demand job search 

 Online 5 visitors | 0 pending ADV

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tiranë, Shqipëria, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune si shitese pjatalarese sistemuese ose dhe ne profil tjeter.Kam punuar shitese ne furr buke pasticeri,market, dyqan lulesh.Jam 23 vjece dhe pa angazhime.Kam mbaruar bachelorin.Kontakt WhatsApp...
 • Profession: Te ndryshme
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

Estetiste Thonjsh

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar te punesohem si estetiste per thonj me xhel. Pagesa te jete baze jo me perqindje....

Kerkoj Pune Vetem Paradite Ose Part Time

Paskuqan, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
[size=25][/size]Ne fushen e hotelerise ose ndonje tjeter pa specifikim!...
 • Profession: Pa percaktim
 • Education: Profesionale
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Pastruese Sanitare

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Pershendetje jam nje vajze dhe interesohem per te pastruar ndonje shtepi per 1 2 ose 3 here ne jave per paradite ose mazdite seshte problem kushdo qe esht e intersuar te me njoftoj ne nr e meposhtem theksoj se jam shum e besueshme dhe shum e rregull...
 • Profession: Pastruese sanitare
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

Pastruese Sanitare

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:15,000 Leke
Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepia per zyra dhe cdo lloj ambienti qe kerkojn puntore part time per orarin e mazdites 3 deri ne 7 dhe per 3 ose 4 her ne jave jam me eksperinc personat qe interesohen le te me konatkto...
 • Profession: Pastruese sanitare
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Kerkoj Te Punsohem Si Kasjere Ose Dhe Ndihmese Guzhinjere.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/03/2021
KERKOJ TE PUNESOHEM SI KASIERE KAM EKSPERJENC MBI KATER VITE POR KERKOJ GE PUNSOHEM DHE SI NDIHMESE GUZHINJERE KAM EKSPERJENC PREJ DY VITESH....
 • Profession: Kerkoj Te punsohem
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/03/2021

Pershendetje! Jam E Interesuar Per Pune!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Kerkoj pune te tipit si:shitese ne ndonje butik veshjesh,bizhuterive apo edhe produkteve kozmetike,konsulente,recepsioniste,asistente apo mirepres edhe sugjerime te tjera,me kenaqesi. Gjithashtu jam e interesuar edhe per pune online social menager! ...
 • Profession: shitese
 • Education: Bachelor
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/03/2021

Kerkoj Pune Estetik Microblading.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2021
Merem me vetulla microbladin kam eksperjenc 2 vjecare kerkoj pun ne kete profesjon . Cdo produkt i imi me perqindje . Koha e pjesshme. ...
 • Profession: Estetiste
 • Education: Profesionale
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Shofer

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shofer me makinen time furgon. Disponoj patente B. C. D. ...
 • Profession: Shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Shofer\Shoqerus

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/04/2021
Pershendetje jam 25 vjec ! Kerkoj te punesohem shofer ne kompani private , ose shofer shoqerus personi individual . Kam eksperienca pune te meparshme serioz ne pun dhe korrekt me oraret !...
 • Profession: Shofer
 • Education: Bachelor
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Kerkoj Vende Pune

Rruga, Tiranë, Albania, Tirana Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2021
Pershendetje... Jam e interesuar per vende te lira pune,jam 20 vjec banoj ne tirane.jam studente viti dyt per ekononi dhe dua te punoj sepse me duket kohe e pershtatshme per te shprehur aftesit e mia.... Faleminderit....
 • Profession: Shitese
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Kerkoj Pune

petraq poshnjari, Fier Pagesa:Me Marreveshje
jam e interesuar per nj vend pune cfardo pune qe te jet ...
 • Profession: Kuzhiniere
 • Education: Profesionale
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Kitchen Cheff,shef Kuzhine

Rruga Selita e Vjeter, Τίρανα, Αλβανία, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2021
Cheff kuzhine me eksperience pune ne Greqi prej 28 vjetësh,me diplomë shkollë kulinarie Chef'd oeuvre.Taverva peshku mishi,buzuqe,restorante ,gjellëtore,sufllaqe,mezeshitese.I çastet i rregullt ,me një sens tepër të sprovuar organizim d...
 • Profession: Shef kuzhine
 • Education: Profesionale
 • Age: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Pastruese Shtepie

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2021
Jam e interesuar te punoj si pastruese shtepie, kam eksperienca. E pergjegjshme dhe korrekte ne pune....
 • Profession: Pastruese shtepie
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 03/03/2021

Kerkoj Vende Pune

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.... Jam e interesuar per pune,jam 20 vjece studioj per ekonomi viti dyt bachelor jam e gatshme per pune te shpreh aftesite e mia... Faleminderit ...
 • Profession: Shitese
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/03/2021

Kerkojme Pune

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2021
Jemi grup puntoresh prej 5 vete dhe marrim qfare do lloj pune persiper si prsh ngarkime shkarkime te peshave te renda dhe pune neper shtepi gjithashtu dhe transporte ...

Sherbim Per Pastrim Dhe Desifiktim Shkalleve Neper Pallate, Restorante, Lokale Ose Shtepive.

Berat, Albania, Berati Pagesa:Me Marreveshje
Sherbim per pastrim dhe desifiktim zyrash, shkalleve neper pallate, bar restorante, lokale ose shtepive. Jam 23 vjec korrekte dhe e pergjeshme ne pune. ...
 • Profession: Patrimi
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/03/2021

Kerkoj Pune Turni ||

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje djale i cili kerkoj pune turni 2ose part time...
 • Profession: Punetor
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kam Patenc B Dhe C

Thumanë, Shqipëria, Kruje Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2024
Kerkoj pun si shofer fugoni kamjoncine shperdares kam patenten b dhe c ...
 • Profession: Shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Klinike Dentare

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj partner biznesi ne hapjen e nje klinike dentare me dy ose me shume unite Dentare ,mjeku/mjekja duhet te kete license edhe bazen e vet materiale. Si qytet prefoj Tiranen po mund te bisedoj edhe per nje klinike ne rrethe....
 • Profession: Stomatolog
 • Education: Master
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune

Rruga Jorgji Truja, Tiran, Arnavutluk, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Pershendetje, shkollen e lart e kam mbaruar ne Turqi ne degen e Ekonomise, kam punuar dhe gati 2 vite e gjysem ne ndertimi i Hidrocentralit te Moglices ne firma turke Limak AGE JV ku kam punuar si perkthyes, ne zyren e finances si dhe te zyren e bur...
 • Profession: Ndihmes ekonomist
 • Education: Bachelor
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Me Photoshop

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 06/05/2024
Kerkoj pune qe kerkojne perdorimin e Adobe Photoshop...
 • Profession: Designer
 • Education: Master
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Turni ||

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje djal i cili kerkoj pune turni 2ose part time...
 • Profession: Punetor
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Shofer/shperndares

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 06/06/2024
Jam 24 vjec Kerkoj pune si shofer/shperndares Kam patente klasi B prej 5 vitesh...
 • Profession: Shofer
 • Education: Master
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Kerkoj pune si kamarjere ose sistemuese ne super market ...
 • Profession: Punetore
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS