kafshe e shpende  375 Announcements

 Online 57 visitors | 2 pending ADV

100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirana
2,800 Euro Tregu Kafshe e shpende E adhurueshme e zeze Friesian pele kale

E adhurueshme e zeze Friesian pele kale

Laprake | Tirana (0.51 Km from city center)

B Ketu eshte nje mrekullueshme, lloj, duke i dhene kalin e familjes qe eshte vetem ne shtepi ne gjurmet dhe ne pyll, pasi ajo eshte ne arenen konkuruese te stervitjes. celvin eshte partneri me i dashur, me i embel dhe me i gatshem qe mund te imagjinoni. levizja dhe konformiteti i saj jane ideale .... ...

2,800 Euro

Tirana
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirana (3.18 Km from city center)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme

shitje qenesh te rracave te ndryshme

| Vlore

B Shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime pitbull red nose ...

50 Euro

Vlore
215 Euro Tregu Kafshe e shpende THE ASSAF SPANISH LOCATION

THE ASSAF SPANISH LOCATION

Qender | Sarande

B We sell spanish assaf sheep (with 215 eyro head) which are characterized by the high quality of milk production, great sturdiness, rapid development and high fertility (village finiq municipality of finiq near saranda) nr. contact +355688527838, +355692688702 , +355694793908...

215 Euro

Sarande
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirana (2.24 Km from city center)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirana
101,150 Euro Tregu Kafshe e shpende Zoge Shqiponje

Zoge Shqiponje

Qender | Kukes

B Zog shqiponje i pademtuar...

101,150 Euro

Kukes
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana

B Shiten 4 kelyshe 2muajsh eshte bere vaksina e pare te gjithe 4000 leke...

4,000 Leke

Tirana
450 Euro Tregu Kafshe e shpende Chow chow

Chow chow

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km from city center)

B Shitet chow chow rrac e paster , femer 2 muajshe. e vaksinuar...

450 Euro

Tirana
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Grazhd ushqimi per bageti te imta

Grazhd ushqimi per bageti te imta

Sauk | Tirana (7.34 Km from city center)

B Grazhde ushqimi per bageti te imta dhi, dele. 6 muaj te perdorura ne kushte shume te mira. 2.4 m te gjata. funksionale per dhenien e ushqimit si jonxhe, bar, kashte etj. disponoj 6 cope te cilat i shes te gjitha por edhe tek e tek....

17,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.47 Km from city center)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirana
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirana (2.42 Km from city center)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes lepuj

shes lepuj

Qender | Lezhe

B Kam disa lepuj per te shitur rrace bullgare kush eshte i interesuar qe njoftoje...

1,000 Leke

Lezhe
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.15 Km from city center)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirana
1,000,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope

Qender | Permet

B Shiten lope .per me shume informacion kontaktoni numrin 0695713221...

1,000,000 Leke

Permet
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirana (0.07 Km from city center)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirana
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes qen keysha 1 muajsh

shes qen keysha 1 muajsh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.33 Km from city center)

B Kelysha presa canario...

100 Euro

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet Kelysh Pit Bull

Shitet Kelysh Pit Bull

Laprake | Tirana (2.96 Km from city center)

B Shitet kelysh pit bull 100% i paster mosha 2 muajsh kontaktoni ne whatcap nr 0695389738...

50 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

Uji i ftojte | Vlore

B Shitet / nderrohet qen rraces pitbull i paster i ardhur nga greqia mosha 1.5 vjec vendi vlore per m shume informacion0699568397...

10,000 Leke

Vlore

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS