bicycle 

 Online 11 visitors | 2 pending ADV

9,000 Leke Bicikleta Montain Bike top BIKE

Montain Bike top BIKE

Brryli | Tirana

B Mtb me super ofert::: from germany; marshe 7×3 ::: full suspension; info wats up...

9,000 Leke

Tirana
420 Euro Bicikleta OKAZIONN!!!!!!! shitet bicikleta ktm

OKAZIONN!!!!!!! shitet bicikleta ktm

Kamez/Paskuqan | Tirana (3.54 Km from city center)

B Shitet bicikleta ktm origjinale speed rc e ardhur nga austria bicikleta esht ne gjendje shum te mir goma 26 me diskofren dhe alkol amortizator me pistona ajri si para dhe mbrapa sipas peshes dhe deshires shalen me piston ajri ulje ngritje sipas gjatesis dhe peshes bicikleta ka te gjitha pjeset shima...

420 Euro

Tirana
33,000 Leke Bicikleta Biciklete Bulls Sharptail

Biciklete Bulls Sharptail

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet biciklete bulls sharptail 3 nr 27.5 amortizator sr suntours, marshe shimano alivio 8x3, frena tektro, alumini. ne gjendje shume te mire cmimi 33.000 leke te reja...

33,000 Leke

Tirana
160 Euro Bicikleta Biciklete me bateri

Biciklete me bateri

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 me bateri pa karikues cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
800 Euro Bicikleta Biciklete elektrike me bateri

Biciklete elektrike me bateri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Biciklete elektrike me bateri 48 v, e markes gjermane proline fischer mtb em 1608, 27.5 inch, me 24 marshe shpejtesie, me vetem 200 km te pershkuara. ekran led, 2 diskofrena, suspansion para, me parafango dhe skare. ...

800 Euro

Tirana
330 Euro Bicikleta Saifei

Saifei

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.40 Km from city center)

B Biciklet saifei mtb me super goma mali gjithcka ne rregull ne perdorim gjendje shume e mir. frena dhe marshe shimano me discofrena marshet 3x7. cmimi i diskutueshem....

330 Euro

Tirana
10,000 Leke Bicikleta Montain Bike$

Montain Bike$

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Mtb from germany;;;, marshe shimano nofulla shimano; parafango e mbrapme ;gjithashtu te perfshira ne cmim edhe parafango e perparme dhe zile;;; na shkruani ne wats up ose viber;...

10,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Bicikleta 28 BIKE

28 BIKE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.18 Km from city center)

B Okazion -biciklet 28-ce me super cmim .,nuk keni per ta besuar:: trup alumini shum e shpejt dhe e fort: pajisur me zgare dhe parafango...

10,000 Leke

Tirana
9,000 Leke Bicikleta BicikletRAGAZZI

BicikletRAGAZZI

Brryli | Tirana

B Biciklet ragazzi 26-Će;;; marshe 7×3; shimano info wats up ose viber...

9,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Bicikleta Bicikleta MTB

Bicikleta MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.07 Km from city center)

B Biciklet me ofertee sapo ardhur nga gjermania; marshe 7×3: kopertona dhe shale e re; +mbajtse uji info wats up ose viber:...

10,000 Leke

Tirana
16,000 Leke Bicikleta shes biciklet

shes biciklet

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km from city center)

B Shitet biciklet scott 1muaj e perdorur super e leht super e shpejt,pjeset shimano bucela te spo nderruara alumin, dhe goma te nderruara city....

16,000 Leke

Tirana
35,000 Leke Bicikleta Soocter 49 cc 4t

Soocter 49 cc 4t

Brryli | Tirana

B Shitet motorri ne gjendje shum te mire , ekonomik dhe shum i fuqishem . motorri ne tiron audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi tfsi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8....

35,000 Leke

Tirana
100 Euro Bicikleta GTX

GTX

Don Bosko | Tirana (2.13 Km from city center)

B Oferte gtx from america ;;; trup alumini :; marshe 7×3: info wats up ose viber; porosia ju vjen brenda dites:...

100 Euro

Tirana
32,000 Leke Bicikleta Biciklete Bulls

Biciklete Bulls

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet biciklete bulls 27.5 alumini amortizator, frena tektro, marshe shimano. cmimi 32.000 leke te reja...

32,000 Leke

Tirana
11,000 Leke Bicikleta ADVENTURE BIKE

ADVENTURE BIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.32 Km from city center)

B Super cmim super cilesi adventure bike from germany ;;;;, e kompletua 👉zgare+ parafango.... ((( marshe 7×3 shimano info wats up ose viber...

11,000 Leke

Tirana
17,000 Leke Bicikleta Shitet Biciklete Schwinn 27.5

Shitet Biciklete Schwinn 27.5

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.47 Km from city center)

B Biciklete schwinn eurotour 27.5. bicikleta eshte e paster dhe cdo gje e ka ne rregull. mund ta kontrolloni ku te doni. shitet per arsye se kam nje biciklete tjeter. cmimi i diskutueshem....

17,000 Leke

Tirana
180 Euro Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet bicikleta nr 26 alumini e ardhur nga gjermania cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
10,000 Leke Bicikleta WhEELER

WhEELER

Laprake | Tirana (3.10 Km from city center)

B Ofert weeler bike from germany! marshe shimano 7×3; e shpejte dhe e lehte: kosh uji dhe xile e perfshir ne cmim; cilesi e garantuar : info wats up ose viber; transporti falas:...

10,000 Leke

Tirana
230 Euro Bicikleta Okazion *URGJENTTTT*.  Scooter Elektrik

Okazion *URGJENTTTT*. Scooter Elektrik

Kodra e Diellit | Tirana (2.39 Km from city center)

B Scooter electric urgjent ne shitje vetem 3 jave i perdorur super cmim ...

230 Euro

Tirana
155 Euro Bicikleta Shitet City Bike . Nr28

Shitet City Bike . Nr28

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km from city center)

B Shitet biciklet 🚵‍♀️ gjermane 28-ce city bike pothuajse e re shum pak e perdorur, 8 x 3 marrshe dritat funksionale para mbrapa me dinamo pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 190 mij lek info whatsapp ...

155 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS