offer offer jobs 11676 njoftime

 Online 286 visitors | 4 pending ADV

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirana 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

URGJENTE: TEAM LEADER ME EKSPERJENC NE TELEFONIA (TIM / WIND / VOD / FTW) (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirana Me Marreveshje
URGJENTE: KERKOHET 1 TEAM LEADER DHE 5 GRUPE TE GATESHME PUNE CV: info@union-contact.com WHATSAPP: UNION : Ofron Punesim te menjeheshem edhe per OPERATOR TELEFONIA NE GJUHEN ITALIANE. KRITERET 👉 Njohuri te gjuhes italiane, te duash te...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirana 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirana 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Bar Kritea Kerkon Kamarier Me Page Shume Te Mire!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirana 20,000 Leke
-Kerkohet kamarier me ekperience. -Turnet e pershtashme. -Paga e kenaqshme. -Adresa: Fusha e Ali Demit,burgu i grave. ...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirana 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Restorant GjinoKastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirana 30,000 Leke
Restorant GjinoKastra kerkon te punesoj puntore guzhine...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirana 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2” Rruga Durresit kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirana 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...

Kerkohet Kamarier

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2019
Kerkohet kamarier per restorant peshku. Me eksperience dhe te dije nje gjuhe te huaj....
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Bar Cafe

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
bar cafe kerkon kamarier banakier ose banakiere paga e kenaqshe vendodhja perball piceri Era bllok ...
 • Profession: banakier/e
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Lavazh Special Kerkon Lavazhjer Me Eksperienc Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Lavazh special kerkon lavazhjer me eksperienc pune te jet korrekt edhe serioz me punen adresa rruga siri kodra pran hotel meridjan nr cel ...
 • Profession: lavazhjer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohet Banakier/Banakiere

Rruga Moskat, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkojm Banakier ose Banakiere me eksperience pune. Paga me marrveshje....
 • Profession: Banakier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkoj Ndihmes Furrxhi Dhe Shitese

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Ofroj vend pune per shitese dhe kerkoj ndihmes furrxhi ne furre buke. (Te interesuarit per ndihmes furrxhi: mund te bisedohet per pagesen. Shitesja:2400 leke te reja. )...

BAR FAVOLA

Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkojm kamarier Banakier. Pagesa super....
 • Profession: Kamarier Banakier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohet Bojaxhi Mobiljesh

Rruga Kel Kodheli, Tirana Pagesa:666 Dollar
Kerkohet bojaxhi moblijes per te punuar ne punishte private, te kete eksperience, paga me konsensus!...
 • Profession: Bojaxhi
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2021
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...
 • Profession: Operator
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/12/2019
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Punesim Per Infermier/ Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Punesim per infermiere/e ne Gjermani Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerkuar infermiere. Behet fjale per klinika spitalore ose qendra rehabilitimi. Kushtet per punesim: •diplome Bachelor/ Master •njohje e gjuhes gjermane, mi...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirana 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirana 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirana 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PROCESET -DY GJELPERSH -TEGEL I PARE JAKE DHE I DYTE PAGA 1300 MIJE LEKE DITA -MONTIM DOREZE 1300 LEKE DITA -TEGEL TE PARE MENGE DHE TEGEL I DYTE MENGE 130...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirana 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirana 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirana 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Banakier/E

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj banakier/e me eksperienc pune te meparshme , paga esht shum e kenaqur , nje ambjent fantastik , te intersuar te na kontaktoni ne numrin ...
 • Profession: Banakier/e
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Punime Ndertimi

Laprakë, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Ndertesa civile ,rimodelime shtepie ,gipse,pllaka,suva,mobilje ,instalime hidraulike dhe elektrike ,termoizolim,hidroizolim etj. Per cdo punim na njoftoni...
 • Profession: Ndertim
 • Education: Master
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkojme Agjent Shitje

Rruga B Biba, Nr 70, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/05/2019
Kompania "AFA FARMA" sh.p.k kerkon te punesoje nje agjent shitje per shitjen dhe shperndarjen e produkteve ne farmaci. Preferohet me experience pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email-it: info@afafarma.com Tel: ...
 • Profession: Agjent Shitje
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga XhafeRruga Shaba, Mjull Bathore, Albania, Tirana Pagesa:32,000 Leke
Restorant Queen Park kerkon kamarier ose kamariere me eksperience ne restorant. Mosha duhet te jete mbi 20vjec. Restoranti ndodhet prane TEG. Paga 24000 Leke + sigurimet (ne banke). Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohen Punetor Armature + Ustallar.

Laprake - Qender, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:150,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Biorki 04 G.LL Shpk Kerkohen Punetor Armature + Ustallar Kerkojm punetor armature me pervoj pune,paga 1.200 leke te reja deri ne 1.500 leke dita... dhe ustallar me eksperience per armatur nga 2.300 leke deri ne 2.500 leke ne dite, siguracio...
 • Profession: ndertim
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...
 • Profession: Operator
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...
 • Profession: BANAKIER,
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirana 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/05/2024
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. Provoni nje eksperienc te re tek Dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 ...
 • Profession: Banakiere kamariere
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Dumrea Kerkon Shitese Me Eksperienc.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/05/2022
Kerkoj shitese te paraqitshme ne moshen 18-35 vjece. Paga 30000 mij leke vec nga keto puntorit i ofrohen dhe sigurimet te paguara.Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re ura e selites. Kontakti : ...
 • Profession: Shitese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profession: Operator
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kuzhinier

Rruga XhafeRruga Shaba, Mjull Bathore, Albania, Tirana Pagesa:60,000 Leke
Restorant Queen Park kerkon kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier. Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme. Paga me marreveshje mes 2 paleve ne baze te pozicionit (ne banke)+ sihlgurimet. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profession: Kuzhinier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkojme Inxhinier.

Laprakë, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kerkojme INXHINIER me eksperience pune ne fushen e ndertimit dhe te jete i pajisur me licence. Adresa : Laprake. Cel. ...
 • Profession: INXHINIER
 • Education: Master
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirana 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirana 25,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 250 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profession: Ndihmes Kuzhinjer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkoj Punetor Per Lavazh

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Kerkojm punetor lavazhi. Tel. ...
 • Profession: Puntor lavazhi
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:340 Euro Afati i Aplikimit: 05/05/2019
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS