spare parts and offices  539 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

22.10.2020 (00:56):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Leke

28,000 Leke Shes Pakete Sam per ML 164 320cdi nga 2005-2008 Shes paketen elektronike (SAMIN) per ML 320cdi model 164 nga viti 2005- 2008
2

Shes pjese te perdorur - Shes Pakete Sam Per Ml 164 320cdi Nga 2005-2008

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

21.10.2020 (20:09):Shes paketen elektronike (samin) per ml 320cdi model 164 nga viti 2005- 2008 2 cop me kode te ndryshme.cmimet per secilen 28.000 lek nr kontakti 0673766737...Leggi detagli..

Kambio:

28,000 Leke

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

21.10.2020 (18:20):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Leggi detagli..

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

21.10.2020 (16:20):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

21.10.2020 (14:09):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Leggi detagli..

Kambio:

70 Euro

50 Euro Pjese kembimi Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩&#129300

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

21.10.2020 (14:04):Kerkoni pjese per makinat tuaja dhe#9881;dhe#65039;dhe#128297;dhe#129300; tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade dhe...Leggi detagli..

Kambio:

50 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

21.10.2020 (11:31):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683

21.10.2020 (11:26):Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #c...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

21.10.2020 (11:21):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Leggi detagli..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #p Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pjesekemb

Shes pjese te perdorur - Fener Ford Focus - Tel, Sms, Whatsapp, Viber, Messenger - 06

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

21.10.2020 (10:04):Fener ford focus - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfocus #fenerfordfocus #ford #focus #fordfocus...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirana
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

21.10.2020 (09:08):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Leggi detagli..

Kambio:

150 Euro

100,000 Leke ML W163/2002 Benzine. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: ML W163
Viti: 2002

Shes pjese te perdorur - Ml W163/2002 Benzine.

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

20.10.2020 (20:42):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...Leggi detagli..

Kambio:

100,000 Leke

100 Euro pjes kembimi peugeot kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Peugeot

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

20.10.2020 (18:24):Kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi...Leggi detagli..

Kambio:

100 Euro

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

20.10.2020 (16:53):Pjeset jane te shkelqyera...Leggi detagli..

Kambio:

100 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.10.2020 (16:30):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Leggi detagli..

Kambio:

2,000 Leke

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

20.10.2020 (12:36):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Leggi detagli..

Kambio:

200 Leke

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

20.10.2020 (11:24):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Leggi detagli..

Kambio:

900 Euro

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

19.10.2020 (22:00):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Leggi detagli..

Kambio:

2,800 Euro

100 Euro PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014 PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A3 2.0 Nafte Viti 2014

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Nafte Karburanti

19.10.2020 (14:14):Pjese per audi a3 2.0 nafte viti 2014 ...Leggi detagli..

Kambio:

100 Euro

150 Euro Motorr Reduktor 🚚Motorr reduktor per mushama kamioni
💶Cmimi:300€ cifti,150€ vecmas

Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Motorr Reduktor

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

19.10.2020 (11:01): 🚚motorr reduktor per mushama kamioni 💶cmimi:300€ cifti,150€ vecmas ...Leggi detagli..

1,111 Euro Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me KARROTREC 24h

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.10.2020 (02:24):Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me karrotrec 24h ...Leggi detagli..

Kambio:

1,111 Euro

1,000 Leke Depozite uji per opel meriva 2004 benzine Depozite uji per OPEL MERIVA 2004 BENZINE

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Depozite Uji Per Opel Meriva 2004 Benzine

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

17.10.2020 (16:04):Depozite uji per opel meriva 2004 benzine...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

17.10.2020 (14:27):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Leggi detagli..

Kambio:

100 Leke

2,000 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirana
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

17.10.2020 (13:20):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Leggi detagli..

Kambio:

2,000 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

17.10.2020 (11:05):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Leggi detagli..

Kambio:

50 Euro

1,000 Leke Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556

Shes pjese te perdorur - Motorre Te Te Gjithe Llojeve Per Krik Xhami - Tel, Sms, What

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.10.2020 (11:03):Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...Leggi detagli..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

17.10.2020 (10:59):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Leggi detagli..

Kambio:

2,000 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

17.10.2020 (10:56):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Leggi detagli..

Kambio:

100 Leke

0 Pjes audi Pkes audi q5 2012

Shes pjese te perdorur - Pjes Audi

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Benzin Karburanti

17.10.2020 (10:55):Pkes audi q5 2012...Leggi detagli..

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

17.10.2020 (10:54):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Leggi detagli..

Kambio:

15 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas