toka ne berxull rinas buze rruges 

 Online 18 visitors | 0 pending ADV
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
165,000 Euro

Rruga Maksim Artioti, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

165,000 Euro216,000 Euro

Rruga Xixi, Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

216,000 Euro150,000 Euro OKAZION!!    SHITET TOKA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES Shitet Toka ne Autostraden Tirane-Durres.
Toka ka dokumenta te rregulta, e pers

Okazion!! Shitet Toka Ne Autostraden Tirane-durres

41 341201515714175, 19 49116265326027,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka ne autostraden tirane-durres. toka ka dokumenta te rregulta, e pershtatshme per biznes, ndertim dhe banim. ndodhet buze autostrades rreth 50m per ne dalje te saj cmimi: 50€ m2...Read the details..

150,000 Euro270,000 Euro

Kamez,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

270,000 Euro273,000 Euro

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

273,000 Euro150,000 Euro

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
6.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

150,000 Euro65,000 Euro

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro2,080,000 Euro

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

2,080,000 Euro110,000 Euro Selling construction overgrown in Golem. Selling surface 210 square meters, in Golem, 70 meters from the sea.  It is suit

Selling Construction Overgrown In Golem.

Mali I Robit,Plepa | Durres
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Selling surface 210 square meters, in golem, 70 meters from the sea. it is suitable for residential or business. it is equipped with a certificate of ownership. price: 110,000 square meters. for more info or...Read the details..

110,000 Euro1,495,000 Euro

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

1,495,000 Euro220,000 Euro

Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

220,000 Euro384,000 Euro

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

384,000 Euro1,062,000 Euro

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

1,062,000 Euro300,000 Euro Tirane, shes toke me leje ndertimi per kapanon, 2.500 m² 300.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet toke pas City Park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per

Tirane, Shes Toke Me Leje Ndertimi Per Kapanon, 2.500 M² 30

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke pas city park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per kapanon. projekti i kapanonit eshte 3-kate dhe me lartesi 10 m. objekti do te kete siperfaqe te njolles se ndertimit (kati perdhe...Read the details..

300,000 Euro180,000 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

180,000 Euro900,000 Euro land with surface of 12000 m2 land with surface of 12000 m2

Land With Surface Of 12000 M2

Xhafzotaj Shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Land with surface of 12000 m2...Read the details..

900,000 Euro160,000 Euro Shitet Truall ndertimi ne Surrel , prane Chateaux Rexhekri. Shitet Truall ndertimi ne Surrel , prane Chateaux Rexhekri.

Truall me siperfa

Shitet Truall Ndertimi Ne Surrel , Prane Chateaux Rexhekri.

Rruga E Rexhekrit, Surrel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ndertimi ne surrel , prane chateaux rexhekri. truall me siperfaqe prej 4000 m2 ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik dhe eshte i pershtatshem per ndertim vilash ose ferma . ne afer...Read the details..

160,000 Euro176,000 Euro

Rruga Sulo Klosi, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

176,000 Euro195,000 Euro

Sauk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

195,000 Euro370,000 Euro Sell, Land, Teg, Tirana PRI15208 The land is located in the Teg area. Land information: • Land area: 3500 m2

Sell, Land, Teg, Tirana Pri15208

Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

The land is located in the teg area. land information: • land area: 3500 m2 • documentation: mortgage. it has: • favorable geographical position • good infrastructure • road edge • sharing opportuni...Read the details..

370,000 Euro450,770 Euro

Orikum, Albania,Orikum | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

450,770 Euro80,000 Euro

Jalë, Albania,Jale | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

80,000 Euro62,000 Euro

Pran Vip Saloti,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
7.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

62,000 Euro339,500 Euro

Nikël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

339,500 Euro3,500,000 Euro toke buze detit(77000m²),kalaja e Turres,ngjit me Porto Albania Super lokacion per investim!
Magjia e ujerave te kristalta te Jonit te misherua

Toke Buze Detit(77000m²),kalaja E Turres,ngjit Me Porto Alb

Afer Porto Albania,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Super lokacion per investim! magjia e ujerave te kristalta te jonit te misheruara ne kete pjese te adriatikut! nje zone e virgjer,por me infrastrukture deri te toka!ngjitur me porto albania,ose porti i jahtev...Read the details..

3,500,000 Euro210,000 Euro SHITET TOKE NE VORE ! SIPERFAQJA 3098m2 .MUNDESI E MIRE INVESTIMI PER KAPANON
PER ME SHUME INFORMACIO

Shitet Toke Ne Vore !

Rruga E Serave, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Siperfaqja 3098m2 .mundesi e mire investimi per kapanon per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !! ...Read the details..

210,000 Euro65,000 Euro Shes toke ne Gjirin e Lalezit  Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m , ndodhet 10 min larg nga bregdeti i Gjirit te

Shes Toke Ne Gjirin E Lalezit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Shqipëria,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m , ndodhet 10 min larg nga bregdeti i gjirit te lalezit , eshte i pershtatshem per te ndertuar shtepi pushimi , biznese etj...cmimi per token eshte 65.000€ i diskutueshem . pr...Read the details..

65,000 EuroDo you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS