nje ari sa metra i ka 

 Online 18 visitors | 1 pending ADV
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Occasion: Private Villa (216 M2 Trull + 75m2 Villa) Ali Dem

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Special opportunity: for sale 216 m2 with mortgage (ali demi - str. dhimiter kamarda) | possibility to build villas or investment | proven with regular borders and accurate documents | quiet safe area | very go...Read the details..

89,000 Euro305,292 Euro

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

305,292 Euro524,000 Euro

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

524,000 Euro42,000 Euro Shitet toke truall ne rrugen Azem Hajdari Kamez. Shitet toke truall ne rrugen Azem Hajdari Kamez. Trualli ka siperfaqe 3200 m2. T

Shitet Toke Truall Ne Rrugen Azem Hajdari Kamez.

Rruga Azem Hajdari, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen azem hajdari kamez. trualli ka siperfaqe 3200 m2. toka ndodhet buze rruges , nje zone me zhvillim te shpejte urban ku po ndertohen vila e pallate, toka mund te shitet edhe e ndare n...Read the details..

42,000 Euro29,000 Euro

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

29,000 Euro187,692 Euro

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

187,692 Euro73,444 Euro

Bisht Kamez, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

73,444 Euro456,000 Euro

Himarë, Albania,Potam | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
5.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

456,000 Euro225,250 Euro

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

225,250 Euro600,000 Euro

Jalë, Albania,Jale | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

600,000 Euro170,000 Euro

Lushnjë, Albania,Qender | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

170,000 Euro140 Euro

Shkozet Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

140 Euro60,000 Euro

Plazh Durres,Plepa | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

60,000 Euro308,000 Euro

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Laprake | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

308,000 Euro129,675 Euro

Ibe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

129,675 Euro89,000 Euro

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

89,000 Euro65,000 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro40,000 Euro

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

40,000 Euro65,000 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro25,000 Euro

Rruga Mitropolia, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

25,000 Euro1,050,000 Euro Shitet Toke tek Bulevardi i ri Shitet toke ne Paskuqan me hapsire 7.000 metrra katrror. 
Toka ndodhet ne rruge

Shitet Toke Tek Bulevardi I Ri

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne paskuqan me hapsire 7.000 metrra katrror. toka ndodhet ne rruge kryesore dhe ne nje pozicion strrategjik per ndertim pallati vetem 1 kilometer larg bulevardit te ri! cmimi i tokes esht 150 eur...Read the details..

1,050,000 Euro1,200,000 Euro Shitet Truall dhe toke ne Rinas Shitet toke me sip 4000 m2 1000 m2 truall 
lokal 2 kate aktualishte me qera i p

Shitet Truall Dhe Toke Ne Rinas

Ne Rinas ,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me sip 4000 m2 1000 m2 truall lokal 2 kate aktualishte me qera i pershtatshem per hotel pallate e cdo lloi biznesi cmimi i 1200000 eur i leugocushem per cdo informacion kontaktoni agjensi...Read the details..

1,200,000 Euro200,000 Euro Shitet Toke ne Autostraden Tirane-Durres, Afer Billa Shitet Toke Rr Dytesore Tr-Dr Afer Billa

Zona/Rruga : Ngjitur me Billan

Sh

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres, Afer Billa

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke rr dytesore tr-dr afer billa zona/rruga : ngjitur me billan shitet toke me sip,1600m ne rrugen dytesore tr-dr afer billa ose benzit,eshte ngjitur me rrugen dytesore. mund te perdoret per maga...Read the details..

200,000 Euro60,000 Euro Sell, Land, Refresh Price: 82,000 € ID: plus13770 Land for sale in Fresk, on Shefqet Kuka street. With total area of 250m2. The la

Sell, Land, Refresh Price: 82,000 € Id: Plus13770

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Land for sale in fresk, on shefqet kuka street. with total area of 250m2. the land is suitable for construction. it has regular mortgage documentation. ideal investment option. contact us for more! plus13770...Read the details..

60,000 Euro682,500 Euro

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

682,500 Euro38,000 Euro Shitet, Toke, Shkoze. 
PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet ne Rrugen Kol Marubi..
Siperfaqja: 400 m2

Shitet, Toke, Shkoze.

Shkozë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

pershkrimi i prones: toka ndodhet ne rrugen kol marubi.. siperfaqja: 400 m2 . zone per ndertim, ka kubature shume e rregullt, e aksesueshme nga rruga . mundesi shume e mire investimi per: magazina, kapa...Read the details..

38,000 Euro50,000 Euro Land for sale, 2545 m2 (plus bunker). Land for sale, 2545 m2 (plus bunker).   Land for sale near the main road of Lalz

Land For Sale, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Land for sale, 2545 m2 (plus bunker). land for sale near the main road of lalzi bay, a few meters away. the land contains 100 4 year old olive trees, fruit trees, wells, irrigation system for olives etc. ...Read the details..

50,000 Euro180,000 Euro

Lagja 13,plazh Durres,Currilat | Durres
Truall Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

180,000 EuroDo you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS