bicikleta  146 Announcements

 Online 9 visitors | 0 pending ADV

8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

| Tirana (1.50 Km from city center)

B Marka taifun prodhim i vitit 2013....

8,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet femijesh

Shitet biciklet femijesh

Kodra e Diellit | Tirana (2.31 Km from city center)

B Biciklet e re per femije der 12 vjec...

40,000 Leke

Tirana
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Laprake | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja nr tel 0699637929...

5,500 Leke

Tirana
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklet Ciklisti Fisuada

Shitet Biciklet Ciklisti Fisuada

Kamez/Paskuqan | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete ciklisti fisuda cmimi 250 euro ...

250 Euro

Tirana
21,000 Leke Makina Bicikleta Tirane shitet biçiklet max alpine

Tirane shitet biçiklet max alpine

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.26 Km from city center)

B Shitet biçiklet max alpine 28 çmimi 21000 lek. me trup alumini pjese shimano, frena me disk para dhe pas, amortizator para dhe me marsha 3x7. ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit. tel 0672071682...

21,000 Leke

Tirana
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirana (0.07 Km from city center)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirana
80 Euro Makina Bicikleta Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.13 Km from city center)

B Bicikleta eshte e perdorur dhe shenja te dukshme perdorimi.ne gjendje te mire funksionimi.shitet per arsye mosperdorimi....

80 Euro

Tirana
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë super City bike  26

Shitet biçikletë super City bike 26

Brryli | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biçikletë super city bike 26 amortizator para dhe te shala drita led e sapo ardhur nga zvicra Çmimi 200 euro nr tel 0673622233...

200 Euro

Tirana
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.18 Km from city center)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Makina Bicikleta City bike 28 ne lezhe ose tirane

City bike 28 ne lezhe ose tirane

Qender | Lezhe

B Shume e forte dhe komode. shitet per arsye mosperdorimi....

5,000 Leke

Lezhe
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete Matrix pro 26

Shitet biciklete Matrix pro 26

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete matix pro 26 goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0699601199 ...

100 Euro

Tirana
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirana
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Ciklisti

Shitet Biciklete Ciklisti

Brryli | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete ciklisti cmimi 250 euro nr tel 0695404600...

250 Euro

Tirana
20,000 Leke Makina Bicikleta BICIKLETE GENESIS 26'

BICIKLETE GENESIS 26'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.85 Km from city center)

B Biciklete genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk ...

20,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.94 Km from city center)

B Biciklete mtb;me dy amortizator para dhe ne mes .karakterizohet nga nje start i mire. nr.tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirana
6,500 Leke Makina Bicikleta Mt.Fuji

Mt.Fuji

Brryli | Tirana

B Kap oferten e fundjaves;mt.fuji vjen tani per vetem 65 mij lek ;e fort ,e mbajtur dhe pershtatshme per te gjitha terrenet; na kontaktoni :0693467783:...

6,500 Leke

Tirana
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirana
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë MTB 27

Shitet biçikletë MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biçikletë mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja amotizator diskofren para mbrapa cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirana
1,000 Euro Makina Bicikleta Biciklet E bike e Fischer Germane

Biciklet E bike e Fischer Germane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.38 Km from city center)

B E bike e fischer germane pothuj se e re vetem 373km.!! bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full. me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje celula...

1,000 Euro

Tirana
800 Leke Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Zone Periferike | Elbasan

B Shesim bickleten ...

800 Leke

Elbasan
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biçikletë

Shes biçikletë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km from city center)

B Biçikleta është në gjendje shumë të mirë, e përdorur jo shumë. ...

7,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirana (3.76 Km from city center)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Makina Bicikleta Okazion biciklet

Okazion biciklet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet biciklete ne gjendje super okazion...

25,000 Leke

Tirana
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.70 Km from city center)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Bicillet e Kuqe

Bicillet e Kuqe

Brryli | Tirana

B Kap oferten e fund muajit..!!!!. biciklet e kuqe,me kompanjol shimano, ne gjendje teper te mire; mirpresim tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS