computers and electronics 

 Online 6 visitors | 2 pending ADV

34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 i5

Dell Latitude E6440 i5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 📲porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 📲 www.planetcomputers.al 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i5-4200u 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 180 gb cmimi: ...

34,900 Leke

Tirana
999 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell XPS 8930 Gaming PC ( Used)

Dell XPS 8930 Gaming PC ( Used)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Krijo pa limite duke përdorur desktopin e ri xps. me një performancë të fuqishme, një dizajn minimalist dhe një kasë shumë të zgjerueshme. 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 dell xps 8930 🔶 cpu: intel core i7-8700 3.2 ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 ...

999 Euro

Tirana
1,099 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Precision T7810 Dual Cpu M2000

Dell Precision T7810 Dual Cpu M2000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Great ideas need great workstations.performance e larte dhe optimizuar per produktivitet te larte.😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 ▶️ dell workstation precision t7810 ▶️ cpu: 2 x 10 core intel xeon e5-2660 v3, 2.60 ghz up 3.30 ghz ▶️memory: 32 gb ddr 4 ...

1,099 Euro

Tirana
1,399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Precision T7810 Dual Cpu M5000

Dell Precision T7810 Dual Cpu M5000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Great ideas need great workstations.performance e larte dhe optimizuar per produktivitet te larte.😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 ▶️ dell workstation precision t7810 ▶️ cpu: 2 x 10 core intel xeon e5-2660 v3, 2.60 ghz up 3.30 ghz ▶️memory: 32 gb ddr 4 ...

1,399 Euro

Tirana
1,299 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Precision T7810 Dual Cpu M4000

Dell Precision T7810 Dual Cpu M4000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Great ideas need great workstations.performance e larte dhe optimizuar per produktivitet te larte.😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 ▶️ dell workstation precision t7810 ▶️ cpu: 2 x 10 core intel xeon e5-2660 v3, 2.60 ghz up 3.30 ghz ▶️memory: 32 gb ddr 4...

1,299 Euro

Tirana
1,199 Euro Kompjutera dhe Elektronike Gaming Pc HP Omen

Gaming Pc HP Omen

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 kompjuteri eshte si i ri ne kutine e tij origjinale. 🔶 hp omen 880-p1xx 🔶 cpu: intel core i7-8700k 3.7 ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 🔶 ssd: 512gb + 2 tb hdd 🔶 vga nviaia gtx 1080 8gb ...

1,199 Euro

Tirana
3,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Kasetofone

Kasetofone

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Kasetofon origjinal per golf 5....

3,000 Leke

Tirana
43,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440

Dell Latitude E6440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i7-4600m 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 43.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

43,900 Leke

Tirana
363 Euro Kompjutera dhe Elektronike Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 all in one printer copier scanner 🔶 sharp mx-c381 🔶 model: laser ,color a4 🔶 print speed: 38 ppm b/w , 38 color 🔶 print resolution: high quality 1200 x 1200 dpi printing cmimi: 363 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine!...

363 Euro

Tirana
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP ASUS CORE I3

LAPTOP ASUS CORE I3

Zone Periferike | Lushnje

B 75 gb ...

300 Euro

Lushnje
400 Euro Kompjutera dhe Elektronike PC Gaming

PC Gaming

Brryli | Tirana (1.82 Km from city center)

B Shiten 9 pc gaming core i5 gen3 8gb ram hdd 500gb karta nvidia 1050ti 4gb ekran 22" ose 24" led mouse, tastiere, tapet, gaming white shark...

400 Euro

Tirana
279 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Latitude E5540 i3

Laptop Dell Latitude E5540 i3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Porosit online dhe jua dergojme kudo! 👇 🔶 laptop dell latitude e5540 🔶 ekran: 15.6″ fhd 🔶 cpu: i3-4010u 1.7ghz 🔶 ddr3 : 8 gb 🔶 ssd: 500 gb 🔶 intel hd graphics 4400 cmimi: 279€ 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 06...

279 Euro

Tirana
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shiten PS4

Shiten PS4

Brryli | Tirana (1.82 Km from city center)

B Shiten 5 ps4 pothuajse te rinj, shume pak te perdorur. 1 ps4 1tb + 2 leva + nje loje 300 euro...

300 Euro

Tirana
30 Dollar Kompjutera dhe Elektronike Mouse + Kufje gaming

Mouse + Kufje gaming

Brryli | Tirana (1.82 Km from city center)

B Shiten 8 mouse dhe 8 kufje gaming origjinale te blera nr usa pak te perdorura dhe nr gjendje shume te mire. . 1 mouse gaming -15 $ 1 kufje gaming 30 $...

30 Dollar

Tirana
3,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike SHITET LEVE PER PS4

SHITET LEVE PER PS4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Shitet leve ps4 origjinale e perdorur cmimi 35 mij leke te vjetra ...

3,500 Leke

Tirana
699 Euro Kompjutera dhe Elektronike PC Gaming Asembluar AMD 2600X

PC Gaming Asembluar AMD 2600X

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Super pc gaming te perfshira te gjitha si me poshte😊 ➡️gaming computer ryzen 5 2600x asemblim cmimi: 699 eu 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me karte identiteti me karte bkt prima ( 0% interes...

699 Euro

Tirana
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike Toshiba Satellite L770

Toshiba Satellite L770

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Porosit online laptop toshiba dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop toshiba l770 🔶 ekran: 17.3” 🔶 cpu: intel core i3-2310m 🔶 memory: 8 gb 🔶 ssd: 128 gb cmimi: 299 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 068903292...

299 Euro

Tirana
999 Euro Kompjutera dhe Elektronike Corsair Gaming Pc Asembled

Corsair Gaming Pc Asembled

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Super corsair gaming pc asemblim te perfshira te gjitha si me poshte😊 🔶 case: corsair 110q-mid tower quiet atx 🔶 psu: lc power lc6550 v2.3 550w 80+ bronze 🔶 mbo: msi z370 a pro 🔶 cpu: core i7-8700k 6 core, 3.7 ghz up to 4.7 ghz 🔶 cpu fan: noctua nh u14s 14″ 🔶 memory: 1...

999 Euro

Tirana
600 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Super Gaming I7

Laptop Super Gaming I7

Don Bosko | Tirana (1.92 Km from city center)

B Laptop gaming dhe shume i mire punues me parametra: cpu:i7 gjenerata e 8 4ghz me turbo, gpu: radeon 520. ssd: 240gb me windows 10 pro. vjen me ushqyesin e tij origjinal dhe me freskuese per laptop....

600 Euro

Tirana
8,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes Hard Disc te jashtem te ri me cmim okazion

Shes Hard Disc te jashtem te ri me cmim okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Shes hard disc te jashtem verbatim 3.0 2 tb = 8500 leke hard disc-u eshte i ri ne kuti dhe i pahapur....

8,500 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS