kerkesa kerkoj pune 

 Online 9 visitors | 1 pending ADV

Kerkoje Pune Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2020
Kerkoj pune kamarier ne zonen e astirit ,Unazes se re,Don Boskos ose ne fushen e aviacionit Me ekseperienc pune 3 vite...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Web Developer

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:400 Euro
Kerkoj te punesohem ne web development/Front-End, Back-End. Njohuri te mira ne WordPress. Eksperienc te meparshme pune. Per me shume nu lutem me kontaktoni. Faleminderit....
 • Profession:
 • Education:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pune Shofere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune shofer Patent klasi B Pak eksperienc ...
 • Profession: Shofer
 • Education: Profesionale
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pune Ne Call Center

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2022
Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen an...
 • Profession: Call center
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profession: shitese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 17 qe kerkoj pune si shitese.Jam e mire ne komunikim dhe jam shume e rregullt ne detyrat qe me jepen....
 • Profession: Shiteser
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profession: ...
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pune

Sauk / xhamia rruga hamide dalipi, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 19 vjecare kerkoj pune te tipit si ndihmese banakiere kam punuar ne banak ndihemse laja filxhanet pastroja barin. Kam punuar pjatalarese dhe jam mar me pastrime baresh ...
 • Profession: Ndihmese ne bare
 • Education: Profesionale
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pune Call Center

Shijak, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
jam nje vajze 17 vjece dhe kerkoj pune ne call center e njoh dhe e flas shume mire gjuhen angleze dhe kam aftesi bindese komunikimi me klientet....
 • Profession: studente
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Shitese Ne Market Ose Butik

Lagja 17 , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shitese ne makete ose butik . Jam me shkoll te mesem ...
 • Profession: Shitese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune Kam punuar me pare si shitese ne mje supermarket dhe ne nje furre buke. Nuk eshte domosdoshmeri vetem ne profilin e shitesen pasi mund te ambjentohem kollaj edhe me pune te tjera Jam ne shkolle ne bachelor pra kerkoj nje pune turn i d...
 • Profession: Shitese
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profession: Guzhine
 • Education: Profesionale
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Te Punesohem Kamarjere Banakjere.

Rruga kavajes, Tirana Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Kam 6 vite eksperience....

Baby Siter

Kthesa e Kamzes, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Jam nje zonje 53 Vjece jam ne kerkim te punes si baby siter prane zones "KTHESA E Kamzes" dhe "Laprak" Familja te jete e rregullt! Nr tel: ...
 • Profession: Babysiter
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Hidraulik Instalime Dhe Riparime Te Ndryshme

Rruga David Selenica, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam hidraulik bej instalime dhe riparime te ndryshme per me shume cel....

Kërkoj Punë Si Operator Salle Interneti / Salle Gaming / IT Support Tier 1

Rruga Dum Alla, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:26,000 Leke
Kërkoj të punësohem si operator salle interneti, ose operator salle gaming, ose [i]IT support[/i] në gjëra bazike (diagnostikim dhe formatim kompjuterash me [i]Windows[/i], instalim [i]driver[/i]-ash, programesh dhe lojrash, menaxhim/konfigurim...

Kerkoj Pune Si Shofer Ose Si Shperndares Me Makine Ne Tirane...kontakt Ne Whatsapp....faleminderit

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:400 Euro
Kerkoj pune si shperndares ose shofer. Kam patente te klasit B. Jam i gatshem te punoj ne cdo orar. Kontakt mundesisht ne Whatsapp....
 • Profession: Shperndares
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Vend Pune Part Time Financiere

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per pune financiere part time. Kam eksperience 15 vjet si ekonomiste, ne mbajtjen e te gjithe dokumentacionit, maredheniet me shtetin, mbylljen e bilancit dhe cdo transaksioni financiar...
 • Profession: Ekonomiste
 • Education: Master
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Finance, Mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklarimesh Taksa

Rruga mikel maruli, Astir, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Jemi zyre finance- kontabel, 15 vjet eksperience me tatim taksat. Mund tu mbajme dokumentacionin me shtetin te gjitha deklarimet, fdp, magazina, tvsh, taksa vendore, bilanc....
 • Profession: Ekonomiste
 • Education: Master
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Punë - Call Center

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/12/2020
Jam nje djale 18 vjec me arsim te mesem ne institutin "Harry T. Fultz", zoteroj shume mire gjuhen angleze, per momentin po studioj elektroniken. Aftesi komunikimi shumë të mira dhe bindëse, punimi ne grup dhe aftesi per te zgjidhur prob...
 • Profession: Call Center
 • Education: Profesionale
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Pune Shofer/shperndares

Tiranë, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke
Jam 23 vjec kerkoj pune si shofer ose shperndares. Kontakt ne whatsapp....
 • Profession: Shofer/shpeendares
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Pune Qe Mund Te Zhvillohet Ne Kushte Shtepie Te Cdo Lloj Fushe

Rruga Doçi banesa no:19 Thumane/Kruje, Kruje Pagesa:1,500 Leke
Kam 6 vjet që jetoj në Stamboll në anën evropiane.Jam duke studiuar inxhinierinë e programeve kompjuterike(software) në Istanbul Sabahattin Zaim University në vitin e 3-të.Mund të flas dhe kuptoj turqisht, anglisht, spanjisht dhe italisht s...
 • Profession: pune nga kompjuteri
 • Education: Bachelor
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Banakiere

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/06/2020
KERKOJ PUNE BANAKJERE ESPERINCJA IME 10 VJECARE FAMILJARE MOSHA 35 VJEC ...
 • Profession: BANAKIERE
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Demokracia, Vorë, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kerkoj pune shofer disponoj patente te klasit B...
 • Profession: Shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Intresohem Per Pozicionin E Sanıtares Ne Zyra ( Call Center ) , Klinika Mjekesore / Farmaci .

Rruga Bubulina, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Kerkesa ime e vetme eshte nje vend pune me siguracion . Faleminderit Paraprakisht !...
 • Profession: Sanitare
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS