kompjutera dhe elektronike 

 Online 20 visitors | 9 pending ADV

999 Euro  Kompjutera dhe Elektronike BLEJ LAPTOPA TE GJENERATES SE RE PER PJESE

BLEJ LAPTOPA TE GJENERATES SE RE PER PJESE

Qender | Durres

B Blej laptopa te gjenerates se re per pjese sasia 1-100 cope adresa: rruga hysen kertusha, kryqezimi stadiumit durres ibra internet - ibra servis - denis xhani tel- viber - whatsap +355673333031 email: ibraservispc@gmail.com...

999 Euro

Durres
20,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Laptop HP Elitebook

Shitet Laptop HP Elitebook

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Shitet laptop hp 14.2 inch elitebook 8470p ram :8 gb procesor : i5 genreata 3 hdd 320 gb black edition bluetooth wifi card reader ne super gjendje, me windows 10 ose 7 sipas preferencave. laptopi eshte ne super gjendje. cmimi: 200 mij leke kontakt ne whatssapp +355699712117...

20,000 Leke

Tirana
20,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Laptop HP Elitebook

Shitet Laptop HP Elitebook

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Shitet laptop hp 14.2 inch elitebook 8470p ram :8 gb procesor : i5 genreata 3 hdd 320 gb black edition bluetooth wifi card reader ne super gjendje, me windows 10 ose 7 sipas preferencave. laptopi eshte ne super gjendje. cmimi: 200 mij leke kontakt ne whatssapp +355699712117...

20,000 Leke

Tirana
350 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Shitet fotokopje Toshiba e-studio

Shitet fotokopje Toshiba e-studio

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet fotokopje toshiba e perdorur,ne gjendje shume te mire,e zeza 95% ndersa ngjyrat e tjera nga 50%....

350 Euro

Tirana
14,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shes stabilizator DJI Ozmo

Shes stabilizator DJI Ozmo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shes stabilizator per celular,dji ozmo,i paperdorur akoma ne kuti...

14,000 Leke

Tirana
100,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Salle kompjuterash gaming

Salle kompjuterash gaming

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shes salle kompjuterash te kompletuar mouse tastier 4 ram me server tavolin karrige tgjitha. per me shum kontaktoni ...

100,000 Leke

Tirana
170 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Shes kompjuter zyre te kompletuar

Shes kompjuter zyre te kompletuar

Don Bosko | Tirana

B Shes kompjuter zyre per arsye mosperdorimi: -lenovo m72e: ram 4gb cpu intel celeron 2.5ghz 2 core gpu nvidia gf9300 gs ekrani: -fujitsu b19-6 led vga dvi 1280 x 1024 63 khz / 60 hz audio te inkorporuar 19" kompjuteri eshte blere ne gjermani dhe eshte perdorur ne zyre. eshte ne gjendje s...

170 Euro

Tirana
18,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shes Ps3

Shes Ps3

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Shitet ps3 super slim 500gb me 3 disqe dhe lojra te instaluara si call of duty black ops 2 , fifa 18 , wwe 2018 + me 2 leva , ne gjendje shum te mire . cmimi 180 mije pak i diskutueshem ....

18,000 Leke

Tirana
799 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Gaming Laptop Lenovo L340

Gaming Laptop Lenovo L340

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά lenovo ideapad l340 gaming πŸ”Ά ekran: 15.6" hd πŸ”Ά cpu: i7-9750h πŸ”Ά ddr4 : 8 gb 2400mhz πŸ”Ά ssd: 256 gb cmimi: 799 € πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me sh...

799 Euro

Tirana
399 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Microsoft Surface Pro 3

Microsoft Surface Pro 3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά microsoft tablet 2in1 πŸ”Ά ekran: 12.1” full hd πŸ”Ά cpu: intel core i7-4650u πŸ”Ά ddr3 : 8 gb πŸ”Ά ssd: 256 gb sata iii cmimi: 399 € πŸš• transport ne gjithe shqiperine! π...

399 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS