offer professional courses  493 njoftime

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE PRIVATE

OFROJ KURSE PRIVATE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.73 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne 3 gjuhe te huaja. anglisht ,frengjisht,greqisht te interesuarit te me kontaktojne 0692287794...

2,000 Leke

Tirana
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirana
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.65 Km nga qendra)

B Qendra e teknologjise link ofron trajnime profesionale ne: - c - java - web development (html, css, javascript, ajax & angular) - php - asp.net - ios dhe android development - python - linux - administrator rrjeti - ccna - specialist celularesh - teknik kompjuterash ne ofrojme...

20,000 Leke

Tirana
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirana
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim ofrohen kurse te gjuhes italiane me mundesi punesimi super te garantuar😊..ne call centerat bashkepunuese... pa interviste futeni direkt ne praktike a1 ose a2 vetem 60 mije total kursi perfshin..nje nivel..tekste komunikimi.. telemarketing.. jo me teper se 6 persona ne grupe zona as...

6,000 Leke

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs matematike dhe anglishteje per femije

Kurs matematike dhe anglishteje per femije

Zone Periferike | Vlore

B Ju ofrojme femijeve kurse matematike dhe anglishteje me nje cmim prej 500 lekesh ne muaj per 3 ore mesim java . mesuesja eshte e re ne kete profesion por e afte per te kryer punen e saj . per shkak te moshes se mesueses femijet qe kerkojne te regjistrohen duhet te jene te moshave 5 - 12 vjec . mes...

500 Leke

Vlore
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Don Bosko | Tirana (2.59 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per arsimin 9 vjecar dhe te mesem. kurse individuale ose ne grupe....

300 Leke

Tirana
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km nga qendra)

B Kurse profesional photoshop, autocad, rhino 3d, vray render, te te gjitha niveleve: -fillestar -mesatar -profesional orare fleksibel, dhe program sipas kerkesave personale. orare ne grup ose individuale. 0672012292 ...

150 Euro

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs privat/ Individual i gjuhes Gjermane!

Kurs privat/ Individual i gjuhes Gjermane!

Qender | Durres

B Ofroj kurse private (individuale ode ne grupe te vogla) te te gjitha niveleve ne gjuhen gjermane. kualifikimi i garantuar per shkak te qendrimit dhe shkollimit b.sc. dhe m.sc. ne gjermani. vendndodhja: prane pallatit te sportit, bulevardi dyrrah durres kosto: 1000 leke te reja/ora niveli: a1-c2...

1,000 Leke

Durres
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze , private ose ne grup (grupi ka 3-4 persona) . kursi ofrohet sipas kerkesave tuaja per arritjen e nivelit te gjuhes aty ku ju deshironi , intensive ose ne kohezgjatje normale . kryesisht kursi ofrohet per grupmoshat deri ne 16 vjec. te interesuarit te kontakto...

500 Leke

Tirana
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane,  Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin e shtetit)

Tirane, Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin

Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)

B Jam mesuese matematike me eksperience, ofroj kurse per arsimin baze te mesem dhe te larte. me tekste ne shqip ose botime te huaja,si amglisht, italisht... 1000leke seanca adresa : rruga 'don bosko' , ne vizion plus. tel 0698564260 ...

1,000 Leke

Tirana
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Kurse per piano dhe teori muzike mesime individuale me metoda profesionale per te gjithe femijet qe deshirojne te zhvillojne kurset prane ambjenteve te tyre, mesuesja eshte ne dispozicion vetem pasditeve nga ora 18-30 deri ne 21.00 telefononi ne 0693054972...

150 Euro

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale

Kurse Profesionale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B -krijojme web site -krijojme web app (php , java ,html ,css ,angular,javascript , sql database ) -bejme detyra kursi (php , java ,html ,css ,angular , sql database , wordpress,moodle ) -zhvillojme kurse private (php , java ,html ,css ,angular, app builder , database development )...

5,000 Leke

Tirana
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse Financa 5, Kontabiliteti, Anglisht,Deklarime binznesi me/pa tvsh.

Ofrojme kurse Financa 5, Kontabiliteti, Anglisht,Deklarime binznesi me

Kodra e Diellit | Tirana (2.22 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime financiare si: ndjekje te procedures hapje/mbyllje biznesi deklarime libra blerje-shitje. deklarime listpagese. perpilime kontratash (punonjesish, shitje, klering etj) konsulence financiare. ofrojm sherbime si: kurse kontabiliteti kurse financa 5 kurs anglisht per nivel...

1,000 Leke

Tirana
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURS AMADEUS

KURS AMADEUS

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.91 Km nga qendra)

B Pershendetje ju informojm qe nga kerkesat e shumta per kurs amadeus tarifa edhe per muajin janar-shkurt do vazhtoje te jet me ofert 150 euro duke u pajisur ne fund edhe me diplomen e amadeusit dhe mundesi punesimi pas perfundimit te kursit. vendet e limituara! nr kontakti: +355695880087 / ...

150 Euro

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Tjeter zone | Tirana (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike 500 lek / ora kurset ofrohen per te gjitha klasat 1-12 ....

500 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse

Ofroj kurse

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse per lenden e solfezhit dhe te harmonis (muzike) violine dhe piano...

1,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Kurse per Piano ,Kitare,Violine ,  Bateri  , instrumenta te tjere  dhe Solfezh.

Kurse per Piano ,Kitare,Violine , Bateri , instrumenta te tjere dh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.47 Km nga qendra)

B Ofrohen kurse per instrumenta te c faredo lloji . stafi eshte i perzgjedhur per te ofruar nje nivel mesimdhenie te larte edhe me cilesi . kurset ofrohen ne ambjentet e studios muzikore " capitol " ....

1,000 Leke

Tirana
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, kurse Formimi profesional matematike Projekte+kurse

Tirane, kurse Formimi profesional matematike Projekte+kurse

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (1.98 Km nga qendra)

B Pershendetje ! 1. ofroj kurse private ne lenden e matematikes per sistemin 9-12 vjecar. cmimi 650 l, vetem per ne fundjave . 2. bejme projekte, studime, briefing , punime shkencore ne fusha te ndryshme per cdo nivel arsimor. cmimi i diskut...

550 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj KURS ANGLISHT me pakete ofertash per mbrojtjen e APTIS/IELTS, te gjitha Nivelet, MATURA SHTETE

Ofroj KURS ANGLISHT me pakete ofertash per mbrojtjen e APTIS/IELTS, te

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.87 Km nga qendra)

B Kurse anglisht intensiv me paketa ofertash per mbrojtjen e aptis/ielts, te gjitha nivelet, sukses i garantuar cmime konkuruese. pergatitje per maturen shteterore, anglishte e pergjithshem per fillestare. paketa me oferta dhe garanci. petagoge e kualifikuar me eksperience nderkombetare. ora...

1,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve: GJERMANISHT ; Anglisht ; frengjisht ; spanjisht.

Ofrojme kurse te gjuheve: GJERMANISHT ; Anglisht ; frengjisht ; spanji

Vasil Shanto | Tirana (1.26 Km nga qendra)

B Te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten, jepjani femijes suaj kete mundesi!!...

12,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja si : GJERMANISHT , ANGLISHT , SPANJISHT,FRENGJISHT.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja si : GJERMANISHT , ANGLISHT , SPANJI

Vasil Shanto | Tirana (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse gjuhesh te huaja. oferta dhe cmime te arsyeshme. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten, jepjani vetes dhe femijes suaj kete mundesi.. per informacione me te detajuara na kontaktoni....

12,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse. online

Kurse. online

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Qendra profesionale in contact.. ju mundeson zhvillimin e kurseve online.. ne gjuhen italiane ne gjuhen angleze vetem 70 mije niveli punesim per kurset e call centerit ju mirepresin...per inf..0699605048...

7,000 Leke

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas