mobilje dhe elektroshtepiake  905 Announcements

 Online 53 visitors | 1 pending ADV

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirana (0.56 Km from city center)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirana
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km from city center)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.09 Km from city center)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirana (12.79 Km from city center)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Friteze profesionale per restorante dhe fast food

Friteze profesionale per restorante dhe fast food

Shkembi Kavajes | Durres

B Friteze profesionale per restorante dhe fast food ne gjendje te mire, me 2 pjese. ...

50,000 Leke

Durres
700 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten per arsye emigrimi

Shiten per arsye emigrimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.81 Km from city center)

B Tv bashk me mbajtese frigorifer sobe gatimi 2 pllaka gaz 2 korret lavatrice tavolin me 4 karrige kend i thjesht me tavolin mezi dhome gjumi e perdorur e kompletuar kalorifer fshese me korrent shiten te gjitha ose 1 nga 1 ! ...

700 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirana (0.89 Km from city center)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirana
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sewing hairdressing equipment complete with the products

Sewing hairdressing equipment complete with the products

Don Bosko | Tirana

B Many well-maintained hairdryers are sold! along with them are sold hairdressing, waxing and nail products with very reasonable price! hairdryer has just been closed and contains all the elements that a salon needs find them at a very reasonable price! 0698240640...

20,000 Leke

Tirana
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitjen pajisje  parukerie ,estetike

Shitjen pajisje parukerie ,estetike

Brryli | Tirana (1.67 Km from city center)

B Shiten paisje parukerie ne gjeindje te mire, te kompletuara me lavateste , poltrone parukerie , krevat depilimi , kolltuk dysh , pajisje te thonjeve, se bashku me produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! ...

1,500 Euro

Tirana
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletuar

Shitet dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.78 Km from city center)

B Dhoma e gjumit me te gjithe mobiljet perberese eshte ne shitje me nje cmim oferte. mobiljet jane te reja te perdorura me pak se 6 muaj dhe jane mirembajtur shume mire. ne cmim perfshihen: 1.korniza e krevatit me dimensione 160x200 2.trina mbeshtetese e krevatit, 3.dy komodinat anesore, 4.dy dol...

20,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavastoviglie profesionale

Lavastoviglie profesionale

Shkembi Kavajes | Durres

B Lavastoviglie profesionale per restorante. ne gjendje pune. firma fabar, italiane. ...

50,000 Leke

Durres
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige, tavolina, kolltuqe per bar

Karrige, tavolina, kolltuqe per bar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (1.25 Km from city center)

B Karrige: 1500 leke tavolina: 4000 leke kolltuqe: 4000 leke...

1,500 Leke

Tirana
130,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobileje + Kondisioner

Mobileje + Kondisioner

Brryli | Tirana (1.38 Km from city center)

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. mobilje per televizorin+dy dollape me dyre xhami. kondisjoneri 12 ne gjendje shume te mire...

130,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline me 4 karrige

Tavoline me 4 karrige

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.57 Km from city center)

B Shes tavoline me 4 karrige, ne gjendje shume te mire materiali dru pishe suedeze....

7,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OFERTE!!shes tavolina per lokale

OFERTE!!shes tavolina per lokale

| Kavaje

B Shes 10 komplete tavolinash per lokale. 7 tavolina me nga 4 karrige tip kolltuqesh dhe 3 tavolina me nga 3 karrige te thjeshta. gjendje perfekte...

12,000 Leke

Kavaje
36,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Brryli | Tirana (1.67 Km from city center)

B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire....

36,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
120 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 7 komplete karrigesh me 4 tavolina

7 komplete karrigesh me 4 tavolina

| Tirana (1.09 Km from city center)

B Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige per ambiente lokalesh ose per fast food . jane ngjyre e bardhe. behet fjale per tre komplete me tavolina rrumbullake me xham nga siper dhe kater komplete me tavolina katrore. jane ne gjendje shume te mire dhe kane me pak se nje muaj perdorim. cmimi i dis...

120 Leke

Tirana
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige dhe tavolina

Shiten karrige dhe tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.14 Km from city center)

B Shiten 19 karrige dhe 3 tavolina te markes nova, shum pak te perdorura ...

40,000 Leke

Tirana
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kopmlet divanesh 2+3

Shes kopmlet divanesh 2+3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (5.13 Km from city center)

B Komplet divanesh 2+3. materiali: lekure e zeze. ne gjendje goxha te mire dhe pak te perdorur. shume te rehatshem dhe pastrohen lehte....

45,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi.

Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe sht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Karrige dhe tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi. cilesi e larte me cmimet me te uleta ne treg me garanci 1 vjecare. mos vononi.... 069 84 77 800...

30 Euro

Tirana
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirana (2.40 Km from city center)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

| Tirana (3.63 Km from city center)

B Sobe e ardhur nga gjermanija,pothuajse e re, me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5.pjanure xhami me 4 vatera korenti ....

25,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS