matorra per qepena  

 Online 5 visitors | 1 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
  • Opsione
  • Online 5 visitors | 1 pending ADV
7,000 Euro id:262459 -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM from city center
0.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

7,000 Euro

500,000 Euro id:51019 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.52 KM from city center
143.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

250,000 Euro

17,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

28.10.2020 (00:45): ...

17,000 Euro

20,000 Euro shitet post parkimi Kopshti Zoologjik Shitet post parkimi 20m2 Kopshti zoologjik . 20000 euro .

Shitet Post Parkimi Kopshti Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
2.06 KM from city center
20.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (00:02): Shitet post parkimi 20m2 kopshti zoologjik . 20000 euro ....

20,000 Euro

75,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.96 KM from city center
48.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (23:09): ...

75,000 Euro

120,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
KM from city center
72.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (22:03): ...

120,000 Euro

50,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
2.31 KM from city center
42.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (21:53): ...

50,000 Euro

27,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.57 KM from city center
10.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (20:50): ...

27,000 Euro

250,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (20:07): ...

250,000 Euro

20,000 Euro 🔴  OKAZION!!! Shitet ambient tregtar tek 21 dhjetori. Shitet ambient tregtar tek 21 dhjetori.
Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka nj

🔴 Okazion!!! Shitet Ambient Tregtar Tek 21 Dhjetori.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.09 KM from city center
26.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (19:34): Shitet ambient tregtar tek 21 dhjetori. dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 26 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zona ku ndodhet ofron mundësi për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi. për më s...

20,000 Euro

1,500,000 Euro Shitet, Godine 3 Kate + 1 Magazine, Autostrada Tirane-Durres PERSHKRMI I PRONES:
Godina ka ndertim 3 kate Ekspozim dhe 1 kate Bodrum (Magazi

Shitet, Godine 3 Kate + 1 Magazine, Autostrada Tirane-durres

Vore | Tirana
5.95 KM from city center
1000.00 m2 Square Feet
3 Floor

27.10.2020 (19:34): Pershkrmi i prones: godina ka ndertim 3 kate ekspozim dhe 1 kate bodrum (magazine) 1. bodrumi 2. kati i i (perdhe) 541 m2 – 498 m2 3. kati i ii – 461 m2 4. kati i iii – 468 m2 ne total ndertimi eshte 1.968 m2 dhe siperfage toke 1.523 m2 +...

1,500,000 Euro

17,000 Euro id:246039 -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 -

Laprake | Tirana
2.23 KM from city center
37.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

39,500 Euro

50,000 Euro Shitet, Dyqan, Pallatet Cabej PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Thoma Koxhaj.
Siperfaqja: 76 m2

Shitet, Dyqan, Pallatet Cabej

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.96 KM from city center
76.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (19:34): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet ne rrugen thoma koxhaj. siperfaqja: 76 m2 ndodhet ne katin 0. organizohet ne: open space ; forme l; tualet. te dhena te tjera: buze rruges dytesore; fasade xhami; aksesueshmeri me rrugen; pjese e kompleksit te...

50,000 Euro

80,000 Euro

Vasil Shanto | Tirana
2.77 KM from city center
51.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (16:54): ...

80,000 Euro

120,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
36.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (16:54): ...

120,000 Euro

47,000 Euro esthetic and hairdresser invested the environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of spac

Esthetic And Hairdresser Invested

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM from city center
32.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (16:48): The environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of space and the business is set up for a hairdresser and aesthetic in the current working condition. it is in a very good location....

47,000 Euro

450,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.96 KM from city center
82.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (16:48): ...

450,000 Euro

220,000 Euro

Qender | Shkoder
0.38 KM from city center
170.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (16:32): ...

220,000 Euro

75,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.09 KM from city center
56.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (15:46): ...

75,000 Euro

460,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.08 KM from city center
131.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (15:15): ...

460,000 Euro

250,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.70 KM from city center
41.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (15:03): ...

250,000 Euro

170,000 Euro

Don Bosko | Tirana
1.72 KM from city center
190.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (15:03): ...

170,000 Euro

55,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
1.24 KM from city center
23.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (14:55): ...

55,000 Euro

33,000 Euro

Currilat | Durres
KM from city center
70.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (14:23): ...

33,000 Euro

566,000 Euro Ambience of the Milto Tutulani Street The facility is located at the Milto Tutulani Street near the Lake.  Environment

Ambience Of The Milto Tutulani Street

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.15 KM from city center
161.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (14:19): The facility is located at the milto tutulani street near the lake. environment information: floor 0, surface area: 161.7 m2, invested, toilets, showers, currently rented and functioning as a palester! for more information or a property visit conta...

566,000 Euro

427,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
2.25 KM from city center
140.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (14:03): ...

427,000 Euro

229,000 Euro Shitet Hotel 2 Katesh ne Qytetin e Kukesit  Shitet Hotel 2 Katesh ne Qytetin e Kukesit me siperfaqe ndertimore 700 m2 dhe 90

Shitet Hotel 2 Katesh Ne Qytetin E Kukesit

Qender | Kukes
0.61 KM from city center
700.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (13:42): Shitet hotel 2 katesh ne qytetin e kukesit me siperfaqe ndertimore 700 m2 dhe 900 m2 truall afer qendres se kukesit,ne nje zone ku eshte kruqezimi i rrugeve te qytetit dhe nje zone ne zhvillim. hoteli ka 9 dhoma dhe resorant me kapacitet per 300 pers...

229,000 Euro

55,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.07 KM from city center
35.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (13:41): ...

55,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS