen e Astirit 100 m nga lokal Universi me nje super

Shitet Dyqan Ne Zonen E Astirit (super Cmim)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
0.07 KM from city center
45.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (22:58): Shitet ambient biznesi ne zonen e astirit 100 m nga lokal universi me nje super cmim. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 45 m/2 • cmimi; 650 euro m/2 • pozicionuar në katin 1. • me hipotek. • kubaturë e rregullt...

29,250 Euro

55,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
1.88 KM from city center
65.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (21:40): ...

55,000 Euro

42,900 Euro Shitet dyqan në Ali Dem 42.900 euro/total Shitet dyqan në Ali Dem 42.900 euro/total.

Ambient biznesi ka një sipërfaq

Shitet Dyqan Në Ali Dem 42.900 Euro/total

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.34 KM from city center
33.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (21:28): ...

42,900 Euro

220,000 Euro Local for sale on Rruga e Elbasanit in front of the Air Albania stadium, 81 m2, 220000 Euro The restaurant is positioned on Rruga e Elbasanit in front of the "Air

Local For Sale On Rruga E Elbasanit In Front Of The Air Albania Stadium, 81 M2, 220000 Eur

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
KM from city center
81.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (19:32): The restaurant is positioned on rruga e elbasanit in front of the dhequot;air albaniadhequot; stadium, near ambassador 3. the restaurant is duplex, located on the 0th floor, has an area of 81 m2, with regular mortgage documentation and well furnishe...

220,000 Euro

47,000 Euro esthetic and hairdresser invested the environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of spac

Esthetic And Hairdresser Invested

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM from city center
32.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (19:11): The environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of space and the business is set up for a hairdresser and aesthetic in the current working condition. it is in a very good location....

47,000 Euro

180,000 Euro Sell Bar-Caffe At Local Price (Limited Offer) Commercial space for sale in Kontre Complex in Ndre Mjeda Street with total surf

Sell Bar-caffe At Local Price (limited Offer)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.96 KM from city center
150.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (18:25): Commercial space for sale in kontre complex in ndre mjeda street with total surface of 148.9 m2 with 80 m2 of indoor and 68.9 m2 of outdoor space. the property is offered at an affordable price and an active lease. the property has regular mortgage d...

180,000 Euro

150,000 Euro Shitet Dyqan Në Një Nga Rrugët Më Ekskluzive Të Kryeqytetit Shitet dyqan 28m2 në një nga rrugët tregtare më të frekuentuara të kryeqyt

Shitet Dyqan Në Një Nga Rrugët Më Ekskluzive Të Kryeqytetit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.35 KM from city center
28.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (18:21): Shitet dyqan 28m2 në një nga rrugët tregtare më të frekuentuara të kryeqytetit. dyqani organizohet nga një hapësirë open-space, si dhe 1 tualet. dyqani ka fasad xhami dhe ofrohet për shitje me kontratë afatgjatë qeraje. nxitoni të përfi...

150,000 Euro

60,000 Euro SHITET/JEPET ME QERA/PRANOJME NDERRIM ME TOKE OSE AMBJENTE NE TIRANE OSE RRETHINA, total  150 m2 SHITET/JEPET ME QERA/PRANOJME NDERRIM ME TOKE OSE AMBJENTE NE TIRANE OSE RRETHIN

Shitet/jepet Me Qera/pranojme Nderrim Me Toke Ose Ambjente Ne Tirane Ose Rrethina, Total

Qender | Kukes
0.80 KM from city center
150.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (18:12): Shitet/jepet me qera/pranojme nderrim me toke ose ambjente ne tirane ose rrethina, total 150 m2 , 2 ambjente sherbimi, 1 banese me oborr . tel : 0673978349, 60 000 euro ...

60,000 Euro

17,000 Euro id:246039 -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 -

Laprake | Tirana
2.23 KM from city center
37.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

39,500 Euro

18,000 Euro SHITET/ME QERA/ PRANOJME NDERRIM ME AMBJENTE OSE TOKE NE TIRANE OSE RRETHINA, Magazine hark, 146.2 m SHITET/ME QERA/ PRANOJME NDERRIM ME AMBJENTE OSE TOKE NE TIRANE OSE RRETHINA, Ma

Shitet/me Qera/ Pranojme Nderrim Me Ambjente Ose Toke Ne Tirane Ose Rrethina, Magazine Har

Qender | Kukes
1.00 KM from city center
146.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (18:12): Shitet/me qera/ pranojme nderrim me ambjente ose toke ne tirane ose rrethina, magazine hark, 146.2 m 2 ....

18,000 Euro

1,500,000 Euro Shitet, 2 Ambiente Komerciale, Sheshi Wilson. PERSHKRIMI I PRONES: 
Ambienti ndodhet ne Rrugen Sulejman Delvina, Posta Nr. 8.

Shitet, 2 Ambiente Komerciale, Sheshi Wilson.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.02 KM from city center
1000.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (17:52): Pershkrimi i prones: ambienti ndodhet ne rrugen sulejman delvina, posta nr. 8. siperfaqja totale: 2470 m2 ( perkatesisht nga 1235 m2) ndodhen ne katin -1 dhe -2. ambientet kane kubatura te rregullta, siperfaqe te bollshme; te investuara; lokacio...

1,500,000 Euro

546,000 Euro Shitet, 3 Ambiente Komerciale, Sheshi Wilson. PERSHKRIMI I PRONES: 
Ambienti ndodhet ne Rrugen Sulejman Delvina, Posta Nr. 8.

Shitet, 3 Ambiente Komerciale, Sheshi Wilson.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.02 KM from city center
156.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (17:52): Pershkrimi i prones: ambienti ndodhet ne rrugen sulejman delvina, posta nr. 8. siperfaqja totale: 156.17 m2 ( perkatesisht: 29.92m2 ; 43.09 m2; 49 m2) ambientet kanekubatura te rregullta, siperfaqe te bollshme; te investuara; lokacion shume i fav...

546,000 Euro

800,000 Euro Shitet, Njesi Tregtare, Laprake. PERSHKRIMI I PRONES:
Njesia ndodhet ne Rrugen  Gjergj Legisi.
Siperfaqja Total

Shitet, Njesi Tregtare, Laprake.

Laprake | Tirana
3.00 KM from city center
432.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (17:51): Pershkrimi i prones: njesia ndodhet ne rrugen gjergj legisi. siperfaqja totale: 432 m2. ndodhet ne katin 0, ndertim i ri. organizohet ne: 10 ambiente zyra; tualet. te dhena te tjera: fasade xhami; fasade e vetiluar; dritare me profile alumini,...

800,000 Euro

150,000 Euro SHITET DYQAN USHQIMORE BASHK ME BIZNESIN 60m2. Shitet supermaket  ne Selit bashk me biznesin dhe mallin ushqimor gjendje.  Dyqa

Shitet Dyqan Ushqimore Bashk Me Biznesin 60m2.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
2.77 KM from city center
60.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (17:51): Shitet supermaket ne selit bashk me biznesin dhe mallin ushqimor gjendje. dyqani ka nje siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne selit afer universitetit marin barleti. supermaketi ka nje xhiro prej 2.5 miljon lek te reja ne muaj, aktualisht eshte ne pune...

150,000 Euro

1,500,000 Euro Shitet, Godine 3 Kate + 1 Magazine, Autostrada Tirane-Durres PERSHKRMI I PRONES:
Godina ka ndertim 3 kate Ekspozim dhe 1 kate Bodrum (Magazi

Shitet, Godine 3 Kate + 1 Magazine, Autostrada Tirane-durres

Vore | Tirana
5.95 KM from city center
1000.00 m2 Square Feet
3 Floor

30.10.2020 (17:50): Pershkrmi i prones: godina ka ndertim 3 kate ekspozim dhe 1 kate bodrum (magazine) 1. bodrumi 2. kati i i (perdhe) 541 m2 – 498 m2 3. kati i ii – 461 m2 4. kati i iii – 468 m2 ne total ndertimi eshte 1.968 m2 dhe siperfage toke 1.523 m2 +...

1,500,000 Euro

50,000 Euro Shitet, Dyqan, Pallatet Cabej PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Thoma Koxhaj.
Siperfaqja: 76 m2

Shitet, Dyqan, Pallatet Cabej

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.96 KM from city center
76.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (17:50): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet ne rrugen thoma koxhaj. siperfaqja: 76 m2 ndodhet ne katin 0. organizohet ne: open space ; forme l; tualet. te dhena te tjera: buze rruges dytesore; fasade xhami; aksesueshmeri me rrugen; pjese e kompleksit te...

50,000 Euro

320,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.70 KM from city center
81.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (17:08): ...

320,000 Euro

498,750 Euro Commercial unit for sale in the heart of Tirana! Commercial unit (restaurant + property) for sale in the heart of Tirana.   Busin

Commercial Unit For Sale In The Heart Of Tirana!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM from city center
142.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (16:51): Commercial unit (restaurant + property) for sale in the heart of tirana. business for sale in shallvare area. the business has a multi-year history and an area of 142.5 m2. the unit is currently leased as a chinese restaurant (second year of cont...

498,750 Euro

72,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.76 KM from city center
68.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (16:45): ...

72,000 Euro

112,500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.35 KM from city center
75.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (16:44): ...

112,500 Euro

700,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.41 KM from city center
320.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (15:35): ...

700,000 Euro

100,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana
2.23 KM from city center
447.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (14:59): ...

100,000 Euro

130,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.34 KM from city center
52.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (14:35): ...

130,000 Euro

450,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.96 KM from city center
82.00 m2 Square Feet
0 Floor

30.10.2020 (14:22): ...

450,000 Euro

120,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
36.00 m2 Square Feet
1 Floor

30.10.2020 (14:21): ...

120,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS