offer stage internship  19 njoftime

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, mundesi punesimi si Video Editor

Tirane, mundesi punesimi si Video Editor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.57 Km nga qendra)

B Start albania me branchin e saj te ri si advertising company është duke rekrutuar kandidate(f) potenciale për video editor kriteret për vendin praktikant : 1. te jete njohese e mire e gjuhës italiane 2. te kete perfunduar studimet ne inxhinieri telekomunikacioni prane universitetit polit...

1,000 Leke

Tirana
11 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Hapen aplikimet per 5 Internship-e ne Tirane

Hapen aplikimet per 5 Internship-e ne Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.33 Km nga qendra)

B Hapen aplikimet per 5 internship-e ne tirane. welcome albania dhe goonext al ne bashkepunim me tourmake, platforme virtuale interaktive partnere google ka hapur aplikimet per 5 internshipe ne tirane. ky internship eshte nje mundesi e shkelqyer per kedo dhe shans per nje karriere ne fushen e ma...

11 Leke

Tirana
20,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship OFROHET INTERSHIP PER EKONOMISTET E ARDHSHEM

OFROHET INTERSHIP PER EKONOMISTET E ARDHSHEM

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Zyre kontabiliteti ( rruga e kavajes ) me nje eksperience te larte ne tregun shqiptar ofron trajnime/ intership per ekonomistet e ardhshem. intershipi zhvillohet ne fushat kryesore te meposhtme per nje kompani prodhimi (por edhe tregtare/ sherbimi sipas kerkesave te kursanteve. ) - mbajtja e konta...

20,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirana, employment opportunities after Legal Internship

Tirana, employment opportunities after Legal Internship

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.40 Km nga qendra)

B Making enterprise is recruiting potential candidates for the jurist position at one of the most prestigious and experienced companies of several years. our services are positioned quite clearly and decisively, as qualitative in the market. criteria for the workplace: to complete higher educati...

5,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirana, employment opportunities after the Economic Internship

Tirana, employment opportunities after the Economic Internship

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.62 Km nga qendra)

B Fare impresa is recruiting potential candidates for internship in economics at one of the prestigious legal and accounting studios with several years of experience in foreign investment consulting in albania. nowme fare impresa is a key part of italian businesses with the best professional services....

5,000 Leke

Tirana
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Agjente shitje

Agjente shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.23 Km nga qendra)

B Kerkohet studente per stazh intershipi,me nje kompani qe organizon panair, personi duhet te komunikoje mire ne anglisht ...

100 Leke

Tirana
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Journalist Intership

Journalist Intership

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km nga qendra)

B For example, i'm a journalist part of the press and newsletters team at fare impresa. use my creativity, resources from trusted platforms to create informative articles about what italian investors should be aware of in albania so their ventures are successful. i know how to manage my work m...

10,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship INTERNSHIP SOCIAL MEDIA SPECIALIST

INTERNSHIP SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km nga qendra)

B Jemi ne kerkim te te rinjve te motivuar, me backgound analitik per programin internship ne fare impresa. internshipi ne social media specialist i fare impresa do tju pajise me njohuri te gjere te platformave sociale, te trendeve te fundit dhe te menyrave me te mira per te lene impakt nepermjet ...

1,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane ,ofroj mundesi punesimi si GRAPHIC DESIGNER

Tirane ,ofroj mundesi punesimi si GRAPHIC DESIGNER

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.40 Km nga qendra)

B Fare impresa me branchin e saj te ri si advertising company është duke rekrutuar kandidate(f) potenciale për graphic designer. kriteret për vendin praktikant : 1. te jete njohese e mire e gjuhës italiane 2. të kete njohuri fillestare ne programet kryesore të paketës adobe • indesig...

10,000 Leke

Tirana
11 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Intership Programim ne Web

Intership Programim ne Web

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Blueberry ofron intership programim ne web kriteret per personat e interesuar: - te kene mbaruar fakultetin dega programim ne universitetin e tiranes - njohuri te mira te gjuhes angleze - te mos kene impenjime. kushtet: pas 3 muajve intership, ne baze te rezultatit mundesi punesimi full-ti...

11 Leke

Tirana
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, ofroj vend praktike dhe intership Gazetar

Tirane, ofroj vend praktike dhe intership Gazetar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Mundesi praktike ne mediat online per studentet e gazetarise. te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0699813501...

100 Leke

Tirana
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Xhaferraj Alumin shpk offers Internship (with employment opportunities) in the field of mechanical engineering

Xhaferraj Alumin shpk offers Internship (with employment opportunities

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.86 Km nga qendra)

B "xhaferraj alumin" - shpk provides internship (with employment opportunities), in the field of mechanical engineering, are also preferred candidates with knowledge in the field of construction. requests for this position are: he has completed his studies or must be in the last year of ...

10,000 Leke

Tirana
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship

Internship

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Albania's business generation ka hapur internshipe per nxenesit e motivuar t'i sherbejne zhvillimit te sipermarrjes ne shqiperi. aplikimi i internshipeve eshte i hapur per te gjithe studentet ne tirane. per secilin nga rolet e ofruara, studentet e perzgjedhur do te kene mundesine e te punuarit nga a...

100 Leke

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas