furniture and electro households 

 Online 16 visitors | 4 pending ADV

35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Qender | Lezhe

B Kemi kater divane teke si ne foto dhe tre divane treshe ne gjendje te mire dy nga divanet treshe hapen dhe behen krevat ...

35,000 Leke

Lezhe
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per lokal

Frigorifer per lokal

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.50 Km from city center)

B Shitet frigorifer lokali gjendje shum te mire. ...

10,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh!

Komplet divanesh!

Qender | Lezhe

B Shes complet divanesh te perber nga 1 divan 3vendesh (esht pak i demtuar) nga 1 divan me 2 vende dhe nje kolltuk!...

25,000 Leke

Lezhe
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 Shtreter per djem ne gjendje shum te mire

Shiten 2 Shtreter per djem ne gjendje shum te mire

Qender | Shkoder

B Shes 2 shtreter per djem ne gjendje shume te mire sebashku me aksesoret e dhomes qe jane ne foto....

30,000 Leke

Shkoder
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap rrobash dhe komo ne shitje

Dollap rrobash dhe komo ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Shitet dollap rrobash me 6 kanate (gjeresi 40 cm) shume i mirembajtur me permasa 252 x 206 x 55. cmimi i dollapit 25000 leke , bashke me te shitet dhe nje komo ne te njejten ngjyre me 3 sirtare (lartesi 22 cm) shume e mirembajtur me permasa 113 x 74 x 44. cmimi i shitjes 9000 leke...

25,000 Leke

Tirana
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige 20 cope gjendje

Shiten karrige 20 cope gjendje

Fresku/Linze | Tirana (2.72 Km from city center)

B Shiten 20 cope karrike druri gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirana
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner per arsye mosperdorimi

Shitet kondicioner per arsye mosperdorimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet kondicioneri per arsye mosperdorimi funksional ne cdo aspekt 200 milek te vjetra i diskutueshem...

20,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet dollap

shitet dollap

Kodra e Diellit | Tirana

B Ne gjendje te mire ...

5,000 Leke

Tirana
62,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake moilje ne okazion

moilje ne okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.76 Km from city center)

B Shitet set kolltuqesh 4 tek dhe 1 tresh cmimi 25000 leke i disk. minibar cmimi 25000 leke i disk. tavoline mesi 5000 leke tavoline ngrenjeje cmimi 12000 leke abazhur 5000 leke. te gjitha te diskutueshme ne cmim...

62,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura

Mobilje te perdorura

Sauk | Tirana (3.25 Km from city center)

B Shes kolltuqe per arsyje mos perdorimi kush eshte i interesuar te me kontaktoj...

30,000 Leke

Tirana
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dere entief

Shitet dere entief

Fresku/Linze | Tirana (2.72 Km from city center)

B Shitet dera entief permasat 196 me 92 cm..cmimi 60 mij lek...

6,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divane 3+2+1

Shiten divane 3+2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)

B Shiten dy divane dhe nje kolltuk, 3+2+1. divanit tresh pasi i hiqen jastiket perfitohet nje gjeresi 90 cm e pershtatshme per fjetje. cmimi 8000 leke...

8,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolin studimi

tavolin studimi

Kodra e Diellit | Tirana (2.17 Km from city center)

B Gjendje shume te mire ...

7,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh

Komplet divanesh

Qender | Kukes

B Shitet komplet divanesh i perdorur shum pak. divanet jane ne gjendje shum te mire sic e shikoni dhe ne foto dhe jane nje divan tresh qe hapet dhe behet krevat dopjo, nje divan dysh, dhe 2 kolltuqe. ...

40,000 Leke

Kukes
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shes frigorifer

shes frigorifer

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.15 Km from city center)

B Shes frigorifer dykatesh me ajer gjendja shume e mire. çmimi 25000 leke i diskutueshem.....

25,000 Leke

Tirana
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje ne okazion

mobilje ne okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.76 Km from city center)

B Shiten kolltuqe 4 tek dhe nje tresh ne gjendje shume te mire çmimi 25000 i diskutueshem minibar pothuajse i ri çmimi 25000 leke tavoline mesi cmimi 5000 leke tavoline ngrenjeje cmimi 12000 leke abazhur cmimi 3000 leke cmimet te negociueshme...

70,000 Leke

Tirana
170 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)

B Lacatriçe samsung 7 kg...

170 Euro

Tirana
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kend bashke me jasteke shoqerues

Shes kend bashke me jasteke shoqerues

Fresku/Linze | Tirana (3.53 Km from city center)

B Shes divane - kend bashke me jasteke shoqerues. cmimi 40.000 lek...

40,000 Leke

Tirana
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrrice

Lavatrrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)

B Lavatrriçe bosch ...

100 Euro

Tirana
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe, Divan, Mobilje e re

Kolltuqe, Divan, Mobilje e re

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.85 Km from city center)

B Kolltuqe në përdorim për vetëm një vit. e blerë nga shaga për 25.000 lek hapet edhe që të shtrihen dy përsona e shesim së na duhet diçka më e madhe ...

12,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS