computers and electronics  1062 njoftime

 Online 1 lexues | 2 njoftime ne pritje

100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirana
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet playstation camera HD

Shitet playstation camera HD

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.35 Km nga qendra)

B Shitet kamera playstation 4 1 muaj e perdorur ne gjendje 10/10 sherben per live streaming njohjen r fytyres ne ps4 per personalizim mikrofon edhe video conector me shoke online the playroom per cmimin 50 mij leke te vjetra nga 90 mij leke qe e gjeni ne dyqan dhe opsione te tjera kontaktoni...

5,000 Leke

Tirana
900 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook

Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook

Fresku/Linze | Tirana (1.34 Km nga qendra)

B • markë: huawei • prodhuesi: huawei • madhësia e ekranit: 13.9 " • procesor: intel core i7-8550u • lloji i faktorit të formës: drita e hollë (ultrabook) kapaciteti i ruajtjes: 512gb • lloji i drejtuesit: solid state drive (ssd) • memoria ram: 16gb • karta grafike: nvidia...

900 Euro

Tirana
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes ore samsung  gear s3 frontier 15.000 leke

shes ore samsung gear s3 frontier 15.000 leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Shes ore samsung gear s3 frontier...

15,000 Leke

Tirana
99,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 470 G3

HP Probook 470 G3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.03 Km nga qendra)

B Laptop hp ideal për çdo lloj përdorimi: nga përdorim i thjeshtë deri në programe inxhinierike. processor intel core i7-6500u (intel core i7) graphics adapter amd radeon r7 m340 - 2048 mb, core: 1021 mhz, memory: 8gb ddr3 display 17.3 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel 127 ppi ...

99,000 Leke

Tirana
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iPhone 6+( 64 GB)

Shitet iPhone 6+( 64 GB)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Shitet iphone 6+( 64 gb) Çmimi 200 euro nr tel 0682077733...

200 Euro

Tirana
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat fotografik Nikon D3100 300 Euro

Shitet aparat fotografik Nikon D3100 300 Euro

Brryli | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Gjendje shume e mire.ne cmim perfshihet cdo gje ne foto....

300 Euro

Tirana
3,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET SMARTWATCH *XIAOMI MI BAND 3*

SHITET SMARTWATCH *XIAOMI MI BAND 3*

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Shitet ora xiaomi mi band 3 nje super produkt mban bateri deri ne 20 dite whaterproof deri ne 50 metra monitoron rrahjet e zemres hapat, aktivitetin ne palester njofton per thirrjet ne celular sms ,tregon sms e whatsapp monitoron gjumin dhe tregon motin per 3 dite lidhet me cdo lloj celul...

3,500 Leke

Tirana
750 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Notebook N552VX-FW131T

Asus Notebook N552VX-FW131T

Qender | Vlore

B Shitet laptop asus ne gjendje te shkelqyer i perdorur vetem disa here, eshte shume i mire edhe per gaming. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, graphic card nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wirele...

750 Euro

Vlore
470 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung S9+ 256 GB

Shitet Samsung S9+ 256 GB

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Shitet samsung s9+ 256 gb 6 gb ram model europian g965f i blere ne itali shum pak i përdorur ndërrohet me note 9 ose aparat nikon, canon, lumix, sony. Çmimi 470 euro. nr tel 0694710494...

470 Euro

Tirana
1,200 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Paisje AMC Mobile Broadband me shpejtesi 42 Mbps USB

Paisje AMC Mobile Broadband me shpejtesi 42 Mbps USB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.25 Km nga qendra)

B Paisje amc mobile broadband me shpejtesi 42 mbps ne forme usb....

1,200 Leke

Tirana
90 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike amplifikatore

amplifikatore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.88 Km nga qendra)

B Aplofikator per makin...

90 Euro

Tirana
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop  lenovo Z51

Laptop lenovo Z51

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km nga qendra)

B Shes laptop . ne gjendje perfekte. i shoqeruar me karikuesin e vet. cmimi diskutueshem......

350 Euro

Tirana
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion, Shitet Printer/Skaner/Fotokopje

Okazion, Shitet Printer/Skaner/Fotokopje

Kodra e Diellit | Tirana (1.29 Km nga qendra)

B Okazion 3 dite, shitet printer/skaner/fotokopje profesionale modeli: toshiba 2020c a3/a4 me ngjyra ka 80% te bojerave brenda ne gjendje shume te mire cmimi: 40.000 leke...

40,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes iphone 8

Shes iphone 8

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (2.25 Km nga qendra)

B Shes iphone 8, 64 gb, i zi, ne gjendje perfekte. 50.000 leke....

50,000 Leke

Tirana
75 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes piano

Shes piano

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.86 Km nga qendra)

B Shes piano . ka nevoj per nje karikues dhe bateri 75 euro . i diskutueshem...

75 Euro

Tirana
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xbox one s me nje leve 1 TB me lojrat Fifa 19+Minecraft

Xbox one s me nje leve 1 TB me lojrat Fifa 19+Minecraft

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.12 Km nga qendra)

B Xbox one s me nje leve 1tb me lojrat fifa 19+minecraft ne gjendje perfekte prodhimi usa nga microsoft ...

300 Euro

Tirana
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike IPhone 6s

IPhone 6s

Qender | Elbasan

B Iphone 6s 16 gb version europian ne gjendje shum e mir : nr 0698560617...

20,000 Leke

Elbasan
42,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Xiaomi 6x prototip 6gb Ram ( Telefon pune shume i fuqishem )

Shes Xiaomi 6x prototip 6gb Ram ( Telefon pune shume i fuqishem )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km nga qendra)

B Shes xiaomi 6x prototip origjinal me 6gb ram, 64 gb memorie, cpu octa-core max 2,2ghz dhe android security patch level 2019/1/1. ngjyra e zeze, bateri 26 ore bised panderprerje. telefoni eshte ne gjendje 10/10. nuk eshte si versionet europian, apo qe sjellin kompanit telefonike ne shqiperi, e kam bl...

42,500 Leke

Tirana
48,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 Plus

Iphone 7 Plus

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Iphone 7 plus gjendje perfekte i zi mat karikues origjinal...

48,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung J 7 viti 2017

Shitet Samsung J 7 viti 2017

Don Bosko | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Shitet samsung j 7 viti 2017 ne gjendje shume te mire,vetem 6 muaj i përdorur Çmimi 150 euro nr tel 0692180791...

150 Euro

Tirana
900 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop te perdorur

Shes Laptop te perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.88 Km nga qendra)

B Laptopi esht ne gjendje shum te mire i llojit lenovo ideapad y700, windows 10 64bit, ekrani e ka resolutionin 4k, quad-core 2.6ghz core i7-6700hq processor, 16gb of ram, 1tb hard drive , nvidia geforce gtx 960m 4gb graphics card. cmimi i diskutueshem. ...

900 Euro

Tirana
45,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Play Station 3

Shes Play Station 3

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.45 Km nga qendra)

B Shes 4 cope play station 3 se bashku me televizor 42 polesh dhe dy leva. shiten se bashku ose vec e vec....

45,000 Leke

Tirana
19,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D3000

NIKON D3000

Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)

B Review sections nikon d3000 sensor (effective resolution) 10.2-megapixel ccd 23.6 mm x 15.8mm sensitivity range iso 100-iso 1,600/3,200 (expanded) continuous shooting 3fps 6 raw/100+ jpeg (medium/fine) ...

19,500 Leke

Tirana
130 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje celulari

Shitje celulari

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km nga qendra)

B Shitet samsung j5 2017 gjendje shume i mire nr tel 0685757800...

130 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas