oggetto commerciale in affitto  

 Online 5 Reader | 1 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Inserisci il tuo telefono / telefono se desideri ricevere le ultime offerte dalle agenzie per quanto riguarda il tuo interesse!
  • Opsione
  • Online 5 Reader | 1 pending ADV
800 Euro id:258642 -

Zone Periferike | Vlore
KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
0 Piano

...

800 Euro

240 Euro id:53714 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.69 KM dal centro citta
38.00 m2 Superficie
2 Piano

...

240 Euro

330 Euro id:16120 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM dal centro citta
64.00 m2 Superficie
2 Piano

...

330 Euro

1,000 Euro id:29907 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.17 KM dal centro citta
185.00 m2 Superficie
4 Piano

...

1,000 Euro

1,500 Euro Zyra Prestigjoze me Qera,   pranë Kompleksit Delijorgji  (Hilton Garden Hotel) •  Pallati i Hilton Hotel,   shumë cilësor dhe prestigjoz,   Jepen me Qera

Zyra Prestigjoze Me Qera, Pranë Kompleksit Delijorgji (hilton Garden Hotel)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
1.28 KM dal centro citta
205.00 m2 Superficie
4 Piano

24.10.2020 (23:21): • pallati i hilton hotel, shumë cilësor dhe prestigjoz, jepen me qera zyra me hapsirë të madhe, totalisht të investuara dhe me të gjitha teknologjit më të fundit të domosdoshme për zyra. • ambjenti ka sipërfaqe totale ...

1,500 Euro

30,000 Leke Jepet me qera dyqan 67 m2 Yzberisht  🏘Jepet me qera Dyqan 67 m2 
Me 3 fasada me pamje te mir e pershtatshme per c

Jepet Me Qera Dyqan 67 M2 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.59 KM dal centro citta
67.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (22:36): 🏘jepet me qera dyqan 67 m2 me 3 fasada me pamje te mir e pershtatshme per cdo lloj biznesi 📍adresa:yzberisht ,rruga 3 deshmoret cmimi💶 300,00/ leke ne muaj + taksat per me shum informacion ose vizit kontaktoni 📞0697603399...

30,000 Leke

5,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL TEK RRUGA ELBASANIT Jepet me qera ambjenti komercial 500m2 ne Rrugen e Elbasanit.

Ambjent Komercial Tek Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
2.25 KM dal centro citta
500.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (22:36): Jepet me qera ambjenti komercial 500m2 ne rrugen e elbasanit. ...

5,000 Euro

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.53 KM dal centro citta
65.00 m2 Superficie
4 Piano

24.10.2020 (22:33): ...

400 Euro

300 Euro Qera, Ambient, Bllok, Tiranë. Ambienti ndodhet tek Garda në Bllok.

Informacion mbi Ambientin:
• Kati i

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
20.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (22:33): Ambienti ndodhet tek garda në bllok. informacion mbi ambientin: • kati i 2 • sipërfaqja e ambientit: 20 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtatshëm për zyra. • mundesi shumë...

300 Euro

3,000 Euro Hotel 3 katesh me qera Rruga e Elbasanit Jepet hotel 3 katesh me qera, hoteli ka siperfaqe totale 350 m2, kati i pare esh

Hotel 3 Katesh Me Qera Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
2.25 KM dal centro citta
350.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (21:55): Jepet hotel 3 katesh me qera, hoteli ka siperfaqe totale 350 m2, kati i pare eshte bar kafe, hoteli ka 6 dhoma te mobiluara secila dhom me tualet me vete, hoteli eshte ne funksion pune, jepet me qera per arsye familjare, jepet me qera 3000 euro ne mu...

3,000 Euro

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.89 KM dal centro citta
36.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (21:24): ...

25,000 Leke

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.03 KM dal centro citta
220.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (21:24): ...

1,000 Euro

800 Euro

Zone Periferike | Vlore
0.94 KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (21:13): ...

800 Euro

50,000 Leke id:258077 -

Qender | Lushnje
KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
2 Piano

...

50,000 Leke

75,000 Leke id:264186 -

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.65 KM dal centro citta
140.00 m2 Superficie
1 Piano

...

75,000 Leke

400 Euro id:30965 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.53 KM dal centro citta
65.00 m2 Superficie
4 Piano

...

400 Euro

300 Euro Vile  5 kateshe me qera Vile 5 kate, Ne total 805 m2(5 katet), Kati i pare 120 m2, kati i 2, 3, 4,  173

Vile 5 Kateshe Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
2.31 KM dal centro citta
805.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (21:13): Vile 5 kate, ne total 805 m2(5 katet), kati i pare 120 m2, kati i 2, 3, 4, 173 m2, kati i fundit 125 m2 plus 50 m2 verand, vila gjendet ne vije te pare, ne kryqezim te rrugeve "rrapo hekali" dhe mustafa matohiti, perball njesi administrative 13, 50...

300 Euro

700 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.82 KM dal centro citta
25.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (19:23): ...

700 Euro

650 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
1.28 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (19:22): ...

650 Euro

650 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
1.50 KM dal centro citta
160.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (19:21): ...

650 Euro

600 Euro Business premises for rent in Kinostudio. Business premises for rent in Kinostudio. The facility is located in a new compl

Business Premises For Rent In Kinostudio.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
3.18 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (17:46): Business premises for rent in kinostudio. the facility is located in a new complex in the area. 100 m2 of living space. well invested, with parquet, quality aspiration system. suitable for local, market, dairy, restaurant etc....

600 Euro

1,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana
2.23 KM dal centro citta
120.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (17:19): ...

1,000 Euro

500 Euro Tek kafe Flora jepet ambjent per zyra me qira bosh!! Jepet Ambjent per Zyra tek kafe flora!!
Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te

Tek Kafe Flora Jepet Ambjent Per Zyra Me Qira Bosh!!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana
0.77 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
3 Piano

24.10.2020 (16:53): Jepet ambjent per zyra tek kafe flora!! ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te zhvilluara per biznes, sic eshte zona tek kafe flora ne qender, jepet me qera ambient komercial. ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, me akses te menj...

500 Euro

55,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.09 KM dal centro citta
40.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (16:43): ...

55,000 Leke

50,000 Leke

Qender | Lushnje
43.96 KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (16:40): ...

50,000 Leke

1,000 Euro id:123677 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM dal centro citta
125.00 m2 Superficie
3 Piano

...

1,000 Euro

1,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.17 KM dal centro citta
185.00 m2 Superficie
4 Piano

24.10.2020 (16:25): ...

1,000 Euro

350 Euro Business Environment for Rent in Ali Demi. Suitable business environment for coffee bar on Ali Demi street. The environment

Business Environment For Rent In Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
1.15 KM dal centro citta
36.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (15:29): Suitable business environment for coffee bar on ali demi street. the environment is located by the main road which makes it a very good investment opportunity. exterior space for chairs and tables. the environment also consists of 1 underground floor...

350 Euro

1,100 Euro Cars, Environment, Block, Tirana. • The environment is positioned in the area of the Block • Information on th

Cars, Environment, Block, Tirana.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
130.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (15:15): • the environment is positioned in the area of the block • information on the environment: • new construction • floor 2 • environment: 130 m2 • orientation: roadside • documentation: with mortgage • organization: • 2 open space faci...

1,100 Euro

1,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM dal centro citta
125.00 m2 Superficie
3 Piano

24.10.2020 (14:51): ...

1,000 Euro

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.41 KM dal centro citta
85.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (14:47): ...

450 Euro

1,700 Euro JEPET AMBJENT KOMERCIAL TEK RTSH-JA Jepet me qera ambjenti me qera ne zone shume te frekuentuar dhe kalueshmeri te l

Jepet Ambjent Komercial Tek Rtsh-ja

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
0.63 KM dal centro citta
50.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (14:47): Jepet me qera ambjenti me qera ne zone shume te frekuentuar dhe kalueshmeri te larte, prane rtsh-s ne rrugen mustafa matohiti. ambjenti mund te perdoret per cfare do lloj bisnesi, fast-food, farmaci, bar...etj...

1,700 Euro

1,500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
0.93 KM dal centro citta
300.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (14:42): ...

1,500 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio