home for rent

 Online 153 visitors | 11 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
Furnished

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (2.10 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
130 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

... 30/10/2020 12:22... Read the details..

Furnished

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.40 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
85 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
8
Floor

... 30/10/2020 16:27... Read the details..

Furnished

315 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (1.25 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
85 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
3
Floor

... 29/10/2020 14:29... Read the details..

Furnished

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.72 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
65 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

... 30/10/2020 07:08... Read the details..

27,000 Leke
Fresku ,te Policia bashkiake  Jepet apartment bashkohor 
Arredim shume I kendeshem 
Pamje fantastike 
Garaz

27,000 Leke

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
103 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

Jepet apartment bashkohor arredim shume i kendeshem pamje fantastike garazh personal kompleks i qete dhe shume i preferuar ... 30/10/2020 23:22... Read the details..

35,000 Leke
Fresku, Ngjitur me Restorantin Jepet apartament modern
Arredim shumë i këndëshem
Jepet Per here te pare ne

35,000 Leke

Fresku/Linze | Tirana (3.53 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
112 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Jepet apartament modern arredim shumë i këndëshem jepet per here te pare ne qera pamje fantastike zone e qete dhe shume e preferuar cmimi i diskutueshëm... 30/10/2020 23:21... Read the details..

400 Euro
Liqeni Thatë, FZ construksion Jepet apartament modern
Arredim shumë i këndëshem
Tre dhoma gjumi,dy te mob

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.70 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
109 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Jepet apartament modern arredim shumë i këndëshem tre dhoma gjumi,dy te mobiluara,njera studio. pamje fantastike zone e qete dhe shume e preferuar... 30/10/2020 23:21... Read the details..

700 Euro

700 Euro

Kodra e Diellit | Tirana (2.40 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
112 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
1
Floor

... 30/10/2020 23:10... Read the details..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit Thatë.

• Informacion

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
114 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit thatë. • informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma... 30/10/2020 23:09... Read the details..

500 Euro

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.68 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
90 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

... 30/10/2020 23:09... Read the details..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj ID: PRI+18114 • Informacion mbi apartamentin
• Ndertim i Ri
• Kati I 4
• Sipërfaqj

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
114 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

• informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete cilesime të tjera • plotësisht i mo... 30/10/2020 23:05... Read the details..

15,000 Leke

15,000 Leke

Laprake | Tirana (3.61 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
40 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

... 30/10/2020 23:00... Read the details..

45,000 Leke Jepet me Qera 2+1 Jepet me Qera 2+1,69m2,kati 3 pallat ekzistues,i mobiluar  ne Myslym Shyre.CMIMI

45,000 Leke

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (1.28 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
69 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
3
Floor

Jepet me qera 2+1,69m2,kati 3 pallat ekzistues,i mobiluar ne myslym shyre.cmimi i diskutueshem... 30/10/2020 22:59... Read the details..

870 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.15 Km from city center)
5+1 Room | Kitchen
230.00 m2 Square Feet
3 Floor

... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.28 Km from city center)
3+1 Room | Kitchen
155.00 m2 Square Feet
4 Floor

... (Premium 17.11.2020)

450 Euro Apartment me qera,House for sale Jap apartament me qera ,kati i tete tek tre kullat ne Zog te Zi. Apartamenti esh

450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.14 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
96 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
8
Floor

Jap apartament me qera ,kati i tete tek tre kullat ne zog te zi. apartamenti eshte rikontrukturuar kohet e fundit,me termat bashkohore. apartamenti ka 2 dhoma gjumi ,2 banjo dhe ballkon te madh me pamje nga dajti. house for rent in 8th floor of thre... 30/10/2020 22:58... Read the details..

10,000 Leke Ndarje Qiraje  Kerkoj dy vajza per ndarje qiraje te nje apartamenti 2+1 plus dy banjo plus ball

10,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
120 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
6
Floor

Kerkoj dy vajza per ndarje qiraje te nje apartamenti 2+1 plus dy banjo plus ballkon 120m2. qiraja eshte 10,000 leke te reja ne muaj duke perfshire drita dhe uje. adresa - rr e elbasanit mbi shkollen e baletit. ... 30/10/2020 22:58... Read the details..

390 Euro Apartament 2+1 me 2 tualete dhe verande tek 21 Dhjetori 390€  Jap me qera super apartament tek 21 Dhjetori perballe Hotel Mondial. Apartamenti

390 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.00 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
129 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
7
Floor

Jap me qera super apartament tek 21 dhjetori perballe hotel mondial. apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne katin 7 me ashensor. sallon ndenje me hapesire, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. i shtruar me parket, me sistem ngrohje q... 30/10/2020 22:58... Read the details..

9,000 Leke NDARJE QERAJE 21 dhjetori / rruga e kavajes  Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje , ne marredhenie pune 
Apartament ekzistue

9,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
70 m2
Square Feet
In Part
Furniture
4
Floor

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje , ne marredhenie pune apartament ekzistues shtepia 3+1 aktualisht jetojne 2 vajza 14000 leke paradhenie (140 mije leke te vjetra)... 30/10/2020 22:58... Read the details..

300 Euro Qera, Apartament 2+1, tek Selvia! Jepet me qira apartament 2+1 tek selvia, per zyra. me parket , me kondicioner ne

300 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
2+1
Room | Kitchen
100 m2
Square Feet
In Part
Furniture
1
Floor

Jepet me qira apartament 2+1 tek selvia, per zyra. me parket , me kondicioner ne cdo dhome, pakim.... 30/10/2020 22:58... Read the details..

400 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA, MINE PEZA Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 62m2, ndodhet tek Rruga Mine Peza (Pro

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
62 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 62m2, ndodhet tek rruga mine peza (prokuroria tiranes). organizohet ne sallon ndjenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues. e mobiluar me çdo gje te re. Çm... 30/10/2020 22:58... Read the details..

15,000 Leke Shtepi e mobiluar Stadiumi i Ri Jepet shtepi 50m2 ne lagjen 30 Vjetori perball Stadiumit te Ri. Shtepia sapo esh

15,000 Leke

Qendra | Berati (70.29 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
50 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Jepet shtepi 50m2 ne lagjen 30 vjetori perball stadiumit te ri. shtepia sapo eshte mobiluar me mobilje moderne bashkekohore. kati i dyte pallat i vjeter 5 min larg qendres.... 30/10/2020 22:58... Read the details..

300 Euro Jepet apartament me qera 1+1/Rruga Myslym Shyri Jepet me qera apartment 1+1/Rruga Myslym Shyri prane Albtelecomit ,kati i 5-te,

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
64 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

Jepet me qera apartment 1+1/rruga myslym shyri prane albtelecomit ,kati i 5-te,Çmimi 300 euro. per nje vizite ne apartment ju lutem kontaktoni ne 00355686000009... 30/10/2020 22:58... Read the details..

1,000 Euro Jepet me qera apartament 3+1+2 Rruga e Elbasanit Apartamenti është i pozicionuar ngjitur me Ambasaden Amerikane me pamje nga aj

1,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
150 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

Apartamenti është i pozicionuar ngjitur me ambasaden amerikane me pamje nga ajo ne nje nga zonat me te mira dhe komode te qytetit. jepet me qera apartament 3+1+2 informacion mbi apartamentin: kati 5 banim te nje pallati 11 katesh sipërfaqja e... 30/10/2020 22:58... Read the details..

420 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (1.98 Km from city center)
3+1 Room | Kitchen
140.00 m2 Square Feet
3 Floor

... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.90 Km from city center)
1+1 Room | Kitchen
65.00 m2 Square Feet
5 Floor

... (Premium 31.12.2020)

16,000 Leke Jepet me QERA Ap 1+1 Plazh Durres tek rrota e Kuqe Ne Plazhin e Durresit tek rrota e kuqe jepet me QERA apartament 1+1. Ndodhet ne

16,000 Leke

Zone Periferike | Durres (5.30 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
62 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Ne plazhin e durresit tek rrota e kuqe jepet me qera apartament 1+1. ndodhet ne katin e dyte me ashensor dhe perbehet nga korridori, 1 dhome gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe nje ballkon. jepet i mobiluar dhe per afat te gjate. cmimi... 30/10/2020 22:58... Read the details..

700 Euro Jepet me qira super apartament 3+1 tek 21 Dhjetori. Jepet me qira super apartament 3+1 tek 21 Dhjetori.
Apartamenti ndodhet në kat

700 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
120 m2
Square Feet
Emty
Furniture
2
Floor

Jepet me qira super apartament 3+1 tek 21 dhjetori. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim te nje pallati te ri te sapo perfunduar, disponon parkim te perfshire ne cmim, jepet per zyra. organizimi: ambient ndenje së bashku me ambient gatimi, 3 dh... 30/10/2020 22:58... Read the details..

220 Euro Jepet Garsionere me qera ,Rruga Siri Kodra  ,220Euro 🏡Jepet Garsionere  me qera
📍 Rruga Siri Kodra,afer Hotel meridiani

Sip

220 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.85 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
40 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
1
Floor

🏡jepet garsionere me qera 📍 rruga siri kodra,afer hotel meridiani siperfaqja:40 m2 kati 1 banim, me shkalle ndertese pa ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌 dhome gjumi 🍽 ambjenti gatimit 🛁tualeti 🔺totalisht i... 30/10/2020 22:58... Read the details..

18,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj te ndaj qerane me nje djal,student ose i punesuar.
Qeraja eshte 180.000

18,000 Leke

Don Bosko | Tirana (1.75 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
35 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Kerkoj te ndaj qerane me nje djal,student ose i punesuar. qeraja eshte 180.000 lek total plus dritat. kontaktoni ne whatsapp.... 30/10/2020 22:58... Read the details..

375 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.48 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
93.00 m2 Square Feet
2 Floor

... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km from city center)
1+1 Room | Kitchen
70.00 m2 Square Feet
3 Floor

... (Premium 04.11.2020)

450 Euro

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
95 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
3
Floor

... 30/10/2020 22:57... Read the details..

400 Euro

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.47 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
111 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

... 30/10/2020 21:42... Read the details..

400 Euro Jepet me qera apartament 3+1 perball Dejliorgjit Rruga e Kavajës 21 dhjetori :400€ Jepet me qera apartament 3+1 tek Deliorgji perball pallat i ri me ashensor Cmimi

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
120 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

Jepet me qera apartament 3+1 tek deliorgji perball pallat i ri me ashensor cmimi 400€ ne muaj ... 30/10/2020 21:31... Read the details..

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS