marketplace for business brokers 

 Online 0 visitors | 0 pending ADV

5,000 Euro Biznes ne shitje Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al

Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.35 Km nga qendra)

B Okazion! shitet platforma dhe biznesi i agjencise se punesimit fillopune.al shitet, faqja e webit, faqja e facebook 18.5k, profili i facebook 5k, grupi i facebook 3.2 k, instagrami 2k, linkendin 1k. e gjithe platforma emailet numri telefonit. domain i fillopune.al & fillopune.com kantaktet e par...

5,000 Euro

Tirana
6,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznes butik

Shitet biznes butik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet biznes butik me rroba femrash. i gjith malli i marre ne turqi. shitet i kompletuar ne gjendje pune. me dyqan jane mbi 8 mij$ mall + banaku pedana varese manikin, ka dhe faqen e saj ne instagram me mbi 11k follow. cmimi i diskutueshem. dyqani ndodhet ne 21 dhjetori rruga kongresi lushnjes prap...

6,000 Euro

Tirana
120,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznesi Ferme Gjedhesh

Shitet biznesi Ferme Gjedhesh

Vore | Tirana

B Shitet biznesi ferme gjedhesh me 21 lope te rraces blu alpine, semintal, oshtenje, 22 vica dhe 100 pula, me ushqim te garantuar per gjithe vitin. biznesi shitet total me gjithe paisje, tank qumshti, traktor etj. per me shume informacion kontaktoni pronarin 0697066525....

120,000 Euro

Tirana
600 Euro Biznes ne shitje Jepet me qera Biznesi (Transferta Parash,Exchange Rimbushje Elektronike,Pagesa Faturash etj)

Jepet me qera Biznesi (Transferta Parash,Exchange Rimbushje Elektronik

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana

B Jepet me qera biznesi ,eshte ne gjendje pune i kompletuar.ndodhet ne rrugen dritan hoxha ne rrugen kryesore ne pozicion shume te mire.biznesi ka 2 vite qe eshte hapur me klientel shume te rregullt dhe me xhiro shume te mire ,te interesuarit mund te vijn te shikojne nga afer punen dhe xhiron mujore. ...

600 Euro

Tirana
4,500 Euro Biznes ne shitje Shiten pajisje per bisnes lulesh.

Shiten pajisje per bisnes lulesh.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shiten pajisjet e bisnesit te luleve. frigorifer,4 rafte metalike per ekspozime dhe mbajtese per lule,tavoline pune,reklame,mall i konsiderueshem(letra paketimi,kuti lulesh,vazo te ndryshme.shiten per arsye hapje aktiviteti tjeter.cmimi i diskutueshem...

4,500 Euro

Tirana
18,000 Euro Biznes ne shitje Pastrim Kimik / 5 Maji

Pastrim Kimik / 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shitet pastrim kimik , biznes i ngritur me nje klientele te rregullt, me pajisjet gjermane , i kompletuar dhe ne gjendje pune totalisht, cmimi 18000 € adresa : tirane , rruga 5 maj ( tec concord center) pajisjet : lavaseco, lavatrice uji 13kg , lavatrice uji 9kg, hekur profesioanl , paketuese...

18,000 Euro

Tirana
10,000 Euro Biznes ne shitje Shitet aktiviteti shtypshkronje

Shitet aktiviteti shtypshkronje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shiten makine shtypi heidelberg, thikë prerje polar 90, makinë prerje formash, makinë celefonimi në te ftohte si dhe te gjitha pajisjet ndihmëse te shtypshkronjës, të gjitha janë në gjëndje pune mjaft te mire, cmimi i diskutueshem, te interesuarit te marrin në numrin e celularit 067 46222...

10,000 Euro

Tirana
15,000 Euro Biznes ne shitje Okazion!! Shitet biznesi nga 30 ne 15 mij €...

Okazion!! Shitet biznesi nga 30 ne 15 mij €...

Brryli | Tirana

B Shitet biznesi totalisht i kompletuar me xhiro te konsiderueshme.okazion deri ne daten 15 korrik...

15,000 Euro

Tirana
6,000 Euro Biznes ne shitje Klinike dentare

Klinike dentare

Qender | Shkoder

B Shitet klinike dentare e kompletuar me unit, autokllave, mobilje pune dhe vegla te ndryshme. gati per pune nuk i mungon asgje. cmimi i diskutueshem. me marveshje vlersohet dhe mundesia per ta dhene me qera si biznes. kontaktoni ne nr e telefonit 0692191443...

6,000 Euro

Shkoder
25,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznes te Kalaja e Tiranes

Shitet biznes te Kalaja e Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana

B Shitet biznes i arreduar me cdo gje nga suedia super ambjent i vecante brenda kalase se tiranes, familja toptani. Çmimi i diskutueshem....

25,000 Euro

Tirana
450,000 Leke Biznes ne shitje SHITET BIZNESI

SHITET BIZNESI

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet biznesi 'rrobaqepesi'. ne cmim jane te perfshira: metrazhe per perde, manikine, mbulesa tavoline, jorgane, jastek gjumi, jastek zbukurimi, aksesor rrobaqepesie, dy makina profesionale qepje, syzator, shkopinj per perde druri dhe inoxi, filtra per jorgane etj. per me teper info ...

450,000 Leke

Tirana
100,000 Leke Biznes ne shitje Jepet Lokal Me Qera

Jepet Lokal Me Qera

Qender | Durres

B Jepet lokal me qera ne nje nga zonat me te frekuentuara te durresit me siperfaqe totale rreth 200 m2 se bashku me ambjentin e jashtem. lokali eshte me vetrate xhami(me palosje),ndodhet buze rruge dhe ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.ambjenti eshte i mobiluar dhe i arreduar ne ...

100,000 Leke

Durres
80,000 Leke Biznes ne shitje Tirane, shes aktivitetin qender interneti 80.000 Leke (Robert Zhvarc, prane shkolles At Zef Pllumi)

Tirane, shes aktivitetin qender interneti 80.000 Leke (Robert Zhvarc,

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B - 7 kompjutera (dell optiplex, siemens, hp, [2 gb, 4 gb, 6gb] - 7 tavolina & karige - 1 printer profesional black & white toshiba e-studio 166, me toner sapo te rimbushur. - skaner hp me wireless - frigorifer i vogel fructal - 7 piktura - pagesen e qerase e keni: 15000 lek/muaj - internetin 2...

80,000 Leke

Tirana
1,000 Euro Biznes ne shitje Shitet Klinike Dentare + Ambient

Shitet Klinike Dentare + Ambient

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Shitet ambjenti 100m2 dhe biznesi i nje klinike dentare prej 10vitesh,me pacientele te rregullte ne zonen e ish bllokut, totalisht e kompletuar me 3 poltrona gjermane kavo&sirona ne gjendje shume te mire pune . shitet per arsye zhvendosjeje te interesuarit te kontaktojne ne nr cel: 0693700555...

1,000 Euro

Tirana
10,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznesi i kompletuar megjith mall

Shitet biznesi i kompletuar megjith mall

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Kerkoni nje biznes te ngritur dhe te kompletuar epo ja tek e gjetet. dyqan atletesh dhe kepucesh ne nje pozicion mjaft strategjik per te fituar. adresa : rruga asim vokshi perball konviktit tek stacioni autobuzit te unazes ....

10,000 Euro

Tirana
8,000 Euro Biznes ne shitje Super okazionnn. Shitet biznesi 8000 euro

Super okazionnn. Shitet biznesi 8000 euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet biznesi 8000 euro tek komuna parisit. biznesi eshte me te gjitha paisjet per sallon bukurie. per me shume info kontaktoni ...

8,000 Euro

Tirana
700,000 Leke Biznes ne shitje Shitet biznesi parukeri-estetike.

Shitet biznesi parukeri-estetike.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet biznesi parukeri-estetike me klientele te ngritur dhe emer. ndodhet tek komuna e parisit, ngjitur me qendren kristal. ambienti i punes eshte i kompletuar ne menyre cilesore me çdo gje te nevojshme per nje parukeri-estetike. qeraja mujore ka vleren 300€....

700,000 Leke

Tirana
550 Euro Biznes ne shitje Shitet kopsht dhe jepet me qira

Shitet kopsht dhe jepet me qira

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shes dhe jap me qira ambjente kopshti per arsye emigracioni. kopshti organizohet ne dy kate,me nje siperfaqe prej 110m2(kati),plotesisht i mobiluar dhe me oborr e kende lojrash. eshte aktiv prej 6 vitesh,me nje frekuentim te konsiderueshem femijesh. pozicionohet ne bathore,kamez 20m nga rruga kryeso...

550 Euro

Tirana
18,000 Euro Biznes ne shitje Shitet, Biznesi, Medrese, Tiranë

Shitet, Biznesi, Medrese, Tiranë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Opp15931 biznesi ndodhet tek medreseja, tiranë. informacion mbi biznesin: • sipërfaqja 80 m2 • buzë rruge • klientele e ngritur • e investuar •qera 50.000 lek • per te vizituar na kontaktoni! 069 22 90 202...

18,000 Euro

Tirana
4,000 Euro Biznes ne shitje PARUKERI NE SHITJE

PARUKERI NE SHITJE

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana

B shitet parukeria e kompletuar me te gjitha mjetet e punes parukeri thonj vetulla microblading dhome depilimi biznesi ka te gjitha mjetet dhe produktet e punes , eshte e kompletuar me gjithcka duhet per te punuar...

4,000 Euro

Tirana
500 Euro Biznes ne shitje Shitet biznesi

Shitet biznesi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet biznesi infinity barbers ,i rimodeluar me te gjitha pasijet bashkekohore.te interesuarit te kontaktojne ne nr:0697690883.cmimi i diskutueshem .rruga komuna e parisit perball stadiumit dinamo ...

500 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS